Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

26.21

ug/m3

PM10

27.28

ug/m3

O3

17.42

ug/m3

C6H6

2.81

ug/m3

CO

587.3

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 28-02-2020 o godzinie 21:00.
Ostatnie komentarze

- hhh:
Apis zremisował z Odrą
czas 2020.02.28 20:34

- Lzs radostow:
Zestaw par sparingów weekendowych (28 lutego - 1 mar...
czas 2020.02.28 18:41

- Mhm:
Józef Pinior skazany za korupcję
czas 2020.02.28 16:16

- Lol:
Józef Pinior skazany za korupcję
czas 2020.02.28 14:21

- propozycja:
"Karkonoski" zamiast "jeleniogórskiego"
czas 2020.02.28 14:03

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9255
euro euro 1 EUR 4.3355
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.0734
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0657
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1703
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par sparingów weekendowych (14-16 lutego)

piątek, 14 lutego 2020:

AKS Strzegom - Karolina Jaworzyna Śląska, godz. 17:30 w Strzegomiu
GKS Warta Bolesławiecka - Górnik II Złotoryja, godz. 18:00 w Legnicy

sobota, 15 lutego 2020:

Iskra Księginice - Kolektyw Radwanice, godz. 10:00 w Lubinie
Chrobry II Głogów - Polonia Leszno, godz. 10:30 w Głogowie
Twardy Świętoszów - Leśnik Osiecznica, godz. 11:00 w Świętoszowie
WKS Wierzbice - Sokół Wielka Lipa, godz. 11:00 w Kobierzycach
Konfeks Legnica - Prochowiczanka Prochowice, godz. 11:00 w Legnicy
Piast Nowa Ruda - Karkonosze Jelenia Góra, godz. 11:30 w Nowej Rudzie
Karkonosze Jelenia Góra jm - Pogoń Wleń, godz. 12:00 w Jeleniej Górze
Nysa Zgorzelec - KS Łomnica, godz. 12:00 w Zgorzelcu
Zjednoczeni Żarów - MKS Szczawno Zdrój, godz. 12:00 w Żarowie
Polonia Stal Świdnica - Pogoń Pieszyce, godz. 12:00 w Świdnicy
Piast Zawidów - Zryw Bratków, godz. 13:00 we Frydlancie
Victoria Ruszów - Tęcza Krosno Odrzańskie, godz. 13:30 w Ruszowie
Apis Jędrzychowice - Włókniarz Leśna, godz. 14:00 w Jędrzychowicach
Iskra Łagów - Błękitni Studniska Dolne, godz. 14:00 w Zgorzelcu
Łużyce Lubań - Lotnik Jeżów Sudecki, godz. 14:00 w Lubaniu
Lechia Dzierżoniów - Górnik Złotoryja, godz. 14:00 w Dzierżoniowie
Piast Wykroty - Chrobry Nowogrodziec, godz. 15:00 w Wykrotach
GKS Iwiny - Orlik Okmiany, godz. 15:00 w Iwinach
Hutnik Pieński - Sparta Zebrzydowa, godz. 15:30 w Lubaniu
Victoria Jelenia Góra - Bóbr Marciszów, godz. 16:00 w Jeleniej Górze
Włókniarz Mirsk - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 17:00 we Frydlancie
GKS Mirków - Błysk Kuźniczysko, godz. 17:00 we Wrocławiu
LZS Kościelnik - LZS Radostów, godz. 18:00 w Lubaniu
Sparta Rudna - Sparta Grębocice, godz. 18:00 w Lubinie
Piast Żmigórd - Sokół Marcinkowice, godz. 18:00 w Środzie Śląskiej
Woskar Szklarska Poręba - Gryf Gryfów Śląski, godz. 18:00 w Jeleniej Górze
Pogoń Świerzawa - Chojnowianka Chojnów, godz. 18:30 w Legnicy
Lechia Piechowice - Halniak Miłków, w Desnej
Bielawianka Bielawa - Skałki Stolec, w Bielawie
GKS Głuchołazy - Unia Bardo

niedziela, 16 lutego 2020:

