48.93

C6H6

1.06

354.77

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 21-11-2019 o godzinie 12:35.

- Timon:
Wyniki i tabele po XV kolejce B-klasy
czas 2019.11.23 01:35

- kibic:
Zestaw par XVI kolejki IV ligi dolnośląskiej, grupa...

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

Kibic @ 31.0.85.*

wysłany: 2019-08-31 03:50

Wszyscy na DERBY pokazmy woskarowi ze lechia ma prawdziwych kibicow !!!!!czy wygramy czy nie ja o tak kocham cie !!!!

stella @ 195.116.250.*

wysłany: 2019-08-31 06:20

mirsk ostro dojedzie pikoludków i wieśniaków z Pieńśka

Jan @ 83.26.154.*

wysłany: 2019-08-31 06:28

Admin zablokuj tego kretyna o Ip 195.116.250 wszedzie czy to B A klasa czy okregowka i 4 liga tylko wyzywa debil

Bbbbb @ 5.173.232.*

wysłany: 2019-08-31 07:42

WSZYSCY NA DERBY LECHIA TO JEST POTĘGA DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE. Będzie ciężko ale walczymy jony pajac wszystko zrobi że by jego śmieszna druzynka wygrała kasa pójdzie w ruch.

kibic woskara @ 77.255.210.*

wysłany: 2019-08-31 10:21

my tez bedziemy ale nie obrazamy nikogo a pan jony to jest historia tego klubu i prosze nie obrazac derby zawsze sa emocjonalne szczegulnie z lechia stawiamy na woskara gramy u siebie oj bedzie sie dzialo

Wrt @ 31.60.33.*

wysłany: 2019-08-31 10:41

Placki z Piechowic wescie już się nie podniecajcie ta wasza śmieszna i słaba Lechia Dzony i tak zrobi co zechce a wy dalej się podniecajcie Lechia rozumiem chociaż Lechia Gdańsk ale Lechia Piechowice a wy się jaracie jak mało kto do zobaczenia na meczu

kibic @ 94.254.203.*

wysłany: 2019-08-31 11:33

Dzisiaj Osiecznica rozboje wieśniaków z bekaesu

Bbbb @ 5.173.232.*

wysłany: 2019-08-31 13:59

Jony to błazen jakich mało. Lechii będzie ciężko wygrać ale walczymy chłopaki.

Lechia @ 31.0.71.*

wysłany: 2019-08-31 14:07

Te wszystkie komentarze że strony Lechi to piszą jakieś patalachy!!!My gramy o utrzymanie a nie jak piszą koledzy wyżej to że zdobyliśmy 6ptk w2meczach nic nie oznacza mogą to być ostatnie nawet pkt. Co do derbow to wiadomo woskar mocny jest i nie oszukujmy się jak wyjdziemy z stamtąd pkt chociaż a prezes Jahn dobrze z nas wie jaki jest . Ma ambicje i przy 45 albo więcej gadałem każdy w jego wieku by chciał grać. Powodzenia dla obu drużyn i ambitnej walki .

Do reszty co piszą o Lechi nie nakrecajecie się tak bo widzę że po awansie większość cebuli się tu udziela

Pozdrawiam

wysłany: 2019-08-31 14:18

LECHIA TYLKO ZWYCIĘSTWO.

Kibic @ 31.0.47.*

wysłany: 2019-08-31 14:37

Lechia :woskar niech po prostu wygra lepszy i tyle bez spiny panowie na pewno lechii bedzie ciezko powodzenia dla obu druzyn

wysłany: 2019-08-31 18:36

Panowie jakie wynika w derbach z Woskarem?

wysłany: 2019-08-31 18:38

Nysa 3 : 1 Stella

Kkkk @ 178.43.95.*

wysłany: 2019-08-31 18:39

Jak Łużyce?

Włókniarz z tym potencjałem i z trenerem który daje trochę luzu może być coraz mocniejszy

wysłany: 2019-08-31 19:30

Podstawa trenera Lechi jest dramat zamiast ich podtrzymać jakoś na duchu toich wyzywa czytak powinno byc ?????zmiana trenera

KIBIC @ 83.2.21.*

wysłany: 2019-08-31 19:37

brawo WLOKNIARZ

Obiektywnie o derbach @ 83.26.229.*

wysłany: 2019-08-31 20:03

Lechia dziś się starała mimo tego ze było wiele niedokładności z ich strony, szkoda bramki straconej w końcówce pierwszej połowy może by mecz się inaczej potoczył jednakże Woskar wykorzystał swoje szanse dzieki czemu inkasuje trzy punkty. Brawo dla Woskara za trzy punkty a Lechia? Za tydzień kolejny mecz wiec chłopaki musza zapomnieć o tym meczu, jeszcze wiele spotkań przed nimi. Powodzenia dla obydwu zespołów!

