euro euro 1 EUR 4.3198
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.4131
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0427

"Malar" zakończył serię Piasta

Stella Lubomierz przerwała serię 7 spotkań bez porażki (6 zwycięstw, 1 remis) Piasta Wykroty. Gospodarze do przerwy nie mieli wiele do powiedzenia, przeciwnie, to goście dominowali, jednak prowadzenie objęła Stella, a gola uderzeniem z woleja zapewnił jej niezawodny Mariusz Malarowski. Pięć minut po przerwie ten sam zawodnik wykorzystał zagranie od Michała Szramowiata i było już 2-0. W kolejnej akcji blisko zdobycia gola był Szramowiat, ale trafił tylko w słupek. W 78-ej minucie "Malar" skompletował hat-tricka i stało się jasne, że gospodarze już nie dadzą sobie odebrać wygranej, zwłaszcza, że trzy minuty później "Szrama" dostał podanie za plecy obrońców Piasta i ustalił końcowy wynik na 4-0.
Dzięki wygranej ekipa trenera Dariusza Michałka wyprzedziła Piasta i zajmuje szóstą lokatę. Obie ekipy mają po 44 pkt..

STELLA LUBOMIERZ - PIAST WYKROTY 4-0 (1-0)

Bramki: 1-0 M. Malarowski 40', 2-0 M. Malarowski 50', 3-0 M. Malarowski 78', 4-0 Szramowiat 81'.
Żółte kartki: M. Malarowski, Szramowiat oraz Majka, Paralusz, Jeziorny, Mielnik, Krawczyk, Szydlarski.
Sędziowali:

STELLA: Engler - Celencewicz, Zygmunt (75' Rak), Maryszczak, Perdon, Hubski, D. Malarowski, M. Malarowski, Sawicki (81' Misiewicz), Szramowiat, Wojs (84' Plechowicz).
PIAST: Arsiuta - Szydlarski, Jeziorny, Lewandowicz (70' Chochel), Turko, Majka (81' Wójtowicz), Ciaciek, Krawczyk, Mielnik, Paralusz, Staniów.

2019-06-13 15:27