CO
44.51
mg/m3
O3
92.59
ug/m3
PM10
5.99
ug/m3
PM2.5
3.94
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- lzs:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 19:01
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po IV kolejce II ligi koszykówki, grupa D
IV kolejka II ligi koszykówki:grupa D:
sobota, 19 października 2019:
Tarnovia Tarnowo Górne - Ogniwo Szczecin, godz. 16:00
Gimbasket Wrocław - Swiss Krono Żary, godz. 18:00
Maximus Kąty Wrocławskie - Kosz Pleszew, godz. 18:00
KKS Tarnowskie Góry - Hes Basketball Wrocław, godz. 20:00
niedziela, 20 października 2019:
Śląsk II Wrocław - Sudety Jelenia Góra, godz. 16:00
AZS Basket Nysa - Obra Kościan, godz. 17:00
Pauzuje Stal II Ostrów Wielkopolski.
1. | Śląsk II Wrocław | 4 | 8 | 327-268 |
2. | Swiss Krono Żary | 4 | 7 | 352-327 |
3. | Hes Basketball Wrocław | 4 | 6 | 298-285 |
4. | Ogniwo Szczecin | 4 | 6 | 339-327 |
5. | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 6 | 345-335 |
6. | AZS Basket Nysa | 4 | 6 | 266-261 |
7. | Sudety Jelenia Góra | 3 | 5 | 260-245 |
8. | Maximus Kąty Wrocławskie | 3 | 5 | 257-246 |
9. | Obra Kościan | 3 | 5 | 239-233 |
10. | Kosz Pleszew | 4 | 5 | 329-344 |
11. | KKS Tarnowskie Góry | 4 | 5 | 266-307 |
12. | Stal II Ostrów Wielkopolski | 3 | 4 | 258-281 |
13. | Gimbasket Wrocław | 4 | 4 | 220-297 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2019-10-21 14:12
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57