366.44

68.86

23.90

19.43

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-26 o godzinie 23:00.

Dobry występ Pub Gola, ale bez awansu

Juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra awansowali do II rundy okręgowego Pucharu Polski. Biało - niebiescy pokonali przy Złotniczej Pub Gola Jelenia Góra 4-2 i trzeba przyznać, że na wygraną musieli się napracować, bo A-klasowicze rozegrali niezłe spotkanie.
Już w drugiej minucie wynik otworzył Kacper Tokarz, ale 10 minut później Dariusz Ozimek zmusił do kapitulacji Gracjana Zakrzewskiego. Kolejny gol padł w 26-ej minucie i była to zdecydowanie akcja meczu. W jej fazie końcowej Mikołaj Milewski świetnie zagrał piłkę piętą do Łukasza Raneckiego, a ten uderzeniem pod poprzeczkę pokonał Bartłomieja Sendera. Golkiper Pub Gola miał wiele udanych interwencji, m.in. rewelacyjnie obronił uderzenie z rzutu wolnego Tokarza, jednak tuż przed przerwą nie miał nic do powiedzenia, gdy strzałem z bliska pokonał go Dawid Gil. Początek drugiej połowy potoczył się po myśli gości, którym drugie trafienie zapewnił Damian Gałek. W 64-ej minucie Sender nie popisał się przy strzale z rzutu wolnego Marcina Englera. Piłka wylądowała w sieci, a powinna pozostać w dłoniach bramkarza. Jak się okazało był to ostatni gol w meczu.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA js - PUB GOL JELENIA GÓRA 4-2 (3-1)

Bramki: 1-0 Tokarz 2', 1-1 Ozimek 13', 2-1 Ranecki 26', 3-1 Gil 43', 3-2 Gałek 53', 4-2 Engler 64'.
Żółte kartki: Kania.
Sędziowali: Piotr Kuzia jako główny oraz Piotr Tośko i Robert Wasylkiewicz.
Widzów: 100.

KSK js: Zakrzewski - Frydryk (12' Kania), Juszczyk, Galos (67' Michalik), Tokarz, Ranecki (74' Frankiewicz), Milewski (52' Romanowski), Gil, Firmanty, Engler, Ciepiela.
Trener: Jacek Kołodziejczyk.

PGJG: Sender - Gałek, Grabski (57' Wrzal), K. Hamowski, P. Hamowski, Kaszuba, Klimek, Kukuła (65' Marek), Lachowicz (67' Gawroński), Ozimek, Pawlikowski (60' Kurowski).
Trener: Kazimierz Hamowski.

2020-08-03 19:20