CO
39.86
mg/m3
O3
95.31
ug/m3
PM10
8.29
ug/m3
PM2.5
5.15
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
słabe opady deszczu
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Podział na grupy w B-klasie
50 drużyn weźmie udział w rozgrywkach jeleniogórskiej B-klasy 2020/2021. Tak jak w poprzednim sezonie zostały podzielone na cztery grupy. Pierwsza grupa będzie liczyła 14 zespołów, pozostałe po 12. Terminarze rozgrywek nie są jeszcze znane.grupa I: Orły Lipienica, Amfibolit Leszczyniec, Husaria Grzędy, Victoria Czadrów, Bóbr Opawa, Sezal 2 Janiszów, Włókniarz II Chełmsko Śląskie, Huragan Olszany, Lesk Sędzisław, Dragon Miszkowice, Uran Okrzeszyn, Orzeł II Lubawka, Skalnik Czarny Bór, Bolko Bolków.
grupa II: Zryw Ubocze, Juvenia Rybnica, WKS Pilchowice, Bobry Wojanów, Rudawy Janowice Wielkie, Pogoń II Świerzawa, KS Pławna, GLKS Czernica, KS II Łomnica, Potok Karpniki, Hottur Borowice, Bielany Biedrzychowice.
grupa III: KS Milików, Znicz Kruszyn, KS Czerna, Bad Element Otok Bożejowice Rakowice, GKS Raciborowice, GKS II Gromadka, LKS Kraśnik Dolny, LZS Nowa, KS Włodzice, KS Kotliska, Zbylut Zbylutów, Kolonia Bolesławiec.
grupa IV: Przyszłość Dłużyna, Zryw Bratków, Orliki Węgliniec, Sudety Giebułtów, Zjednoczeni Porajów Kopaczów, LZS Zaręba, Jaśnica Opolno Zdrój, Orzeł Platerówka, Piast Czerwona Woda, Bazalt Sulików, Olsza II Olszyna, Granit Gierałtów.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2020-07-01 14:02
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57