Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

5.71

ug/m3

PM10

9.05

ug/m3

O3

54.63

ug/m3

C6H6

0.12

ug/m3

CO

315.29

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 09-07-2020 o godzinie 20:00.
Sprzedam mieszkanie:
- Kompleksowe remonty od A do Z
Praca:
- Specjalista ds. rekrutacji i administracji
Wynajmę:
- RUSZTOWANIA I SZALUNKI
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Do wynajęcia od 1 września 2 pokoje... (2020.07.08)
Kupię:
- JELENIA GÓRA OKOLICE – >... (2020.07.08)
Dam pracę:
- Zatrudnimy pomoc kuchenną (2020.07.08)
Sprzedam:
- Drewniane altany i nie tylko (2020.07.07)
Różne:
- Pomiar, projekt i wizualizacja... (2020.07.06)
Kupię:
- Kupię medale, ordery wojskowe,... (2020.07.05)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI - NAJWYŻSZE CENY W... (2020.07.03)
Nieruchomość: chcę wynająć:
- wynajmę garaż cieplice sobieszów... (2020.07.02)
Sprzedam:
- współpraca (2020.07.02)
Różne:
- ANTENY (2020.07.02)
Ostatnie komentarze

- Rycho:
Wyniki sparingów (8-12 lipca)
czas 2020.07.09 19:41

- Rycho:
Wyniki sparingów (8-12 lipca)
czas 2020.07.09 19:08

- Rycho:
Wyniki sparingów (8-12 lipca)
czas 2020.07.09 19:04

- Przypominam:
Puchar dla Apisu
czas 2020.07.09 18:43

- Do wyżej:
Puchar dla Apisu
czas 2020.07.09 18:42

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9486
euro euro 1 EUR 4.4738
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.2081
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9914
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1679
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par I kolejki B-klasy

I kolejka B-klasy:

niedziela, 25 sierpnia 2019:

grupa I:

Sezal 2 Janiszów - Amfibolit Leszczyniec, godz. 11:00
Lesk Sędzisław - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 11:00
Huragan Olszany - Skalnik Czarny Bór, godz. 11:00
Orły Lipienica - Bolk Bolków, godz. 11:00
Bóbr Opawa - Uran Okrzeszyn, godz. 12:00
Victoria Czadrów - Dragon Miszkowice, godz. 12:00
Husaria Grzędy - Bóbr Marciszów, godz. 12:00

grupa II:

GLKS Czernica - Bobry Wojanów, godz. 11:00
KS Pławna - Pogoń II Świerzawa, godz. 15:00
Mitex Podgórzyn - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 15:00
Bielany Biedrzychowice - Pogoń Wleń, godz. 15:00
WKS Pilchowice - Juvenia Rybnica, godz. 15:00
Potok Karpniki - Zryw Ubocze, godz. 15:00

Pauzuje Hottur Borowice.

grupa III:

LZS Niwnice - Majdan Bolesławice, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - LZS Nowa, godz. 11:00
KS Włodzice - KS Kotliska, godz. 11:00
Znicz Kruszyn - GKS Gromadka, godz. 11:00
KS Łąka - KS Milików, godz. 11:00
Jawa Otok - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
GKS Raciborowice - Zbylut Zbylutów, godz. 14:00

grupa IV:

LZS Radostów - Sudety Giebułtów, godz. 15:00, awansem

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2019-08-19 00:59

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

cwaniaczki @ 31.0.39.*

wysłany: 2019-08-18 23:19

Proszę podawać prawidłowe daty jest godzina 23:19 a posta dodany 00:49 poniedziałek

Abc @ 188.146.34.*

wysłany: 2019-08-18 23:44

Może post dodany w innej strefie czasowej, np w Wisconsin lub Sosnowcu

Kibic @ 31.60.108.*

wysłany: 2019-08-19 07:17

W tym roku, wyjatkowo 1 grupa mega mocna. Skalnik, Marciszow faworytami do awansu

leś @ 83.26.238.*

wysłany: 2019-08-19 10:48

GLKS Czernica - Bobry Wojanów 1
KS Pławna - Pogoń II Świerzawa 1X
Mitex Podgórzyn - Rudawy Janowice Wielkie X
Bielany Biedrzychowice - Pogoń Wleń 1
WKS Pilchowice - Juvenia Rybnica 1
Potok Karpniki - Zryw Ubocze X2

Gutek7 @ 31.0.40.*

wysłany: 2019-08-19 12:44

Co "części od rowerow na,których trzyma się stopy".fajnie się będzie grało w lidze ogórków?

potop @ 91.235.195.*

wysłany: 2019-08-19 13:00

potop karpiki i gdzie Wasze napięcia!?:) b klasa załupka na meczach w Janowicach:P

kibol bielany @ 83.30.129.*

wysłany: 2019-08-19 13:27

znowu porzadzimy w lidze,jazda ze śmieciami z karpnik

typer @ 91.216.25.*

wysłany: 2019-08-19 22:17

GLKS Czernica - Bobry Wojanów 7-1
KS Pławna - Pogoń II Świerzawa 1-2
Mitex Podgórzyn - Rudawy Janowice Wielkie 2-1
Bielany Biedrzychowice - Pogoń Wleń 0-3
WKS Pilchowice - Juvenia Rybnica 4-3
Potok Karpniki - Zryw Ubocze 5-2

pewne @ 193.106.192.*

wysłany: 2019-08-22 23:05

MARCISZOW do awansu smiech na sali same drewniaki i nieudaczniki

Do kibola Bielan @ 188.147.102.*

wysłany: 2019-08-23 07:02

Porządzić to ty możesz sobie w nocniku, bo będą bat już pierwszy mecz to pokaże BARANIE!!!!!

olop @ 83.26.232.*

wysłany: 2019-08-23 12:45

GLKS Czernica - Bobry Wojanów 0;3
KS Pławna - Pogoń II Świerzawa 0;2
Mitex Podgórzyn - Rudawy Janowice Wielkie 3;5
Bielany Biedrzychowice - Pogoń Wleń 5;0
WKS Pilchowice - Juvenia Rybnica 0;1
Potok Karpniki - Zryw Ubocze 0;7


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Wyniki sparingów (1-5 l... czas 2020-07-05
komentarze komentarze: 68


› Wyniki 1/2 finału Pucha... czas 2020-07-04
komentarze komentarze: 17


› Zestaw par sparingów (8... czas 2020-07-06
komentarze komentarze: 32


› Podział na grupy w B-kl... czas 2020-07-01
komentarze komentarze: 9


› Z PKO Ekstraklasy na tr... czas 2020-07-01
komentarze komentarze: 13