Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

29.59

ug/m3

PM10

41.43

ug/m3

O3

36.18

ug/m3

C6H6

0.76

ug/m3

CO

536.69

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 08-08-2020 o godzinie 23:00.
Ostatnie komentarze

- nie:
Wyniki II kolejki IV ligi dolnośląskiej, grupa zacho...
czas 2020.08.09 03:05

- Kibic:
Wyniki I kolejki ligi okręgowej
czas 2020.08.09 02:23

- Do ks:
Maciejowa wywiozła punkt z Czarnego
czas 2020.08.09 01:36

- Dlatiw:
Wyniki II kolejki III ligi, grupa III
czas 2020.08.09 01:05

- krzychu Mitex:
Wyniki I kolejki Alniko A-klasy
czas 2020.08.09 00:21

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7302
euro euro 1 EUR 4.4139
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.0856
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8878
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1678
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par sparingów (1-5 lipca)

środa, 1 lipca 2020:

Karkonosze Jelenia Góra js - Woskar Szklarska Poręba, godz. 18:00 w Jeleniej Górze
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Nysa, godz. 18:00 w Stolcu
Halniak Miłków - Potok Karpniki, godz. 18:00 w Miłkowie
Orzeł II Lubawka - Bóbr Marciszów js

czwartek, 2 lipca 2020:

Karkonosze Jelenia Góra tr - Pub Gol Jelenia Góra jm, godz. 18:00 w Jeleniej Górze

piątek, 3 lipca 2020:

KS Łozina - Wiwa Goszcz, godz. 18:00 w Łozinie
Łazek Pisarzowice - Korona Radostów, godz. 19:00 w Pisarzowicach
Prochowiczanka Prochowice - Sparta Rudna, godz. 19:00 w Prochowicach
Olimpia Olszanica - GKS Iwiny, godz. 19:00 w Olszanicy

sobota, 4 lipca 2020:

Sokół Marcinkowice - Brazola Sports Świdnica, godz. 11:00 w Marcinkowicach
Łużyce Lubań - Nysa Zgorzelec, godz. 11:00
GKS Mirków Długołęka - Zenit Międzybórz, godz. 11:00 w Królewskiej Woli
Zagłębie II Lubin - Piast Żerniki, godz. 11:00 w Lubinie
Victoria Ruszów - Piast Iłowa, godz. 14:00 w Ruszowie
Gryf Gryfów Śląski - Czarni Lwówek Śląski, godz. 15:00 w Gryfowie Śląskim
KS Łomnica - Karkonosze Jelenia Góra js, godz. 15:00 w Łomnicy
Karkonosze Jelenia Góra - Orkan Szczedrzykowice, godz. 16:00 w Jeleniej Górze (Złotnicza Park)
Orzeł Mysłakowice - Woskar Szklarska Poręba, godz. 16:00 w Mysłakowicach
Halniak Miłków - Lechia Piechowice, godz. 16:00 w Miłkowie
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Czarni Przedwojów, godz. 17:00 w Chełmsku Śląskim
Orzeł Lubawka - Górnik Wałbrzych, godz. 17:00 w Lubawce
Przyszłość Prusice - Pogoń Świerzawa, godz. 17:00 w Prusicach
Chrobry Nowogrodziec - Płomień Radwanice, godz. 17:00 w Nowogrodźcu
Zjednoczeni Porajów Kopaczów - Granica Bogatynia, godz. 17:00 w Porajowie
Kwisa Świeradów Zdrój - Czarni Strzyżowiec, godz. 17:30 w Świeradowie Zdroju
Pub Gol Jelenia Góra - Juvenia Rybnica, godz. 17:00 w Jeleniej Górze (Arena Czarne)
Zdrój Jedlina Zdrój - Olimpia Kamienna Góra, godz. 17:00 w Jedlinie Zdrój
Budowlani Wojcieszów - Mitex Podgórzyn, godz. 17:30
Victoria Jelenia Góra - Bóbr Marciszów, godz. 18:00 w Jeleniej Górze (Park Norweski)
Włókniarz Mirsk - Olsza Olszyna, godz. 18:00 w Mirsku
Skalnik Rębiszów - WKS Pilchowice, godz. 18:00 w Rębiszowie
Lechia Dzierżoniów - LKS Bystrzyca Górna
Polonia Leszno - Polonia Trzebnica, w Lesznie

niedziela, 5 lipca 2020:

Amfibolit Leszczyniec - Skalnik Czarny Bór, godz. 11:00 w Leszczyńcu
Zagłębie Wałbrzych - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00 w Wałbrzychu (ul. Dąbrowskiego)
Szczyt Boguszów Gorce - Husaria Grzędy, godz. 11:00 w Boguszowie Gorcach
Bóbr Opawa - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 11:00
KS Milików - Orliki Oldboys Węgliniec, godz. 12:00 w Milikowie
KS Włodzice - Olsza II Olszyna, godz. 16:00 we Włodzicach
KS Maciejowa - Potok Karpniki, godz. 17:00 w Maciejowej

Prosimy o podawanie zestawów par meczów sparingowych wraz z terminem, godziną i miejscem ich rozegrania. Dziękujemy!

