Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

14.3

ug/m3

PM10

28.42

ug/m3

O3

121.86

ug/m3

C6H6

0.09

ug/m3

CO

416.2

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 12-08-2020 o godzinie 14:00.
Ostatnie komentarze

- Eko:
Spora niespodzianka w Marciszowie
czas 2020.08.12 13:20

- kejra:
Zestaw par III kolejki IV ligi dolnośląskiej, grupa...
czas 2020.08.12 12:42

- kejra:
Zestaw par III kolejki IV ligi dolnośląskiej, grupa...
czas 2020.08.12 12:37

- kibic hutnika:
Zestaw par II kolejki ligi okręgowej
czas 2020.08.12 12:26

- Lucyfer:
Zestaw par II kolejki ligi okręgowej
czas 2020.08.12 12:20

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7558
euro euro 1 EUR 4.4123
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.1005
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9028
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1684
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Apis zrezygnuje z awansu, Polonia chce barażu, Karkonosze liczą na "zimną krew" prezesa Padewskiego

"Czy wierzysz w rozpoczęcie rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2019/2020 na Dolnym Śląsku?" oraz "Jeśli do niego nie dojdzie, jakich rozwiązań i regulacji oczekujesz od DZPN względem formalnego zakończenia rozgrywek 2019/2020? Utrzymania obecnego stanu na podstawie aktualnych tabel, unieważnienia sezonu 2019/2020, czy innych rozstrzygnięć?", to pytania jakie zadaliśmy przedstawicielom części dolnośląskich klubów piłkarskich. Dzisiaj prezentujemy wypowiedzi IV-ligowców, w tym liderów obu grup. Jutro zaprezentujemy punkt widzenia ekip z ligi okręgowej, A i B-klasy.

Gerard Jurewicz (trener Apisu Jędrzychowice): - Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że trudno o przewidywania, aczkolwiek trudno się spodziewać, że za tydzień będzie lepiej. Potem z każdym tygodniem coraz trudniej będzie rozpocząć rozgrywki. Pamiętajmy, że to rozgrywki amatorskie i ciągłe odbywanie się spotkań, m.in. w środku tygodnia będzie trudne do przeprowadzenia. Jeśli UEFA przełoży turniej Euro 2020, teoretycznie możemy grac do końca lipca, ale to oczywiście też nie jest proste do zorganizowania ze względu na wakacje, urlopy, upały, itp..

- Sport jest od tego, żeby rozstrzygać rywalizację na stadionie czy w hali, a nie przy zielonym stoliku. Myślę, że nie ma rozwiązania, które uszczęśliwi każdego i byłoby dla wszystkich sprawiedliwe. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jeśli w taki sposób mielibyśmy uzyskać awans do III ligi (pojawiły się takie informacje), to z niego zrezygnujemy. Interesuje nas tylko promocja wywalczona w sportowej walce, inny sposób byłby nie fair wobec naszych rywali.

Mateusz Dzień Vel Rakoczy (dyrektor Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica): - Sytuacja jest dynamiczna, a rokowania niepokojące. W Polsce przybywa osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2, choć nie w takim tempie, jak ma to miejsce w niektórych krajach Europy. Bardzo mocno liczymy na to, że wszystko skończy się na tych dwóch tygodniach pauzy. Nie jest to komfortowa sytuacja, sportowcy nie mają możliwości trenowania, a przecież szykowaliśmy optymalną formę na start rundy wiosennej. Liczy się jednak przede wszystkim zdrowie, apelujemy zatem o rozwagę i stosowanie się do zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych. Mamy głęboką nadzieję i wierzymy w to, że choć z opóźnieniem, to jednak wybiegniemy wiosną na boiska piłkarskie.

