146.52

69.60

6.93

5.33

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-19 o godzinie 22:00.

Dopełnili formalności

Po raz drugi swoja wyższość na boisku potwierdzili piłkarze Śląska II Wrocław, którzy ograli AKS Strzegom 4-1 (w dwumeczu 7-2) i awansowali do III ligi. Gospodarze już w 13-ej minucie prowadzili po trafieniu Mathieu Scaleta. Strzegomianie bardzo szybko odpowiedzieli. Z rzutu karnego nie pomylił się Dawid Domaradzki. Do przerwy 1-1. Po zmianie stron dominacja wrocławian nie podlegała dyskusji. Miejscowym w 63-ej minucie nieco skrzydła mógł podciąć zmarnowany przez Scaleta rzut karny, jednak dwie minuty później Patryk Caliński wyprowadził WKS na 2-1. Trzeci gol to efekt ładnej zespołowej kombinacji zakończony uderzeniem pod poprzeczkę Adriana Sobczaka. Kropkę nad "i" postawił Gracjan Kazimierowicz, który uderzeniem z dystansu pokonał Kacpra Słowika.

ŚLĄSK II WROCŁAW - AKS STRZEGOM 4-1 (1-1)

Bramki: 1-0 Scalet 13', 1-1 Domaradzki 16', 2-1 Caliński 60', 3-1 Sobczak 78', 4-1 Kazimierowicz 79'.
Czerwona kartka: Domaradzki za dwie żółte w 90'+1'.
Żółte kartki: Caliński, Jarzębowski oraz Domaradzki x2, Morawski, Szewczenko.
Sędziował: Waldemar Socha jako główny oraz Piotr Bajer i Andrzej Socha.

ŚLĄSK II: Szczerbal (80' Wadach) - Caliński (75' Kierkiewicz), Jarzębowski (70' Kotfas), Kazimierowicz (82' Sztylka), Kotowicz (70' Skrzypek), Kucharczyk, Łazarowicz, Łuczak (80' Szpakowski), Młynarczyk, Scalet, Sobczak.
AKS: Słowik - Chrapek, Domaradzki, Durajczyk, Emeka, Gawlik (25' Kuczma), Migalski (88' Sabat), Morawski, Sadowski, Szewczenko, Zieliński.

2019-06-15 21:11