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2020-07-01 14:00

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

kibic @ 178.37.5.*

wysłany: 2020-07-01 14:20

Amfibolit Leszczyniec-Skalnik Czarny Bór, niedziela 11.00 w Leszczyńcu

???? @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-07-01 14:48

Sobota Karkonosze - Orkan Szczedrzykowice ???

04.06 @ 62.111.143.*

wysłany: 2020-07-01 14:59

Skalnik Rębiszów - WKS Pilchowice
18:00 Rębiszów

Rębiszów @ 62.111.143.*

wysłany: 2020-07-01 15:06

Skalnik Rębiszów - WKS Pilchowice 04.07 18:00 Rębiszów

franek @ 185.122.147.*

wysłany: 2020-07-01 15:07

Włókniarz Mirsk - Olsza Olszyna, 04.07.2020, godz. 18.00, Mirsk

Qwa @ 188.146.183.*

wysłany: 2020-07-01 15:28

A co Leśnik dalej bez sparingów?

Kibic @ 185.135.2.*

wysłany: 2020-07-01 16:23

Ks wlodzice- Olsza II Olszyna o 16 we wlodzicach

KS @ 31.60.50.*

wysłany: 2020-07-01 16:49

maciewjowa karpniki niedziela godzina 17

las-Bór56 @ 31.0.125.*

wysłany: 2020-07-01 16:52

Leśnik od tygodnia trenuje u sąsiadów koło Jabłońca w Czechach --dobra baza do treningu oraz sparingów -- rozegrali dwa sparingi pierwszy wygrali 2:0 a drugi zremisowali 3:3 z lokalnymi drużynami. Za tydzień wracają z dwoma nabytkami z 3-cio ligowego Jabłońca na wypożyczeni jeden napastnik i bramkarz , który wcześniej grywał w 1-szej lidze Czeskiej duże wzmocnienia jako debiutant IV-ligi.

jasne @ 185.25.122.*

wysłany: 2020-07-01 16:53

a swistak siedzi i zawija sreberka... troche Cie ponioslo... hahah

Kibic @ 37.30.22.*

wysłany: 2020-07-01 17:20

A pub gol coś gra?
Miały być ciekawe wzmocnienia A wynik ostatni słaby

dj @ 83.27.245.*

wysłany: 2020-07-01 17:31

piatek godzina 19-00 Olimpia Olszanica GKS Iwiny

Fugin @ 31.60.103.*

wysłany: 2020-07-01 20:04

Karkonosze z kibicami czy bez.

Kibic @ 83.29.214.*

wysłany: 2020-07-01 20:18

Stella gra jakis sparing?

Kibic @ 83.26.211.*

wysłany: 2020-07-01 20:46

Niedziela 6 rano Stella-Iskra Pasiecznik na stadionie w Wojciechowie

mks @ 77.112.130.*

wysłany: 2020-07-01 20:48

Do wyzej Stelli nawet w B klasie nie ma

HUSARIA @ 89.64.44.*

wysłany: 2020-07-01 20:51

Husaria Grzędy- Szczyt Boguszów-Gorce. 5 lipca o 11:00 Boisko w Boguszowie Gorcach.

Koks @ 31.60.94.*

wysłany: 2020-07-01 20:59

Halniak - Karpniki 3-1 koniec

Xyz @ 188.146.191.*

wysłany: 2020-07-01 21:28

A koscielnik coś gra?

RJW @ 5.172.234.*

wysłany: 2020-07-01 21:41

Bóbr Opawa - Rudawy Janowice Wielkie niedziela godz. 11

krzychu Mitex @ 94.254.168.*

wysłany: 2020-07-01 21:53

Budowlani Wojcieszów - Mitex Podgórzyn
sobota 17.30

Prezes @ 94.254.172.*

wysłany: 2020-07-01 22:28

Ks Milików-Oldboys WĘGLINIEC Niedziela godz. 12.00 w Milikowie😁

Aaa @ 78.8.206.*

wysłany: 2020-07-02 14:39

Wykroty-Leśnik. Sobota o 11 w Wykrotach

kibic @ 77.254.248.*

wysłany: 2020-07-02 19:38

sobota godz. 14 pelikan debno polskie - orla wasosz

Zryw @ 178.219.116.*

wysłany: 2020-07-03 19:56

Zryw Bratków chętnie rozegra sparing w niedziele z drużyną z okolicy na boisku w Krzewinie! Zapraszamy do kontaktu z prezesem 508375628


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Wyniki I rundy Pucharu ... czas 2020-08-01
komentarze komentarze: 67


› Zestaw par I kolejki Al... czas 2020-08-03
komentarze komentarze: 21


› Zestaw par II kolejki I... czas 2020-08-03
komentarze komentarze: 39


› Zestaw par I kolejki li... czas 2020-08-03
komentarze komentarze: 17


› Zestaw par II kolejki I... czas 2020-08-03
komentarze komentarze: 2