41.59

C6H6

0.97

322.96

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 29-09-2020 o godzinie 22:00.

Spora niespodzianka w Marciszowie

Miłą niespodziankę sprawili swoim fanom piłkarze Bobru Marciszów, pokonując na inaugurację Orła Mysłakowice 3-2. W obozie gości głośno i odważnie mówi się o walce, o awans do ligi okręgowej, więc wydawało się, że beniaminek jest skazany na pożarcie. Początkowo nic nie zapowiadało innego scenariusza. W 25-ej minucie Filip Michalik w zamieszaniu po rzucie rożnym wolejem otworzył wynik spotkania. Dobrych okazji nie wykorzystali m.in. Tomasz Woźniczka i Kacper Gęślak. Cztery minuty przed przerwą doszło do wyrównania. Paweł Szpak faulował w 16-tce Dominika Kwaśnika i Krzysztof Malik z rzutu karnego pokonał Dominika Kleca. Do przerwy 1-1.
Druga połowo świetnie rozpoczęła się dla gości, bo Norbert Zaleszczyk uderzeniem z linii pola karnego dał prowadzenie swojej ekipie. Kilka minut później Michalik mógł dobić marciszowian, ale zabrakło mu zimnej krwi w znakomitej sytuacji. Momentalnie zemściło się to na Orle, bo Kwaśnik wykorzystał sytuację sam na sam z Klecem. Kolejne minuty to przygniatająca przewaga mysłakowiczan, których akcje przedzielały bardzo groźne wypady Bobru. Po jednym z nich świetnie spisał się Przemysław Powiertowski, zamykając akcję na wślizgu. Piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do sieci. Beniaminek nie oddał prowadzenia 3-2 do ostatniego gwizdka Kamila Snackiego i niespodzianka stała się faktem.
W następnej serii spotkań Orzeł w niedzielę (16 sierpnia 2020, godz. 11:00) podejmie, w Mysłakowicach Czarnych Przedwojów. Natomiast Bóbr również w niedzielę (16 sierpnia, godz. 16:00) zagra na wyjeździe z Budowlanymi Wojcieszów.

BÓBR MARCISZÓW - ORZEŁ MYSŁAKOWICE 3-2 (1-1)

Bramki: 0-1 Michalik 25', 1-1 Malik 41', 1-2 Zaleszczyk 50', 2-2 Kwaśnik 60', 3-2 Powiertowski 70'.