- To bardzo trudna sytuacja. Chyba nikt z nas nie wyobrażał sobie takiego scenariusza i faktu, że w trakcie sezonu może nastąpić dłuższa pauza, a nawet to, że mogą one zostać przerwane. Dla klubów mających w tym sezonie jakieś wyższe cele, to sytuacja podwójnie niekomfortowa. W tym miejscu znajduje się właśnie Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica, czyli obecny lider grupy wschodniej IV ligi dolnośląskiej. Rozgrywamy najlepszy sezon od lat, będąc liderem tabeli i znajdując się w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Teraz jesteśmy w kropce, niecierpliwie czekając na dalsze kroki. Przede wszystkim chcielibyśmy wrócić na boiska i dograć sezon, osiągnąć cel jakim jest awans do III ligi, ale w sportowej walce. Musi jednak liczyć się zdrowy rozsądek, bezpieczeństwo oraz zdrowie zawodników, jak i kibiców. Nie chcemy na razie kalkulować, co by było gdyby. Dla nas z pewnością unieważnienie sezonu 2019/2020 i uznanie go nie nieodbyty, byłoby krzywdzące. Z tych wszystkich opcji najbardziej sprawiedliwy byłby chyba scenariusz, jaki często obserwujemy w skokach narciarskich. Chodzi o utrzymanie dotychczasowych rezultatów i być może rozegranie barażu ze zwycięzcą grupy zachodniej - Apisem Jędrzychowice. Na razie są to jednak mrzonki, a my liczymy na zupełnie inny scenariusz. Chcielibyśmy żeby wszystko wróciło do normy, chcielibyśmy w czystej, sportowej walce pokonać naszych przeciwników z grupy wschodniej, a następnie spróbować sił w barażach.

Tomasz Kowalczyk (prezes Karkonoszy Jelenia Góra): - "Wiara przenosi góry" i tego się trzymamy. Biorąc pod uwagę to, jaką drogę przeszliśmy wszyscy od lipca zeszłego roku (zawodnicy i zawodniczki obydwu sekcji, trenerzy, zarząd), nie wyobrażam sobie, żeby ktoś odgórnie, tak po prostu zakończył rozgrywki. O ile w przypadku grup młodzieżowych problem byłby nieco mniejszy, bo ligi wojewódzkie, w których uczestniczą nasze zespoły - grają w systemie jednorundowym (mecz i rewanż, spadki i awanse co rundę, a piłkarki ręczne skończyły swoje rozgrywki), o tyle seniorzy odczuliby taką decyzję bardzo boleśnie. Od wielu lat bowiem nasi seniorzy nie wykonali takiej pracy, jak w ostatnich miesiącach. Wspólnie z trenerem Szeweluchinem i pod jego okiem zrobili olbrzymi postęp, drużyna zaczęła być drużyną, szatnia zaczęła tętnić życiem, zawodnicy aktywnie biorą udział w życiu klubu, pomagają nie tylko sobie wzajemnie, ale również nam - zarządowi, w wielu organizacyjnych kwestiach. Serce rośnie. Na takie chwile czekaliśmy długi czas. To jest czas na robienie wyników, jakich wszyscy oczekują. I co teraz? Mamy sobie powiedzieć "dziękujemy, do zobaczenia w lipcu"? To samo dotyczy naszych dziewczyn - piłkarek ręcznych. Po trudnych chwilach związanych z zamieszaniem w jeleniogórskiej piłce ręcznej, zawodniczki odbudowują się. Po kontuzjach i z kontraktów w innych klubach, do pierwszego zespołu dołączyły kluczowe zawodniczki i najbliższe tygodnie miały pokazać prawdziwy potencjał naszych Pań. Czy będą miały szansę?

- Wierzę w rozsądek i zrozumienie tych wszystkich, którzy podejmują kluczowe decyzje. Wierzę, że nie podejmą ich zbyt pochopnie. Zamknięcie rozgrywek jest bowiem najprostszym rozwiązaniem, ale niestety niosącym za sobą największe konsekwencje, zarówno organizacyjne, jak i finansowe. Myślę, że nie należy się spieszyć z taką decyzją i zrobić wszystko, żeby jak najmniej ucierpieli ci, którzy "grają o coś". Oczywiście rozumiemy zagrożenie, jakie niesie ze sobą koronawirus i wiemy, że zdrowie ludzi jest najważniejsze (sami, jako pierwsi w Jeleniej Górze, zawiesiliśmy treningi naszych wszystkich 18 zespołów w obydwu sekcjach), ale jestem przekonany, że wszystkie działania, które zostały podjęte przez władze centralne i lokalne, dadzą szybkie, pozytywne rezultaty i w ciągu miesiąca sytuacja zostanie opanowana, a wtedy będziemy mogli kontynuować rozgrywki. Dlatego apeluję, żeby nie podejmować decyzji zbyt pochopnie, pod wpływem emocji, tylko czujnie obserwować sytuację i w tym czasie wypracować kilka scenariuszy.

