Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

18.30

ug/m3

O3

48.30

ug/m3

PM10

13.40

ug/m3

PM2.5

7.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-06-30 o godzinie 22:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

21.28°C 1014 hPa 62%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-07-04)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6108
euro euro 1 EUR 4.2515
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.551
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9339
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1727
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Nie zatrzymał się do kontroli. Był pijany i miał sądowy zakaz kierowania.

Kara pozbawienia wolności nawet do lat 5 grozić może mężczyźnie, który po pijanemu kierował samochodem, miał zakaz kierowania pojazdami oraz nie posiadał w ogóle uprawnień. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzewanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, naruszenie zakazu sądowego i kierowanie mimo braku uprawnień.
7 listopada 2019 roku około godziny 3.00 nad ranem policjanci na ulicy Wolności w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Audi. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że mógł być on pod wpływem alkoholu bądź podobnie działającego środka. Kierowca poruszał się całą szerokością jezdni. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Dali mu sygnał do zatrzymania, kierowca zjechał do zatoczki autobusowej, a gdy policjanci wysiadali z radiowozu kierowca gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg mając włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierowca uciekając popełnił serię wykroczeń w ruchu drogowym. Został zatrzymany na szutrowej drodze, gdy stracił panowanie nad pojazdem. Kierującym okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 1 promil. Ponadto okazało się, że kierowca posiada aktywny zakaz oraz nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
23-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2019-12-09 17:57

Przybornik
Najczęściej czytane

› Wyniki Egzaminu Ósmoklas... czas 2025-07-04
komentarze komentarze: 0


› Akt oskarżenia dla opie... czas 2025-07-01
komentarze komentarze: 0


› Motocyklista uciekał pr... czas 2025-07-03
komentarze komentarze: 0


› Informacja Prezydenta M... czas 2025-07-02
komentarze komentarze: 2


› Mieszkaniec Jeleniej Góry ... czas 2025-07-01
komentarze komentarze: 0