Unia Bogaczowice - Park Targoszyn, godz. 9:00 w Świebodzicach
Odra Ścinawa - BKS Bolesławiec, godz. 10:00 w Lubinie
Polonia Świdnica js - Venus Nowice, godz. 10:00 w Świdnicy
Piast Wykroty - Łazek Pisarzowice, godz. 10:30 w Wykrotach
Kuźnia Jawor - Granit Roztoka, godz. 11:00 w Strzegomiu
KS Stare Jaroszowice - Zbylut Zbylutów, godz. 12:00 w Łące
Olsza Olszyna - Zjednoczeni Porajów Kopaczów, godz. 12:00 w Zgorzelcu
Budowlanie Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec, godz. 12:00 w Wojcieszowie
Orliki Oldboys Węgliniec - Piast Czerwona Woda, godz. 14:00 w Węglińcu
Miedź Legnica js - Orkan Szczedrzykowice, godz. 14:00 w Legnicy
WKS Żarki Średnie - Górnik Węgliniec, godz. 14:00 w Zgorzelcu
Olimpia Kamienna Góra - Zdrój Jedlina Zdrój, godz. 14:00 w Wałbrzychu
Olsza Olszyna js - KS Pławna, godz. 14:30 w Olszynie
Zawisza Serby - Sokół Jerzmanowa, godz. 15:00 w Głogowie
Orzeł Platerówka - Fatma Pobiedna, godz. 15:00 w Platerówce
Mewa Kunice - Czarni Dziewin, godz. 17:00 w Legnicy
Orzeł Zagrodno - Albatros Jaśkowice, godz. 17:00 w Legnicy

Prosimy o podawanie zestawów par meczów sparingowych wraz z terminem, godziną i miejscem ich rozegrania. Dziękujemy!

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2020-02-11 15:49

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

Waldemar @ 5.173.250.*

wysłany: 2020-02-11 17:20

Olsza Olszyna - Zjednoczeni Porajów Kopaczów. Niedziela godz. 12. Zgorzelec

Oldboy @ 5.173.248.*

wysłany: 2020-02-11 17:51

Oldboys Gmina WĘGLINIEC - Piast Czerwona Woda niedziela 16 lutego godz. 14.00 w Węglińcu

MKS @ 195.55.102.*

wysłany: 2020-02-11 18:09

Odra Ścinawa- BKS Bolesławiec niedziela 10.00 w Lubinie

Wojownik Afrykański @ 83.26.214.*

wysłany: 2020-02-11 18:34

Nie rozumiem po co Mirsk gra ze Świeradowem we Frydlancie skoro u siebie ma ładne boisko boczne ! No chyba że klub jest bogaty i może sobie na to pozwolić , chociaż nie wydaaje mniee siee :) !

ave lesna @ 31.60.1.*

wysłany: 2020-02-11 20:39

Sudety Giebultow - Farma Pobiedna niedziela 14 frydlant

dj @ 217.99.242.*

wysłany: 2020-02-11 20:41

sobota godzina 15-00 GKS Iwiny-Orlik Okmiany w Iwinach

Kibic @ 37.30.8.*

wysłany: 2020-02-11 21:17

A Kowary nic nie grają, sorry oni już przecież awansowali

Kibic @ 31.0.126.*

wysłany: 2020-02-11 21:54

Kościelnik - Radostów sobota 18.00 w Lubaniu na sztucznym

obserwator @ 185.179.56.*

wysłany: 2020-02-11 21:57

WKS Żarki Średnie - Górnik Węgliniec
16.02.2020r. niedziela godz.14 w Zgorzelcu

Victoria ruszow @ 217.99.171.*

wysłany: 2020-02-11 22:42

15.02.2020 sobota Victoria Ruszów-Tęcza Krosno Odrzańskie godz 11:00 w Ruszowie

Do ave lesna @ 83.26.52.*

wysłany: 2020-02-11 23:28

Pobiedna nie gra sparingu z Sudetami. Fałszywa informacja. Mieli grać z Starymi Jaroszowicami, jednak sparing został odwołany przez Stare Jaroszowice