- PZPN podjął uchwałę, w której przewidział kilka scenariuszy kontynuowania, bądź zakończenia rozgrywek, ale dodatkowo, co jest kluczowe w naszej sytuacji, dał również wojewódzkim związkom możliwość przyjmowania własnych rozwiązań. Jest to bardzo dobre posunięcie, ponieważ w każdym województwie skala problemu z zakażeniami jest inna i z tego, co pokazują oficjalne dane, na terenie naszego województwa sytuacja nie jest najgorsza. Gdyby sięgnąć głębiej i zawęzić obszar Dolnego Śląska do obszaru jeleniogórsko-legnickiego (grupa zachodnia 4 ligi dolnośląskiej), problem jest jeszcze mniejszy. Oczywiście nie ma gwarancji, że sytuacja się nie pogorszy, chcę tylko zwrócić uwagę, że skoro nie jest tak bardzo źle, to i w stosunkowo krótszym czasie powinniśmy wrócić do normalności, a więc zachowanie zimnej krwi przy podejmowaniu decyzji - jest wskazane. Jestem przekonany, że tej zimnej krwi nie zabraknie prezesowi Padewskiemu. Prezes nie raz doskonale radził sobie w trudnych sytuacjach. Wierzę, że i tym razem stanie na wysokości zadania. Ze swojej strony deklarujemy pełną współpracę i jesteśmy gotowi w każdym momencie do spotkania, rozmów i podpowiedzi na temat możliwych scenariuszy.

Marcin Juszczyk (przedstawiciel zarządu Kuźni Jawor): - Po ogłoszeniu decyzji o zawieszaniu rozgrywek sądziłem, że najpóźniej początkiem kwietnia wrócimy do gry. Jednak po kilkudziesięciu godzinach, widząc jak rozprzestrzenia się epidemia i jakie podejmowane są kroki, mocno zwątpiłem i zweryfikowałem swoje zdanie. Uważam, że bardzo ciężko będzie dokończyć sezon 2019/2020 systemem "mecz i rewanż" chyba, że sytuacja zacznie się w najbliższym czasie szybko poprawiać, na co się jednakże nie zanosi. Jeśli widzimy już, że władze najpotężniejszych lig piłkarskich na przykład w Hiszpanii, Anglii czy Niemczech, gdzie są gigantyczne pieniądze, ustępują i myślą głównie nad rozwiązaniami jak rozstrzygnąć niedokończone rozgrywki, to co dopiero polskie ligi regionalne... IV liga dolnośląska jest o tyle w dobrej sytuacji, że ma kilka rezerwowych terminów w czerwcu, bo miała skończyć sezon 7-go czerwca. Jednak powrót do gry później niż tuż po Wielkanocy oznaczałby kolejki w środy, a to dla wielu klubów jest sporym utrudnieniem. Oprócz tego dochodzi jeszcze mecz barażowy o awans do III ligi. W znacznie gorszej sytuacji są Klasy Okręgowe, bo tam ligowy finisz zaplanowano znacznie później i nie ma zbyt wielu rezerwowych terminów. Przypomnijmy, że PZPN nakazał dokończyć zmagania w ligach regionalnych do 30-go czerwca br.

