CO
64.69
mg/m3
O3
97.23
ug/m3
PM10
5.62
ug/m3
PM2.5
3.03
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.03.29)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
- Do sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:42
- Kibol:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:34
- Andrei dzban pro ap:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 13:35
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par II kolejki Alniko A-klasy
II kolejka Alniko A-klasy:grupa I:
sobota, 15 sierpnia 2020:
Victoria Jelenia Góra - Mitex Podgórzyn, godz. 17:00
Czarni Strzyżowiec - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 17:00
niedziela, 16 sierpnia 2020:
KS Maciejowa - Piast Bolków, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - Czarni Przedwojów, godz. 11:00
Budowlani Wojcieszów - Bóbr Marciszów, godz. 16:00
KS Łomnica - Orzeł Wojcieszów, godz. 16:00
Woskar II Wojcieszyce - Halniak Miłków, godz. 18:00
grupa II:
sobota, 15 sierpnia 2020:
Kwisa Mroczkowice - Błękitni Studniska Dolne, godz. 16:00
Granica Bogatynia - Cosmos Radzimów, godz. 17:00
Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów, godz. 17:00
niedziela, 16 sierpnia 2020:
Kwisa Świeradów Zdrój - Łazek Pisarzowice, godz. 12:00
Granica Miłoszów - Pogoń Wleń, godz. 15:00
Olsza Olszyna - Fatma Pobiedna, godz. 15:00
LZS Radostów - Piast Zawidów, godz. 15:00
LZS Kościelnik - Lech Ręczyn, godz. 15:00
grupa III:
sobota, 15 sierpnia 2020:
LKS Mierzwin - KS Stare Jaroszowice, godz. 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Górnik Węgliniec, godz. 16:00
niedziela, 16 sierpnia 2020:
LZS Brzeźnik - Chrobry Nowogrodziec, godz. 15:00
GKS Iwiny - Sparta Zebrzydowa, godz. 15:00
LKS Ocice - WKS Żarki Średnie, godz. 15:00
LZS Łaziska - Majdan Bolesławice, godz. 15:00
Orzeł Gościszów - LZS Niwnice, godz. 15:00
Rybak Parowa - GKS Gromadka, godz. 17:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2020-08-10 13:11
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57