483.92

20.93

31.10

28.13

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-25 o godzinie 04:00.

Remis w meczu na szczycie

Ciekawy mecz odbył się w Lwówku Śląskim, gdzie miejscowi Czarni podjęli Spartę Zebrzydowa. Przed tą kolejką obie ekipy mogły się poszczycić kompletem wygranych, więc było jasne, że ktoś straci punkty. Jak się okazało uszczerbku doznali zarówno Czarni jak i Sparta.
Do przerwy goli nie było, choć zwłaszcza gospodarze mogli się o nie pokusić. Druga połowę gospodarze rozpoczęli bramką Łukasza Skolimowskiego, który głową pokonał bramkarza gości. Już dwie minuty później lwówczanie ponieśli podwójną stratę. Po pierwsze stracili Macieja Troszczyńskiego, ponieważ zagrał ręką w polu karnym za co otrzymał żółtą kartkę. Po drugie stracili gola, gdyż jedenastkę skutecznie wykonał Robert Kumoś. Fakt ten nie podłamał Czarnych, a jedna z kontr przyniosła im drugiego gola. Ponownie na listę strzelców wpisał się Skolimowski. Sparta nie zrezygnowała do ostatnich sekund i opłaciło się. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry po stałym fragmencie doszło na przedpolu bramki Dawida Podskarbiego do potężnego zamieszania. Ostatecznie piłka trafiła na głowę Piotra Walęgi, który z metra wpakował ją do siatki, ratując punkt zebrzydowianom.
Szkoda. Jest niedosyt, bo mieliśmy dobre kontry i jedna z nich powinna zakończyć się trzecim golem. Do tego rywale wyrównali w ostatniej akcji - skomentował mecz Antoni Podobiński, który od piątku jest zawodnikiem Czarnych.

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI - SPARTA ZEBRZYDOWA 2-2 (0-0)

Bramki: 1-0 Skolimowski 51', 1-1 R. Kumoś 55', 2-1 Skolimowski 66', 2-2 P. Walęga 90'+3'.
Czerwona kartka: Troszczyński w 53' za dwie żółte.
Żółte kartki: Troszczyński x2, Jarosz oraz Pietraszun, K. Walęga, R. Kumoś.
Sędziowali: Arkadiusz Dołęga jako główny oraz Dorian Pogodziński i Robert Liszka.

CLŚ: Podskarbi - Szatkowski (46' Skolimowski), Grabkowski (72' Jarosz), Mańkiewicz, Potyszka, Puchalski (56' Podobiński), Raginia, Sikora (90'+2' Kobak), Suchecki, Troszczyński, Wołoszyn.
SPARTA: Wilk - M. Walęga (46' Jaskot), Dul (75' Czyż), Dybał, Klecha, Kot, R. Kumoś, P. Kumoś, Pietraszun (84' Lewkowicz), Skóra (46' K. Walęga), Zdunek (23' P. Walęga).

2019-09-18 14:38