41.59

C6H6

0.97

322.96

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 29-09-2020 o godzinie 22:00.

Maciejowa wywiozła punkt z Czarnego

Remisem 2-2 zakończły się derby Jeleniej Góry na Arena Czarne, gdzie Pub Gol podejmował KS Maciejowa. Przed meczem zdecydowany faworytem byli gospodarze, po ostatnim gwizdku sędziego Marcina Lewandowskiego niedosyt mogą czuć goście, choćby ze względu na fakt, że przy obu straconych golach fatalnie zachował się bramkarz KSM Patryk Krajewski.
Już po dwóch minutach było 0-1, a z gola cieszył się Michał Koszczewski. Na wyrównanie Pub Gol czekał pół godziny. Słaby strzał Damian Kaszuby niespodziewanie pod nogą przepuścił Krajewski. Już 120 sekund później Maciejowa ponownie objęła prowadzenie. Przy całkowicie biernej postawie defensywy miejscowych Damian Butyński wbiegł w pole karne i uderzeniem w długi róg zmusił do kapitulacji Bartłomieja Sendera. Pięć minut przed końcem piłka po lekkim strzale Kamila Grabskiego przetoczyła się między dłońmi Krajewskiego i niespodziewanie wpadła do sieci. Maciejowa mogła schodzić na przerwę z prowadzeniem, ale Sender znakomicie obronił strzał Koszczewskiego z bliskiej odległości.
Jak się okazało wynik 2-2 utrzymał się do końca, a druga połowa nie przyniosła kibicom spodziewanych emocji.

PUB GOL JELENIA GÓRA - KS MACIEJOWA 2-2 (2-2)

Bramki: 0-1 Koszczewski 2', 1-1 Kaszuba 32', 1-2 Butyński 34', 2-2 Grabski 40'.
Żółta kartka: Koszczewski.
Sędziowali: Marcin Lewandowski oraz Łukasz Wiśniewski i Dawid Gajda.
Widzów: 50.

PGJG: Sender - Gałek (60' Wrzal), Grabski (65' Marek), K. Hamowski, P. Hamowski, Kaszuba, Klimek, Kukuła (46' Augustyniak), Lachowicz (46' Gawroński), Ozimek, Pawlikowski (68' Kurowski).
Trener: Kazimierz Hamowski.

KSM: Krajewski - Ziobro, Szczotka, Stanisławski (60' Gdeczyk), Sławski (80' Wachel), Ragus, Mróz, Miro-Figueras, Mężyk, Koszczewski (70' Eszrych), Butyński.
Trener: Robert Wachel.