CO
359.94
mg/m3
O3
102.87
ug/m3
PM10
5.26
ug/m3
PM2.5
2.51
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.03.29)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
- Do sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:42
- Kibol:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:34
- Andrei dzban pro ap:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 13:35
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XXVI i XXII kolejce B-klasy
XXII kolejka B-klasy:grupa I:
niedziela, 16 czerwca 2019:
Victoria Jelenia Góra - Uran Okrzeszyn 5-0
Victoria Czadrów - Lesk Sędzisław 1-4
Skalnik Czarny Bór - Dragon Miszkowice 2-0
Potok Karpniki - Sezal 2 Janiszów 4-0
Husaria Grzędy - Orły Lipienica 1-6
Płomyk Borówno - Bóbr Opawa 0-3 vo.
1. | Victoria Jelenia Góra | 22 | 55 | 80:27 |
2. | Skalnik Czarny Bór | 22 | 55 | 87:24 |
3. | Potok Karpniki | 22 | 44 | 68:35 |
4. | Lesk Sędzisław | 22 | 43 | 76:51 |
5. | Husaria Grzędy | 22 | 38 | 60:47 |
6. | Bóbr Opawa | 22 | 34 | 59:54 |
7. | Orły Lipienica | 22 | 28 | 61:60 |
8. | Victoria Czadrów | 22 | 26 | 50:57 |
9. | Płomyk Borówno | 22 | 22 | 41:75 |
10. | Sezal II Janiszów | 22 | 17 | 35:71 |
11. | Uran Okrzeszyn | 22 | 14 | 34:66 |
12. | Dragon Miszkowice | 22 | 12 | 29:109 |
grupa II:
sobota, 15 czerwca 2019:
KS Maciejowa - Zryw Ubocze 2-5
niedziela, 16 czerwca 2019:
Mitex Podgórzyn - KS Pławna 0-0
Hottur Borowice - Juvenia Rybnica 6-4
Woskar II Wojcieszyce - Bobry Wojanów 9-0
WKS Pilchowice - Pogoń II Świerzawa 4-1
Pauzuje GLKS Czernica.
1. | Woskar II Szkl. Por. | 20 | 49 | 70:28 |
2. | KS Maciejowa | 20 | 41 | 60:29 |
3. | GLKS Czernica | 20 | 40 | 64:29 |
4. | WKS Pilchowice | 20 | 34 | 50:40 |
5. | Mitex Podgórzyn | 20 | 26 | 42:42 |
6. | Pogoń II Świerzawa | 20 | 25 | 41:51 |
7. | Zryw Ubocze | 20 | 24 | 59:65 |
8. | Bobry Wojanów | 20 | 23 | 33:53 |
9. | Hottur Borowice | 20 | 19 | 47:62 |
10. | KS Pławna | 20 | 19 | 24:49 |
11. | Juvenia Rybnica | 20 | 11 | 43:85 |
grupa III:
niedziela, 16 czerwca 2019:
Zbylut Zbylutów - Jawa Otok 2-2
LZS Nowa - Kolonia Bolesławiec 5-1
LZS Niwnice - KS Kotliska 0-1
KS Włodzice - LKS Kraśnik Dolny 2-4
LZS Mierzwin - Znicz Kruszyn 3-0, goście zrezygnowali z gry
GKS Raciborowice - Majdan Bolesławice 1-2
1. | LZS Mierzwin | 22 | 59 | 79:22 |
2. | LZS Niwnice | 22 | 48 | 66:21 |
3. | LZS Nowa | 22 | 41 | 54:38 |
4. | Znicz Kruszyn | 22 | 38 | 69:52 |
5. | KS Włodzice | 22 | 34 | 59:46 |
6. | Otok | 22 | 34 | 47:39 |
7. | LKS Kraśnik Dolny | 22 | 28 | 60:75 |
8. | KS Kotliska | 22 | 28 | 55:56 |
9. | Bolesławice/Dąbrowa | 22 | 28 | 68:70 |
10. | GKS Raciborowice | 22 | 28 | 48:51 |
11. | Kolonia Bolesławiec | 22 | 7 | 40:95 |
12. | Zbylut Zbylutów | 22 | 7 | 26:112 |
XXVI kolejka B-klasy:
grupa IV:
niedziela, 16 czerwca 2019:
Orzeł Platerówka - Kwisa Mroczkowice 2-4
Zryw Bratków - Łazek Pisarzowice 2-5
Przyszłość Dłużyna - Fatma Pobiedna 2-1
Piast Czerwona Woda - Lech Ręczyn 0-3
LZS Zaręba - Bielany Biedrzychowice 2-1
Sudety Giebułtów - Granit Gierałtów 6-3
Pauzuje LZS Radostów.
1. | Kwisa Mroczkowice | 24 | 64 | 85-27 |
2. | Lech Ręczyn | 24 | 56 | 81-36 |
3. | Łazek Pisarzowice | 24 | 48 | 73-31 |
4. | Orzeł Platerówka | 24 | 44 | 58-42 |
5. | LZS Radostów | 24 | 40 | 58-41 |
6. | Fatma Pobiedna | 24 | 36 | 52-42 |
7. | Piast Czerwona Woda | 24 | 34 | 47-40 |
8. | Zryw Bratków | 24 | 28 | 48-57 |
9. | Granit Gierałtów | 24 | 26 | 54-70 |
10. | Przyszłość Dłużyna | 24 | 21 | 43-80 |
11. | Sudety Giebułtów | 24 | 19 | 45-93 |
12. | LZS Zaręba | 24 | 17 | 25-59 |
13. | Bielany Biedrzychowice | 24 | 16 | 44-94 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2019-06-15 01:26
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57