- Co w przypadku jeśli tej wiosny nie zagramy? Temat rzeka... Wiemy, że PZPN podjął decyzję, iż mają być utrzymane obecne tabele (lub po ostatniej pełnej kolejce). Z punktu widzenia mojej Kuźni decyzja korzystna, bo pozwala zachować ligowy byt, ale nie o to chodzi w sporcie, aby realizować cele przy zielonym stoliku, choć tej sytuacji nikt nie mógł przewidzieć. Co mają powiedzieć zawodnicy, prezesi, trenerzy z Prochowic, Gryfowa Śląskiego, Wąsosza, Jeżowa Sudeckiego czy Chocianowa? Jedno zwycięstwo mniej jesienią, a mój klub także znalazłby się w powyższym gronie, to samo tyczy się KS Legnickie Pole. Osobiście uważam, że są cztery wyjścia mniej lub bardziej sprawiedliwe. Brak spadków, awans beniaminków z Klas Okręgowych i gra w gronie 20 zespołów i w ciągu dwóch lat powrót do 16 klubów. Z punktu widzenia sportowego sprawiedliwie, ale rodzi to większą ilość meczów, większe koszty (np. DZPN mógłby wziąć część delegacji sędziowskich na siebie ) i nie wpłynie pozytywnie na poziom. Druga opcja to baraże o awans (tak jak jest normalnie) i o IV ligę pomiędzy najlepszymi z Klas Okręgowych i z czwartoligowej strefy spadkowej. Trzecia opcja utrzymujemy obecne tabele, o czym była mowa. Czwarta spotykamy się w rundzie jesiennej 2020 w tym samym gronie. Dwa ostatnie wyjścia zrodziłyby chyba najwięcej poszkodowanych. Jeszcze co do awansów ewentualnie można byłoby zrobić mini turniej pomiędzy czterema czołowymi ekipami, gdyż zwłaszcza na zachodzie różnice są niewielkie, ale czy byłaby ku temu podstawa w przepisach? Opcji, propozycji kilka jest, ale to tylko moje i z pewnością nie tylko moje gdybanie. Nie ma idealnego rozwiązania. Współczuje decydentom w związkowych centralach, gdyż trudno będzie znaleźć salomonowe rozwiązanie.

Paweł Zatoński (rzecznik prasowy Gryfa Gryfów Śląski):- Nie wierzę w rozpoczęcie rundy wiosennej - w kolejnych tygodniach liczba zakażeń nie będzie maleć.
- Uważam, że kończenie sezonu na podstawie wyników z zaledwie połowy rozegranych meczów nie jest fair - choć pewnie drużyny z czuba tabeli uważają inaczej - dlatego wolałbym unieważnienia rozgrywek i ich startu od nowa.


Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2020-03-15 18:29

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

qwerty @ 37.30.31.*

wysłany: 2020-03-15 18:47

Ile wypowiedzi tyle wariantów a moim zdanie żaden nie jest doskonały .

szacun @ 185.25.122.*

wysłany: 2020-03-15 18:56

szacun dla apisu za te slowa, miejmy nadzieje, ze sie z nich nie wycofacie jak przyjdzie chwila proby...

KSK @ 5.173.249.*

wysłany: 2020-03-15 18:59

Dobry ruch Apisu. Czy Apis może przekazać awans Karkonoszom? ?? 😀😎😂

P.Z. (Gryf) @ 5.173.235.*

wysłany: 2020-03-15 19:18

Piotrek, gdybym wiedział, że wypowiedzi reszty będą tak obszerne, to sam powiedziałbym więcej :) W marcu raczej rozgrywki nie ruszą, pytanie co potem, bo im później, tym mniejsze szanse na zakończenie sezonu w regulaminowym terminie. Nadrabianie meczami w środku tygodnia będzie samobójstwem dla części klubów. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - zawsze będzie ktoś poszkodowany i wygrany w danym scenariuszu. Dla nas byłoby tym bardziej szkoda, bo IV liga nie zdarza się u nas zbyt często. Poza tym żal młodych chłopaków, którzy liczyli na kolejne cenne minuty w wyższej klasie rozgrywkowej. Uważam, że wiele osób z okolicy chciałoby, żeby 4 liga w grupie zachodniej miała jak najwięcej zespołów z naszej okolicy. Myślę, że oprócz Karkonoszy znalazłoby się jeszcze trochę klubów, które włożyły sporo pracy, kasy w budowanie drużyn i które w tym sezonie zbierają owoce swojej pracy. A co do Apisu - szacun za ich decyzję, natomiast nie wydaje mi się, żeby nawet po całym sezonie i 1 miejscu, pchali się do 3 ligi - to już jednak nieco inny poziom i też pieniądze większe. Zdrowie najważniejsze, pytanie co na to piłkarskie władze, pozdro ;)

Kibic @ 217.99.225.*

wysłany: 2020-03-15 19:35

Ogólnie... Finansowo i sportowo, jedynie Strzegom i Karkonosze dałyby radę w 3 lidze. Reszta albo by spadła z hukiem albo nie dokończyła sezonu. Niestety taka prawda. Jeśli chodzi o awans, to drużyny które mają tyle samo punktów powinny rozegrać "mini turniej" o awans jak sytuacja się uspokoi.

