CO
201.04
mg/m3
O3
67.72
ug/m3
PM10
24.30
ug/m3
PM2.5
19.04
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pielmieni wieprzowo wolowe 100 szt +3... (2024.04.23)
Sprzedam:
- BEZPIECZNI W SIECI gra wielkoformatow... (2024.04.23)
Sprzedam:
- Animacje dla dzieci (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.22)
Sprzedam:
- belki rustykalne Na Wymiar maskownice... (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.21)
Różne:
- OC/AC Najtańsze ubezpieczenie (2024.04.20)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.19)
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
- Stawiajcie 100% takie wyniki będą:
› Zestaw par 26. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.04.23 22:18
- Do do wyżej:
› Koniec koszmarnej serii!
2024.04.23 21:26
- Kibic:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.23 20:48
- region jg:
› Barycz pierwszym finalistą PP DZPN
2024.04.23 20:44
- Kibic:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.23 20:18
dolar amerykański | 1 USD | 4.061 | |
euro | 1 EUR | 4.3335 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4535 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0238 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po III kolejce KD IV ligi dolnośląskiej, grupa zachodnia
III kolejka Koleje Dolnośląskie IV ligi dolnośląskiej:grupa zachodnia:
środa, 12 sierpnia 2020:
Kuźnia Jawor - Gryf Gryfów Śląski 1-4
Chrobry II Głogów - Apis Jędrzychowice 3-0
Odra Ścinawa - Włókniarz Leśna 5-0
Górnik Złotoryja - Mewa Kunice 1-1
Orkan Szczedrzykowice - Prochowiczanka Prochowice 1-0
KS Legnickie Pole - Stal Chocianów 2-5
Orla Wąsosz - Lotnik Jeżów Sudecki 1-1
Sparta Grębocie - Leśnik Osiecznica 2-4
Sparta Rudna - Konfeks Legnica 3-2
Pauzują Karkonosze Jelenia Góra.
1. | Chrobry II Głogów | 3 | 7 | 7-0 |
2. | Sparta Rudna | 3 | 7 | 8-4 |
3. | Stal Chocianów | 3 | 6 | 6-5 |
4. | Odra Ścinawa | 3 | 5 | 9-4 |
5. | Gryf Gryfów Śląski | 3 | 5 | 8-5 |
6. | Orkan Szczedrzykowice | 3 | 4 | 3-3 |
7. | KS Legnickie Pole | 3 | 4 | 6-8 |
8. | Prochowiczanka Prochowice | 3 | 4 | 3-3 |
9. | Mewa Kunice | 3 | 4 | 5-6 |
10. | Górnik Złotoryja | 3 | 4 | 5-3 |
11. | Karkonosze Jelenia Góra | 2 | 4 | 4-2 |
12. | Leśnik Osiecznica | 3 | 4 | 6-9 |
13. | Lotnik Jeżów Sudecki | 3 | 4 | 4-4 |
14. | Kuźnia Jawor | 3 | 3 | 4-6 |
15. | Konfeks Legnica | 3 | 2 | 4-5 |
16. | Włókniarz Leśna | 3 | 2 | 2-7 |
17. | Orla Wąsosz | 2 | 1 | 1-3 |
18. | Sparta Grębocice | 3 | 1 | 4-7 |
19. | Apis Jędrzychowice | 2 | 0 | 0-5 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2020-08-12 14:17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192