CO
94.94
mg/m3
O3
48.28
ug/m3
PM10
21.19
ug/m3
PM2.5
18.55
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
pochmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.17)
Kupię:
- Kupię stare medale, ordery, odznaczenia (2024.03.16)
Różne:
- "Rozwód kościelny" (2024.03.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.16)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUK... (2024.03.15)
Dam pracę:
- Demontaż pojazdów (2024.03.14)
Sprzedam:
- Pierogi wielkanocne z białą kiełbasą ... (2024.03.14)
Różne:
- Skup Ciągników Rolniczych - Najlepsza Of... (2024.03.13)
Różne:
- W marcu obłożenia schodów betonowych rab... (2024.03.11)
Sprzedam:
- Lamele styropianowe drewnopodobne suf... (2024.03.11)
- STS:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 06:59
- listek na twarz 46.204:
› Wyniki i tabele po 16. kolejce A-klasy
2024.03.19 06:05
- górnik torcida hools:
› Zestaw par 17. kolejki ligi okręgowej
2024.03.19 06:01
- dh 10:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 06:01
- grupa 2:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 04:15
dolar amerykański | 1 USD | 3.9528 | |
euro | 1 EUR | 4.3086 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4711 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0343 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par X i IX kolejki B-klasy
X kolejka B-klasy:grupa I:
niedziela, 27 października 2019:
Lesk Sędzisław - Dragon Miszkowice, godz. 11:00
Orły Lipienica - Victoria Czadrów, godz. 11:00
Husaria Grzędy - Amfibolit Leszczyniec, godz. 12:00
Bóbr Opawa - Sezal 2 Janiszów, godz. 12:00
Huragan Olszany - Bóbr Marciszów, godz. 14:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Uran Okrzeszyn, godz. 14:00
skalnik Czarny Bór - Bolko Bolków, godz. 14:00
grupa II:
niedziela, 27 października 2019:
GLKS Czernica - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 11:00
Zryw Ubocze - Juvenia Rybnica, godz. 11:00
Hottur Borowice - Pogoń II Świerzawa, godz. 14:00
Potok Karpniki - Pogoń Wleń, godz. 14:00
KS Pławna - Bielany Biedrzycowice, godz. 14:00
WKS Pilchowice - Mitex Podgórzyn, godz. 14:00
Pauzują Bobry Wojanów.
grupa III:
niedziela, 27 października 2019:
Jawa Otok - GKS Raciborowice, godz. 11:00
KS Włodzice - LKS Kraśnik Dolny, godz. 11:00
KS Milików - KS Kotliska, godz. 11:00
LZS Niwnice - Kolonia Bolesławiec, godz. 14:00
Znicz Kruszyn - LZS Nowa, godz. 15:00
Majdan Bolesławice - GKS Gromadka, godz. 15:00
Pauzuje Zbylut Zbylutów.
IX kolejka B-klasy:
grupa IV:
niedziela, 27 października 2019:
Zryw Bratków - LZS Radostów, godz. 11:00
Sudety Giebułtów - Łazek Pisarzowice, godz. 13:00
Fatma Pobiedna - Granit Gierałtów, godz. 15:00
Przyszłość Dłużyna - LZS Zaręba, godz. 15:00
Piast Czerwona Woda - Orzeł Platerówka, godz. 15:00
Orliki Oldboys Węgliniec - Zjednoczeni Porajów Kopaczów, godz. 15:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2019-10-22 15:59
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 151
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 4
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 14