Do wyżej @ 5.173.248.*

wysłany: 2020-03-15 19:39

Jeśli sportowo tylko Strzegom i Karkonosze dały by radę w 3 lidze, to dlaczego ciągle nie mogą awansować z 4,ktoś mi odpowie?

Zdziwiony @ 185.135.2.*

wysłany: 2020-03-15 20:01

A czemu Pan Kuban nie poprosił o zdanie swojego ulubionego sędziego Michała N. ?

Do Kowalczyk @ 78.8.49.*

wysłany: 2020-03-15 20:01

Pan serio??? Czy Pan zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji???
Bo Pana zawodnicy ciężko pracowali dlatego trzeba dokończyć rozgrywki??? Tak samolubnej wypowiedzi dawno nie czytałem.... nie pozwolę mojemu chłopakowi na granie jeżeli będzie choć zerowa szans na jego zarażenie. Rozgrywki na każdym szczeblu będę odwołane a miejsca w tabeli będą ostateczne. Inaczej by Pan gadał jakby KSK było na 1 miejscu. Jestem zdruzgotana Pana wypowiedzią.

Haha @ 5.173.248.*

wysłany: 2020-03-15 20:30

Myśli, że każdy położy się przed drużyna seniorów ksk? Jakie transfery klub dokonał? .Więcej pokory w wypowiedziach życzę .

Kibol @ 31.0.35.*

wysłany: 2020-03-15 20:31

Jeśli nie będą dograne do końca ,to nowy sezon trzeba zacząć w takich samych składach ,a pan z Świdnicy myśli tylko o sobie ,a co ze spadkowiczami ,też mają spaść po połowie sezonu ,głupota ,wynikła taka zadyma i trzeba to przyjąć na klatę ,na piłce świat się nie konczy

do Haha @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-03-15 21:23

Tobie życzę kontaktu z rozumem jeżeli go posiadasz.

Powagi. @ 212.106.17.*

wysłany: 2020-03-15 21:38

Najpierw zdrowie, a potem daleko, daleko nic, a potem dopiero sport, który tak bardzo kochamy. Zero jakiegokolwiek ryzyka zachorowania. Czy ktoś zna scenariusz, kalendarium pandemii? Bądźmy pełni nadziei i wiary. Poza turecką ligą koszykówki, która zapowiedziała że będzie grała bez widzów do końca kwietnia, wszystko w Europie przełożono, bądź odwołano. Nawet liga angielska w czwartek miała grać, a już po kilku godzinach rozgrywki wstrzymano. Podobnie było w naszej ekstraklasie. Piłkarze Górnika Zabrze odmówili wyjazdu na mecz do ŁKS-u.

Poinformowany @ 217.97.115.*

wysłany: 2020-03-15 22:51

Pan Michał N. jest obecnie jednym z niewielu sędziów na topowym poziomie DZPNu jako sedzia IV ligowy. Swoją ciężką pracą zawalczył o swoje marzenia a ma chłopak dobry czas żeby pójść wyżej. Jeszcze niedługo go zobaczymy jak sedziuje w Lidze Mistrzów. Trzymam kciuki Michał, powodzenia

henryk @ 83.26.105.*

wysłany: 2020-03-15 23:20

Michał N to może sędziować kartofliska Pl

Tez zdalnie @ 185.25.122.*

wysłany: 2020-03-16 01:28

Pan Michał będzie sędziował zdalnie. ☺

Radek @ 5.173.252.*

wysłany: 2020-03-16 06:48

Panie Kowalczyk, a Wy przypadkiem nie zrezygnowaliście z prowadzenia Karkonoszy?

max @ 79.187.160.*

wysłany: 2020-03-16 07:40

Na zebraniu członków okręgu Legnica, prezes Padewski przekazał że jeżeli nie zostanie rozegrana runda wiosenna i sezon trzeba zakończyć szybciej to decyzją DZPN jest unieważnienie sezonu w niższych ligach. Podsumowując nikt nie spada nikt nie awansuje

PZPN @ 156.67.90.*

wysłany: 2020-03-16 08:00

Było powiedziane, że kończymy na ostatniej pełnej rozgrenaj kolejce. Tak powinno zostać. Kluby pół roku i okres przygotowawczy miały koszty. Uznać sezon za niebyły to zapomnieć o jesieni?

