138.28

67.16

4.69

3.14

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-19 o godzinie 21:00.

Udany rewanż

Łomnica pokonała na własnym boisku WKS Pilchowice 4-2, tym samym eliminując tę ekipę z rozgrywek Pucharu Polski DZPN Jelenia Góra. W poprzedniej edycji łomniczanie po serii rzutów karnych odpadli z WKS-em, więc można uznać, iż rewanż im się udał. Zaznaczmy jednak, że nie był to spacerek, choć po 20-tu minutach wydawało się, że jest po sprawie, bowiem ekipa trenera Macieja Maćkowskiego prowadziła 3-0 po golu Damiana Kucharczyka i dwóch trafieniach Mateusza Cieślika. WKS jeszcze przed przerwą mógł doprowadzić do remisu, a nawet objąć prowadzenie, bo goście z taką łatwością przedzierali się przez łomnicką defensywę, iż trudno było w to uwierzyć. Ostatecznie pilchowiczanie zdobyli dwa gole po strzałach Jakuba Michalczewskiego i Patryka Ławniczaka z rzutu karnego. W drugiej połowie goli było dużo mniej, dokładnie jeden, którym Kucharczyk przypieczętował wygraną KSŁ.

KS ŁOMNICA - WKS PILCHOWICE 4-2 (3-2)

Bramki: 1-0 Kucharczyk 8', 2-0 Cieślik 17', 3-0 Cieślik 20', 3-1 Michalczewski 26', 3-2 Ławniczek 30', 4-2 Kucharczyk 85'.
Żółte kartki: Maćkowski, Turczyk, Cieślik oraz Ignalewski, Ławniczek, Rumiński, Rybakowski.
Sędziowali: Michał Niemirski oraz Łukasz Wiśniewski i Zbigniew Mateuszów.
Widzów: 150.

KSŁ: Glina - Berezowski (70' Krupa), Cieślik, P. Habasiński, Jaworski (46' Sawicki), Kucharczyk, Maran (66' Wilczyński), Turczyk, Ziomek, Zyner, Wyderkowski (80' Rhoda).
Trener: Maciej Maćkowski.

WKS: Grzywiński - Waleryk, Batko (70' Macur), Ignalewski (70' Michalak), Kasiński, Ławniczek, Łuszczyński (70' Rumiński), Michalczewski, Nowocień (85' Krystecki), Rybakowski, Szczupakowski.
Trener: Michał Macur.

2020-08-02 17:43