89.82

87.82

5.54

3.61

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-18 o godzinie 17:00.

Stałe fragmenty pogrążyły Lotnika

Bez punktu wrócili z Legnickiego Pola piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki. Goście przegrali z miejscowym KS-em 1-2, a obie bramki stracili przy fatalnej postawie defensywy podczas stałych fragmentów gry.
Do przerwy grę prowadzili gospodarze, ale udało im się zdobyć tylko jednego gola. W 27-ej minucie po rzucie rożnym zawodnicy gospodarzy niczym niepokojeni wymienili podania w polu bramkowym jeżowian i Adam Wasilewski mógł się cieszyć z gola. Po zmianie stron KS mocno przycisnął, ale po kwadransie Lotnik doszedł do głosu. Do remisu powinien doprowadzić Maciej Suchanecki, jednak piłka po jego główce minęła bramkę. W 72-ej minucie zgrabną zespołową kontrę przyjezdnych skutecznie wykończył Damian Górgul. Chwilę później Górgul mógł dać prowadzenie swojej ekipie, ale z pięciu metrów nie trafił głową do bramki. Od 80-ej minuty niebiesko - biali musieli sobie radzić bez Jana Bereźnickiego, który opuścił murawę po drugiej żółtej kartce. Gra w przewadze przyniosła efekt bramkowy gospodarzom już po trzech minutach. Znów rzut rożny i tym razem głową z trzech metrów Piotr Kmera wpakował futbolówkę do sieci. Wynik 2-1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.
- Szkoda, remis był na pewno w naszym zasięgu. Nie mówię wygrana, bo rywale też mieli sporo sytuacji. Gospodarze po godzinie gry spasowali i naprawdę mieliśmy niezłe momenty. Staraliśmy się pracować nad ustawieniem przy stałych fragmentach. Jak widać jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia - skomentował mecz trener gości Artur Milewski.

KS LEGNICKIE POLE - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 2-1 (1-0)

Bramki: 1-0 A. Wasilewski 27', 1-1 Górgul 72', 2-1 Kmera 83'.
Czerwona kartka: Bereźnicki w 80' za dwie żółte.
Żółte kartki: Kukla, Kałużny oraz Bereźnicki x2.
Sędziował: Adrian Dorocki.

KSLP: Sadyś - Alwin, A. Wasilewski, Kmera, Adach, Seljud, M. Wasilewski (90'+1'Nowicki), Mach (46' Kałużny), Kukla (63' Kukułka), Kaśczyszyn (87' Nowak), Mitelsztet (72' Lesiak), Sadyś.
Trener: Kamil Jasiński.

LJS: Jarosz - Saniuk, Bereźnicki, Białkowski (60' Górski), Karmelita, Kieć, Łozowski (55' Górgul), Niemirski, Pelowski, Piwiński, Suchanecki.