395.30

80.63

23.20

19.05

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-07 o godzinie 12:00.

Hit sezonu dla Lotnika

Mecz sezonu pomiędzy Lotnikiem Jeżów Sudecki i Gryfem Gryfów Śląski zakończył się wygraną podopiecznych trenera Artura Milewskiego 2-1. Lider i wicelider ligi okręgowej nie uraczyli kibiców wielkim widowiskiem, ale piłkarze wynagrodzili fanom 85 minut nudów emocjonującą końcówką.
Do przerwy goli nie było, a z tego okresu gry warto tylko odnotować zmianę bramkarza wśród gości, wymuszoną kontuzją Łukasza Króla. Po zmianie stron nieco żwawiej na boisku poruszali się gryfowianie, co było uzasadnione po zerknięciu na układ tabeli, w której Gryf ogląda plecy Lotnika. W 64-ej minucie Marcin Cieślak uderzeniem głową pokonał Adriana Jarosza, co pozwalało wiceliderowi zmniejszyć dystans do jeżowian, do trzech punktów. Jak się okazało po ostatnim gwizdku różnica wynosi już nie trzy, nie sześć, a dziewięć oczek. O wszystkim zadecydowały ostatnie dwie minuty. Najpierw Kamil Masel wykorzystał asystę Krzysztofa Kiecia i uderzeniem w krótki róg pokonał Roberta Opolskiego, a w 90-ej minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Michał Piwiński, co wywołało zrozumiałą radość fanów Lotnika, w tym prezesa klubu Tadeusza Chwałka, którego serdecznie pozdrawiamy i wspieramy w jego walce z chorobą! Powodzenia Tadziu!

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI 2-1 (0-0)

Bramki: 0-1 M. Cieślak 64', 1-1 Masel 88', 2-1 Piwiński 90'.
Żółte kartki: Wersocki oraz Traube.
Sędziowali: Waldemar Socha jako główny oraz Łukasz Nalepa i Andrzej Socha.
Widzów: 200.

LOTNIK: Jarosz - Szwagrzyk, Szeliga (65' Niemirski), Górgul, Wersocki, Ziomek, Pelowski, Masel, Kieć, Białkowski (75' Zawadzki), Bereźnicki (24' Palimąka).
GRYF: Król (20' Opolski) - Soczyński, Zyner, Tyszkowski, Traube (70' Gola), T. Cieślak (40' Adamski), M. Cieślak, Gandurski, Kozań, Ptaszkowski.

2019-05-19 23:10