Adrian @ 83.26.214.*

wysłany: 2020-03-16 08:16

Padewski to chorągiewka i typowe grabie ,wszystko pod siebie!

Patryk @ 217.99.227.*

wysłany: 2020-03-16 08:33

Tylko Strzegom i rezerwy Chrobrego zasługują żeby dostać szanse w 3 lidze. Przestańcie z tymi Karkonoszami!!!

dokładnie @ 46.148.167.*

wysłany: 2020-03-16 09:19

żadnych szans na dogranie rozgrywek nie ma oby spotkac się w sierpniu i ruszyć z nowym sezonem. Zdrowie najważniejsze a nie jakaś kopana liga gdzie najlepsze ligi świata odwołują rozgrywki. Koniec sezonu jedyna decyzja słuszna zresztą to oczywistość.

manolo @ 95.160.232.*

wysłany: 2020-03-16 09:31

gryfowi zycze utrzymania , ale będzie ciężko , strata do bezpiecznej lokaty wynosi 7 punktów , przy spadającym zmigrodzie i rezerwach lubina , wiec potrzebne sa 3 zwycięstwa wyjazdowe , 34 -35 punktów powinny dac 4 lige na przyszly sezon

do max i innych @ 217.98.55.*

wysłany: 2020-03-16 10:48

Była w piśmie jasno przedstawiona sytuacja, że jeżeli nie uda się dokończyć sezonu to wynik zostaje uznany po rundzie jesiennej bądź po ostatniej rozegranej kolejce ( jeżeli uda się ją oczywiście rozegrać).Co w tym trudnego do zrozumienia, po co to gadanie i płakanie.Rozumiem że boli to kluby które są w dole tabeli bo spadną, ale to jest najsprawiedliwsze.Zespoły które są w czubie tabeli też byłyby pokrzywdzone,gdyby sezon anulowano.Zasada jak w skokach, że w razie problemów uznaje się wynik po pierwszej serii- proste.

P91 @ 5.173.255.*

wysłany: 2020-03-16 12:05

Jestem z Gryfowa ale uważam że powinna liczyć się tylko pierwsza runda . dla nas i tak na 99% byłby spadek i lepiej pokazać klasę niż wojować o prawie nic a w tle przecież jest zdrowie ludzi . To tylko amatorka , nie warto

Kibic @ 81.219.60.*

wysłany: 2020-03-16 12:58

O czym wy gadacie, To nie będzie decyzja ze względu na 4 lige czy okręgówkę. Jest jeszcze ekstraklasa, pierwsza, druga i trzecia liga. Tam tak łatwo nie pozwolą sobie na spadek po połowie sezonu. Za duża kasa w grze. Regulamin był jasny, niedokończenie rozgrywek to anulowanie sezonu. PZPN zmienił to pod drużyny z pierwszych miejsc, które chcą awansować nie tracąc roku. Przypadek Widzew, nie sądzę. (lobby) Jest to niezgodne z prawem, Regulamin był znany wszystkim przed rozpoczęciem sezonu i nie można go zmieniać tak sobie w trakcie. Każdy nawet przeciętny prawnik wygra bardzo duże odszkodowanie dla klubów.

sędzia @ 83.26.192.*

wysłany: 2020-03-16 14:36

Oj widzę, że komuś bardzo przeszkadza, że Michał N. to teraz zdecydowanie najlepszy sędzia w okręgu i ktoś ma duży problem, że chłopak awansował do 4 ligi a za dwa lata już może być na szczeblu centralnym.
Wydaje mi się, że koledzy którzy piszą na Michała to powinni się wziąć za bieganie a nie komentarze, bo potem na egzaminach po dwóch okrążeniach wymiotują.

do kibic @ 217.98.55.*

wysłany: 2020-03-16 15:17

Komunikat był jasny i wprowadzono przepis, że jeżeli nie uda się dokończyć sezonu to wynik zostaje z jesieni lub po ostatniej rozegranej kolejce jeżeli uda się ją rozegrać więcn nie rozumiem po co piszesz bzdury totalne!!!

