Wieczór rezerwowych Dodano: 2019-10-19 Komentarzy: 15

1.16

C6H6

3.14

655.32

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 21-10-2019 o godzinie 22:26.
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW - ANTYKI - CAŁA KOTLINA... (2019.10.22)
Kupię:
- Sprzątanie Opróżnianie mieszkań... (2019.10.21)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- wynajmę mieszkanie (2019.10.19)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2019.10.18)
Dam pracę:
- Animator Czasu Wolnego - Hiszpania (2019.10.18)
Dam pracę:
- Informatyk PO Jelenia Góra (2019.10.17)
Szukam pracy:
- Poszukuje od zaraz (2019.10.16)
Kupię:
- KUPUJĘ różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW -... (2019.10.15)
Dam pracę:
- Kierownik budowy (Kotlina Jeleniogórska) (2019.10.15)
Dam pracę:
- Kasjer/Sprzedawca (2019.10.15)

- do wyżej:
Zestaw par XII kolejki IV ligi dolnośląskiej, grupa...

Zgodnie z planem

Bez problemu awansowali do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki. Zespół trenera Artura Milewskiego ograł w Kamiennej Górze miejscową Olimpię 2-0, a wynik to najniższy wymiar kary.
Pierwszy gol padł w 40-ej minucie. Piłkę dośrodkował Dominik Pelowski, bramkarz Dariusz Hołda źle obliczył jej lot, co pozwoliło Damianowi Górgulowi głową skierować ją do sieci. Drugi gol również poszedł na konto Górgula, tym razem napastnik Lotnika przejął dalekie prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam ograł Hołdę. Dominacja jeżowian nie podlegała dyskusji, zwłaszcza w drugiej połowie. Szwankowała skuteczność, stąd tylko dwa gole po stronie zysków.

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 0-2 (0-1)

Bramki: 0-1 Górgul 40', 0-2 Górgul 62'.
Żółte kartki: Urbanowicz, Domin, R. Duda oraz Białkowski, Piwiński, Wersocki.
Sędziowali: Kamil Olejarczyk jako główny oraz Kamil Sancki i Mariusz Czechowski.
Widzów: 30.

OKG: Hołda - Urbanowicz, Buda, Domin (75' Bijak), A. Duda, Filip, Greniuk (46' Pyrdoł), Kumorek, Kwaśniewski (66' Cukier), Młodziński, Zasada (83' R. Duda).
LJS: Kustosz - Wersocki, Bereźnicki, Białkowski, Górgul (66' Wyka), Górski (68' Zawadzki), Kieć (56' Niemirski), Łozowski, Masel, Pelowski, Piwiński (60' Szeliga).