Aaa @ 5.173.231.*

wysłany: 2020-02-12 08:15

Twardy-Leśnik o 11

Lzs henrykow @ 37.248.210.*

wysłany: 2020-02-12 08:30

Giebultow nie gra zadnych sparingow bo i po co?sezon zaczna z marszu

Janusz @ 178.219.124.*

wysłany: 2020-02-12 13:00

Zawidów-Bratków, Frydlant, sobota, 13:00

do lzs henrykow @ 83.26.52.*

wysłany: 2020-02-12 15:34

Giebułtów prawdopodobnie nie zbierze się na rundę wiosenną

Kibic @ 87.207.147.*

wysłany: 2020-02-12 16:03

KOWARY - WOSKAR dzisiaj 20.00 w Jeleniej.

Kibic @ 5.173.242.*

wysłany: 2020-02-12 16:52

Orzeł Platerówka vs Rebiszow niedziela godzina jeszcze nie ustalona

Info @ 188.147.38.*

wysłany: 2020-02-12 17:34

Sudety Giebułtów na 100procent się wycofują!!!!!!!!

Lzs henrykow @ 37.248.208.*

wysłany: 2020-02-12 17:59

Kurde szkoda..z czasem zaczynali sie rozkręcac

Kibic @ 5.172.233.*

wysłany: 2020-02-12 18:52

Łużyce jr/sen. - Kościelnik 4:4 (0:4)

Lks @ 185.135.2.*

wysłany: 2020-02-13 16:52

Lwówek coś gra?

Zmiana @ 62.209.231.*

wysłany: 2020-02-13 17:51

Orzel Platerowka v Fatma Pobiedna niedziela godz 15 w Platerowce (Rebiszow odmówił nie zbiorą sie )

Kazi @ 37.248.159.*

wysłany: 2020-02-13 20:03

Budowlani Wojcieszów : Czarni Strzyżowiec
Niedziela godzina 12.00 w Wojcieszowie.

Hudy @ 5.173.252.*

wysłany: 2020-02-14 07:41

Ksieginice-Radwanice sobota godz. 10 w Lubinie.

Victoria Ruszów @ 217.99.234.*

wysłany: 2020-02-14 08:30

Sparing Victoria Ruszów-Tęcza Krosno Odrzańskie przełozony z 11:00 na 13:30

Pogoń @ 78.10.86.*

wysłany: 2020-02-14 10:14

Pogoń - Chojnowianka sobota 18:30 w Legnicy

Kibic @ 83.13.184.*

wysłany: 2020-02-14 11:02

Olszyna Juniorzy Starsi - Ks Pławna w Olszynie godz.14.30

BKS @ 37.30.18.*

wysłany: 2020-02-14 14:07

JM Łużyce Lubań- JM BKS Bolesławiec 2:5

Sparing @ 88.220.118.*

wysłany: 2020-02-14 14:30

Ks Stare Jaroszowice - Ks Zbylut Zbylutów
Niedziela 12:00 w łące

Antek @ 94.254.208.*

wysłany: 2020-02-14 18:52

Kwisa Mroczkowice-Skalnik Rębiszów sobota godzina 15 w Mroczkowicach


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Wyniki sparingów weeken... czas 2020-02-23
komentarze komentarze: 70


› Wyniki sparingów weeken... czas 2020-02-16
komentarze komentarze: 48


› Wyniki sparingów weeken... czas 2020-02-09
komentarze komentarze: 24


› Mateusz Baszak zawodnik... czas 2020-02-04
komentarze komentarze: 34


› Wyniki sparingów weeken... czas 2020-02-02
komentarze komentarze: 42