196.62

113.92

9.63

5.76

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-27 o godzinie 20:00.

- Gość:
Wyniki i tabela po 26. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

Wysoka porażka Sudetów w Opolu

Na tarczy powrócili do Jeleniej Góry z Opola koszykarze jeleniogórskich Sudetów. Podopieczni Ireneusza Taraszkiewicza ulegli bowiem AZS-owi Opole 57-81, doznając drugie porażki z rzędu i trzeciej w ostatnich czterech meczach.

Tydzień temu w barwach jeleniogórskiego zespołu nie mógł wystąpić rozgrywający Mariusz Matczak, w czym wielu kibiców upatrywało przyczyn porażki Sudetów z AZS-em Szczecin. Tym razem Mariusz wystąpił, jednak nawet jego obecność na niewiele się zdała przy słabej formie całego zespołu.
Do przerwy koszykarze z Sudeckiej radzili sobie całkiem nieźle, kłopoty zaczęły się w III kwarcie, którą gospodarze wygrali 16 punktami. Ostatnia ćwiartka toczyła się także pod dyktando opolan i to oni wygrali całe spotkanie 81-57.
Następny mecz Sudety rozegrają we własnej hali, a ich rywalem będzie Olimpia Legnica. Jak pamiętamy w Legnicy minimalnie lepsi okazali się rywale, tak więc z pewnością nasi koszykarze będą chcieli się zrewanżować legniczanom za tamten wybryk. Mecz ten odbędzie się w sobotę, początek o godzinie 18-ej.

AZS OPOLE - SUDETY JG 81-57 (18-11, 10-15, 30-14, 23-17)

SUDETY: Samiec 17, Matczak 12, Wilas 7, Wilusz 6, Olszewski 6, Niesobski 5, Miłoń 2, Gniadzik 2, Milancej, Pielech.

2007-03-18 16:21