Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

bezchmurnie

15.08°C 1021 hPa 70%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-08-07)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7324
euro euro 1 EUR 4.301
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.6005
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0172
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1773
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Nie zatrzymał się do kontroli, spowodował kolizję z radiowozem

Kara pozbawienia wolności nawet do lat 5 grozić może mężczyźnie, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uderzył w radiowóz. Niewykluczone, że kierował on również pojazdem będąc pod wpływem narkotyków. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem.
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mężczyznę podejrzanego o niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Ponadto podejrzewany jest również o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

10 września 2019 roku około godziny 4.20 policjanci na ulicy Wincentego Pola w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Dodge, którego kierowca na ich widok gwałtownie zmienił kierunek jazdy i przyspieszył. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierowca jednak nie reagował na sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Został zatrzymany zaraz po tym, jak w Dąbrowicy wjechał w zamkniętą ulicę, a następnie cofając uderzył w policyjny radiowóz. Kierowcą okazał się 37-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że mógł on kierować pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających. W związku z tym pobrano mu krew do badań. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że kierował on autem będąc pod wpływem narkotyków odpowie on również za to przestępstwo.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2019-09-11 18:57

Przybornik
Najczęściej czytane

› Zapowiedź 1. kolejki Kl... czas 2026-08-02
komentarze komentarze: 14


› Wyniki i tabela po 1. k... czas 2026-08-01
komentarze komentarze: 1


› Tour de Pologne 2026 pr... czas 2026-08-04
komentarze komentarze: 1


› Szklarska Poręba: zaatako... czas 2026-08-05
komentarze komentarze: 5


› Święto lilii złotogłów w Prz... czas 2026-08-04
komentarze komentarze: 2