Xyz @ 188.147.42.*

wysłany: 2019-08-31 20:27

W Ruszowie bardzo wyrównany mecz. W drugiej połowie Łużyce osłabły, a Ruszów nie wykorzystał kilku niezłych okazji. Lubań w ofensywnie dość ciemiężnie

wysłany: 2019-08-31 20:28

Nic się nie stało Lechia gramy dalej za tydzień 3 pkt są nasze w naszej twierdzy.

bolec @ 83.8.226.*

wysłany: 2019-08-31 20:59

A w tej Osiecznicy gra jeszcze ktoś z Osiecznicy ?

Ja @ 31.60.99.*

wysłany: 2019-08-31 21:11

Chłopczyk w leśnik dawno nie było tylu wychowanków w składzie co teraz jest. Szacun dla chłopaków

Leśnik Kac @ 188.146.169.*

wysłany: 2019-08-31 21:25

Boli ****? Ma boleć :*

Wynik @ 31.60.57.*

wysłany: 2019-08-31 21:36

Pogoń -Piast 3:1 ( 0:0 ) bramka dla gości Szujewski . Piast sobie sam winny mecz powinien zakończyć w pierwszej połowie tyle sytuacji w całym meczu 4 słupki i poprzeczka plus inne chwila po przerwie i strata trzech bramek w 15 min ( wszystkie z głowy ).

chrobry pałą do lania @ 83.30.148.*

wysłany: 2019-08-31 21:55

już nigdy nie będziesz w podbazie oglądał dragon bola z kolegami i dyskutował non stop kto jest najlepszy i wyobrażał sobie te wszystkie formy w dragon ball AF, który już miał wychodzić i już nigdy nie będziesz darł mordy jakby cie obdzierali ze skóry próbując przetransformować się w ssj3 na szkolnym korytarzu

Do wynik @ 83.30.120.*

wysłany: 2019-08-31 22:18

A kto miał pierwsze 100% sytuację ze takie wypociny piszesz? A slupki były to fakt ale 3 a nie 4 i wszystkie po strzalach z dystansu i to od zew czesci slupka,zobrcz wynik i cisza tam

wysłany: 2019-08-31 22:21

Tzw dooooo widzenia wykrociki

Do Wynik @ 94.254.206.*

wysłany: 2019-09-01 00:00

Boisko zwerifikowalo wszystko. Mieliście swoje sytuacje. Wasz trener was podsumował i wyciągnie konsekwencje z tego waszego meczu. Bójcie się na treningu a nie teraz się zalicie. Wynik 3:1

M.... @ 31.60.105.*

wysłany: 2019-09-01 00:09

Derby to już niestety nie to samo. Sory ale Lechia bez zaangażowania, pomysłu i woli walki. Nie do pomyślenia. Patrząc z boku to potrzebna świeża krew żeby obudzić chłopaków.

Do bolec @ 78.8.5.*

wysłany: 2019-09-01 03:01

Nie. U nas nie gra nikt z Osiecznicy, a kibice ździerają gardła dla armi zaciężnej 😂

Leś @ 37.30.51.*

wysłany: 2019-09-01 11:02

i do tego Fani za kase :D

Kibic @ 31.60.79.*

wysłany: 2019-09-01 12:31

W Ruszowie mecz wyrownany? Hmm.. nie wiem na jakim meczu byles ale z tego co ja z trybun widzialem to Luban ograniczal sie tylko do dlugich pilek od obroncow z czego moze przez caly mecz dwa razy zagrozili bramce Victori.Mecz wyraznie pod dyktando Ruszowian do przerwy powinno byc 3:0 a na koniec 6:0 I chlopaki przyjeli by najnizszy wymiar kary taka prawda.Po meczu sami to przyznali I nikt nie mowi ze sa slabi itp tylko ten mecz wyraznie im nie wyszedl I nawet na ten 1pkt nie zasluzyli ale taka jest pilka jak ma sie multum setek I nic nie chce wpasc .

podbieRAK @ 31.0.64.*

wysłany: 2019-09-01 15:47

Ktoś wie jak Stjeła bo myslalem ze dno siega mułu ale jednak dalej

Ja. OSIECZNICA @ 78.9.143.*

wysłany: 2019-09-01 19:47

Zawodnicy za kase, kibice za kase i cała wioska za kase. Ludzie przestańcie nam zazdrościć tylko zacznijcie coś robić. Jest u nas grupa ludzi, której zależy na Leśniku i dzięki temu jest jak jest :) pozdrawiamy wszystkich rywali i pamiętajcie. Leśnik zawsze z kulturą!