Kibol @ 37.248.208.*

wysłany: 2020-03-16 15:34

Musi być rozegrana jesień plus jeden mecz z wiosny ,wtedy się liczy ,ja wiem że boli to sztuczne twory które wpakowaly kasę w najemników ,a tu **** ,ale to może pokarze na ile one są warte i wiarygodne ,niech zagrają nowy sezon ,jak są stabilne to swoje wywalczą ,a nie sztuczne awanse ,a puzniej walkowery i wycofywanie się ,wiem że taki naprxyklad apis będzie grał bo tam prezesi się bawią bez awansów , chociaż nieraz są opluwani ,a i nie jestem zjedrzychowic ,jakby ktoś myslal

Do wyżej @ 5.173.239.*

wysłany: 2020-03-16 15:59

Ty fachowiec, właśnie jest rozegrana jesień i 1 kolejka z wiosny. Taki mądry, a nie sprawdził, za to roztrzygnal Januszek

Hgj @ 217.99.212.*

wysłany: 2020-03-17 01:59

Jako kibic KSK jestem porażony wypowiedzią prezesa Kowalczyka. Jedyne usprawiedliwienie jakie można mieć dla tych skrajnie nieodpowiedzialnych i lekceważących wypowiedzi jest to, że udzielił wywiadu przed 10 marca. Jeśli po, to jestem przerażony... Inna sprawa - skoro jest tak świetnie, to dlaczego jeszcze 4 miesiące temu zarząd rezygnował?

do Hgj @ 78.9.146.*

wysłany: 2020-03-17 12:07

Właśnie dlaczego nie zrezygnowali?

Haha @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-17 18:55

Nie zrezygnowali bo musza mieć 3 lige ze względu na wszystko teraz obgryzają paznokcie żeby apis im oddał 😂😂😂

Kubuś @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-03-17 21:37

,,Kibic KSK" ,mam poważne wątpliwości żeby Karkonosze miały takiego ,,Kibica debila" w swoich szeregach. Apis nie musi niczego oddawać , wystarczy że przyjedzie wiosną na Złotniczą i zobaczy swoje miejsce w szeregu. Karkonosze to nie Legnickie Pole DEBILU.

Kubus @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-17 23:14

Nie spinaj się po ci coś pęknie jeszcze nie strasz nie strasz bo się ze srasz Karkonosze to pokazują od kiedy spadli z 3 ligi i efektów nie ma 😂👍

Kubus @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-17 23:18

Zapraszam do zerknięcia na 90minut.pl mecz z 13 października o 11 był i tam był wynik Apis 3 a ksk 0 ale to na bank dlatego ze w jedrzeychowicach grali ciężki teren 😂😂😂

do wyżej @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-03-18 08:39

Widzę że Karkonosze stoją ci w gardle , skala nienawiści do tego klubu odebrała ci resztkę rozumu. Nie podpisuj się debilu jako ,,kibic Karkonoszy" , śmierdzisz wiochą na odległość.

Do wyżej @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-18 18:11

To wy cały czas wypisujecie że ksk to wielki klub na 3 ligę a dalej jej nie ma 🙄 fakty

KSK @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-03-18 19:42

Jeszcze raz do debila wyżej, zobacz jaką bazą treningowa , jaki potencjał kadrowy , jaką kadrą szkoleniową ,jakim budżetem - dysponują KARKONOSZE , może zmienisz zdania i przestaniesz pisać głupoty. ZAZDROSC I GŁUPOTA.

