CO
301.22
mg/m3
O3
99.49
ug/m3
PM10
5.24
ug/m3
PM2.5
2.54
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po VIII kolejce Alniko A-klasy
VIII kolejka Alniko A-klasy:grupa I:
sobota, 26 września 2020:
Victoria Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice 3-0
Orzeł Wojcieszów - Bóbr Marciszów 1-2
Halniak Miłków - Pub Gol Jelenia Góra 1-2
Czarni Strzyżowiec - Mitex Podgórzyn 9-0
niedziela, 27 września 2020:
KS Łomnica - KS Maciejowa 3-0
Budowlani Wojcieszów - Kwarc Pisarzowice 2-0
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Czarni Przedwojów 0-0
Woskar II Wojcieszyce - Piast Bolków 2-1
1. | Victoria Jelenia Góra | 8 | 24 | 48-7 |
2. | Pub Gol Jelenia Góra | 8 | 19 | 30-9 |
3. | Bóbr Marciszów | 8 | 19 | 28-13 |
4. | KS Łomnica | 8 | 19 | 31-7 |
5. | Czarni Strzyżowiec | 8 | 17 | 25-10 |
6. | Czarni Przedwojów | 8 | 15 | 21-10 |
7. | Orzeł Mysłakowice | 8 | 13 | 31-12 |
8. | Piast Bolków | 8 | 12 | 15-19 |
9. | Włókniarz Chełmsko Śląskie | 8 | 11 | 14-17 |
10. | Budowlani Wojcieszów | 8 | 10 | 15-21 |
11. | KS Maciejowa | 8 | 10 | 13-26 |
12. | Orzeł Wojcieszów | 8 | 7 | 15-20 |
13. | Woskar II Wojcieszyce | 8 | 6 | 9-28 |
14. | Kwarc Pisarzowice | 8 | 3 | 9-44 |
15. | Halniak Miłków | 8 | 0 | 11-36 |
16. | Mitex Podgórzyn | 8 | 0 | 4-40 |
grupa II:
sobota, 26 września 2020:
Granica Miłoszów - Błękitni Studniska Dolne 4-6
Kwisa Mroczkowice - Korona Radostów 1-2
Kwisa Świeradów Zdrój - Lech Ręczyn 6-0
Łazek Pisarzowice - Cosmos Radzimów 1-6
niedziela, 27 września 2020:
Fatma Pobiedna - Skalnik Rębiszów 0-1
Pogoń Wleń - Piast Zawidów 1-3
Olsza Olszyna - LZS Kościelnik 1-2
Chmielanka Chmieleń - Granica Bogatynia 3-2
1. | Cosmos Radzimów | 8 | 21 | 27-8 |
2. | Błękitni Studniska Dolne | 8 | 21 | 26-14 |
3. | Kwisa Świeradów Zdrój | 8 | 21 | 28-8 |
4. | Piast Zawidów | 8 | 19 | 39-12 |
5. | Skalnik Rębiszów | 8 | 16 | 17-18 |
6. | LZS Kościelnik | 8 | 15 | 21-10 |
7. | Chmielanka Chmieleń | 8 | 13 | 13-15 |
8. | Granica Bogatynia | 8 | 13 | 16-20 |
9. | Olsza Olszyna | 8 | 12 | 24-13 |
10. | Łazek Pisarzowice | 8 | 10 | 24-25 |
11. | Fatma Pobiedna | 8 | 9 | 20-18 |
12. | Korona Radostów | 8 | 7 | 17-27 |
13. | Kwisa Mroczkowice | 8 | 4 | 8-24 |
14. | Granica Miłoszów | 8 | 4 | 11-35 |
15. | Pogoń Wleń | 8 | 1 | 7-24 |
16. | Lech Ręczyn | 8 | 1 | 9-36 |
grupa III:
sobota, 26 września 2020:
GKS Gromadka - Chrobry Nowgrodziec 1-4
niedziela, 27 wrześna 2020:
LKS Mierzwin - GKS Iwiny 4-8
LZS Niwnice - Sparta Zebrzydowa 2-9
Majdan Bolesławice - WKS Żarki Średnie 2-3
LZS Łaziska - GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-3
Orzeł Gościszów - KS Stare Jaroszowice 4-5
LKS Ocice - LZS Brzeźnik 1-2
Rybak Parowa - Górnik Węgliniec 0-3
1. | Chrobry Nowogrodziec | 8 | 24 | 46-9 |
2. | Górnik Węgliniec | 8 | 24 | 35-8 |
3. | KS Stare Jaroszowice | 8 | 16 | 19-14 |
4. | Rybak Parowa | 8 | 15 | 23-12 |
5. | LZS Brzeźnik | 8 | 15 | 18-11 |
6. | Sparta Zebrzydowa | 8 | 14 | 23-16 |
7. | GKS Gromadka | 8 | 13 | 19-22 |
8. | LZS Niwnice | 8 | 12 | 18-30 |
9. | WKS Żarki Średnie | 8 | 11 | 13-15 |
10. | Orzeł Gościszów | 8 | 9 | 34-31 |
11. | LKS Ocice | 8 | 9 | 15-18 |
12. | GKS Iwiny | 8 | 8 | 19-24 |
13. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 8 | 7 | 14-17 |
14. | Majdan Bolesławice | 8 | 4 | 14-38 |
15. | LZS Łaziska | 8 | 2 | 11-30 |
16. | LKS Mierzwin | 8 | 1 | 12-38 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2020-09-27 00:43
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57