Do wyżej @ 5.173.254.*

wysłany: 2020-03-18 19:49

Oszalales chłopie?! Od kiedy to o awansie decyduję baza i budżet?! Po 2,jakim prawem umiejszasz wartość kadry szkoleniowej innych zespołów?! Skoro w Karkonoszach jest taka wspaniała to powinni mieć 10pkt przewagi, nie trzeba by było się modlić o wznowienie rozgrywek. Chłopie zejdź na ziemię, bo właśnie z powodu tej pychy nigdy nikt nie będzie szanował twojego klubu. Ja osobiście dążę Karkonosze sympatią i życzę awansu, ale Ty robisz wszystko, żeby było inaczej.

do wyżej @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-03-18 20:22

Z głupotą się nie dyskutuje , pozdrawiam. Więcej rozumu w głowie masz jak połkniesz muchę , powodzenia.

krótko @ 5.173.245.*

wysłany: 2020-03-18 20:29

Apisa nie stać na 3 ligę.Po co ,więc opowiadanie o pierdołach.Z mojej strony pełen szacun dla tego klubu.Są mocni,ale w tej lidze.Pozdro.

andrzej mach @ 37.248.214.*

wysłany: 2020-03-18 21:26

Powodzenia wyżej michal

Gorniok @ 185.146.52.*

wysłany: 2020-03-19 15:30

Wywalczcie go sami sobie a bie brac awans od apisu bolki mysle ze wiosna by wam wybila awans z glowy

Obserwator @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-19 19:40

Dobrze kolega na górze pisze 😁 ksk teraz jest wielki ma najlepsza drużynę bo wiedzą że mogą dostać awans 😂 dla mnie osobiście na granie wyżej zasługuje tylko glogow który ma najlepsze zaplecze i predyspozycje. Pozdrawiam normalnych 😁

Obserwator @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-19 19:46

Ale jak kolega napisał na górze jak ktoś 1 pierwszy i nie ma pieniędzy to 3 drużyna awansuje 😂 śmiech to jest nawet jeśli kogoś nie stać i nie chce wejść. To powinni zrobić tak że nikt nie wchodzi nikt nie spada i rozgrywki od początku rozegrać jeśli ten sezon nie zostanie skończony 👍

Obserwator @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-19 19:50

Ale w Polsce kto ma hajs ten ma władze 😁

Jeleń @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-03-19 19:51

Karkonosze obecnie są Klubem poukładanym pod względem organizacyjnym , finansowym , kadrowym i szkoleniowym. Niech boisko zweryfikuje kluby z aspiracjami na awans.

irek @ 5.173.252.*

wysłany: 2020-03-20 09:41

BOISKO weryfikuje wszystko.Nie baza,finanse itd....Tylko patrząc na sklad personalny Karkonoszy to widzę tam tulko Kocota,Szewelukina...Inni chłopcy cały czas kopią się po głowie w 4 i lidze okręgowej..pozdrawiam

ireneusz @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-03-20 09:49

Widzę że w składzie personalnym Karkonoszy jesteś nie zorientowany , więc nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia !!!!!!

irek @ 5.173.252.*

wysłany: 2020-03-20 10:10

Poproszę mnie oświecić...Czekam na nazwiska tych świetnych piłkarzy co gdzieś kopali Futbolówkę...

Do irka @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-20 22:57

Nima 😂

do ireneusza @ 5.173.248.*

wysłany: 2020-03-20 23:39

Czekam PLACKU....

Obserwator @ 78.10.208.*

wysłany: 2020-03-21 11:54

Irek z tego co ja wiem wymieniłeś wszystkich 💪

Aks @ 31.0.36.*

wysłany: 2020-03-21 23:19

Jeszcze jest strzegom a oni juz sie ukladaja polonia co za polonia cza czekac i dokonczyc sezon

Głogów @ 109.241.187.*

wysłany: 2020-03-22 08:49

Jest Głogów , Strzegom , Karkonosze i Apis który nie będzie miał okazji rezygnować bo będzie za pudłem i to daleko. Iruś do psychiatry bo może być za późno.

Obserwator 123 @ 217.99.231.*

wysłany: 2020-03-25 21:14

Apis to cykory jeżeli chód, i o baraże

Do wszystkich @ 217.99.231.*

wysłany: 2020-03-25 21:18

Panie Kowalczyk nie ładnie tak lizać du ę Panu Padewskiemu


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Wyniki I rundy Pucharu ... czas 2020-08-01
komentarze komentarze: 67


› Zestaw par I kolejki Al... czas 2020-08-03
komentarze komentarze: 21


› Zestaw par I kolejki li... czas 2020-08-03
komentarze komentarze: 17


› Zestaw par II kolejki I... czas 2020-08-03
komentarze komentarze: 39


› Zestaw par II kolejki I... czas 2020-08-03
komentarze komentarze: 2