CO
382.10
mg/m3
O3
55.75
ug/m3
PM10
23.54
ug/m3
PM2.5
19.47
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.17)
Kupię:
- Kupię stare medale, ordery, odznaczenia (2024.03.16)
Różne:
- "Rozwód kościelny" (2024.03.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.16)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUK... (2024.03.15)
Dam pracę:
- Demontaż pojazdów (2024.03.14)
Sprzedam:
- Pierogi wielkanocne z białą kiełbasą ... (2024.03.14)
Różne:
- Skup Ciągników Rolniczych - Najlepsza Of... (2024.03.13)
Różne:
- W marcu obłożenia schodów betonowych rab... (2024.03.11)
Sprzedam:
- Lamele styropianowe drewnopodobne suf... (2024.03.11)
- Bmx:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 09:56
- Ksk:
› Dramat w ostatniej sekundzie meczu...
2024.03.19 09:30
- Jeżyk:
› Drogeria dm wspiera Jeleniogórskie Stowarzyszenie Ro...
2024.03.19 09:08
- Do kierko:
› Wyniki i tabele po 16. kolejce A-klasy
2024.03.19 09:03
- Kibic:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 09:01
dolar amerykański | 1 USD | 3.9528 | |
euro | 1 EUR | 4.3086 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4711 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0343 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XXII i XVIII kolejce B-klasy
XVIII kolejka B-klasy:grupa I:
niedziela, 19 maja 2019:
Uran Okrzeszyn - Dragon Miszkowice 7-3
Płomyk Borówno - Orły Lipienica 1-5
Bóbr Opawa - Sezal 2 Janiszów 3-0
Victoria Czadrów - Potok Karpniki 2-0
Skalnik Czarny Bór - Husaria Grzędy 7-0
Victoria Jelenia Góra - Lesk Sędzisław 3-0
1. | Skalnik Czarny Bór | 18 | 46 | 75:18 |
2. | Victoria Jelenia Góra | 18 | 43 | 56:24 |
3. | Potok Karpniki | 18 | 38 | 59:26 |
4. | Husaria Grzędy | 18 | 35 | 53:34 |
5. | Lesk Sędzisław | 18 | 31 | 59:44 |
6. | Orły Lipienica | 18 | 25 | 51:46 |
7. | Victoria Czadrów | 18 | 23 | 44:46 |
8. | Bóbr Opawa | 18 | 22 | 47:51 |
9. | Płomyk Borówno | 18 | 22 | 41:63 |
10. | Sezal II Janiszów | 18 | 14 | 30:61 |
11. | Dragon Miszkowice | 18 | 9 | 25:93 |
12. | Uran Okrzeszyn | 18 | 8 | 28:58 |
grupa II:
niedziela, 19 maja 2019:
KS Maciejowa - Juvenia Rybnica 8-0
Zryw Ubocze - Bobry Wojanów 7-4
Mitex Podgórzyn - Pogoń II Świerzawa 4-1
KS Pławna - GLKS Czernica 2-3
WKS Pilchowice - Woskar II Wojcieszyce 3-5
Pauzuje Hottur Borowice.
1. | Woskar II Szkl. Por. | 16 | 37 | 50:22 |
2. | GLKS Czernica | 17 | 36 | 58:24 |
3. | KS Maciejowa | 16 | 35 | 51:19 |
4. | WKS Pilchowice | 17 | 27 | 38:34 |
5. | Pogoń II Świerzawa | 17 | 25 | 38:40 |
6. | Bobry Wojanów | 16 | 20 | 28:38 |
7. | Mitex Podgórzyn | 16 | 20 | 35:38 |
8. | Hottur Borowice | 16 | 15 | 33:45 |
9. | KS Pławna | 16 | 15 | 19:42 |
10. | Zryw Ubocze | 16 | 14 | 43:56 |
11. | Juvenia Rybnica | 17 | 11 | 36:71 |
grupa III:
sobota, 18 maja 2019:
GKS Raciborowice - Kolonia Bolesławiec 8-2
niedziela, 19 maja 2019:
Jawa Otok - KS Kotliska 1-4
KS Włodzice - LZS Niwnice 0-5
LZS Nowa - LZS Mierzwin 2-5
Zbylut Zbylutów - Znicz Kruszyn 4-5
Majdan Bolesławice - LKS Kraśnik Dolny 1-2
1. | LZS Mierzwin | 18 | 49 | 65:18 |
2. | LZS Niwnice | 18 | 41 | 54:17 |
3. | LZS Nowa | 18 | 35 | 41:28 |
4. | Znicz Kruszyn | 18 | 35 | 60:36 |
5. | KS Włodzice | 18 | 30 | 52:35 |
6. | Otok | 18 | 27 | 36:31 |
7. | LKS Kraśnik Dolny | 18 | 25 | 51:56 |
8. | GKS Raciborowice | 18 | 24 | 41:44 |
9. | KS Kotliska | 18 | 19 | 36:47 |
10. | Bolesławice/Dąbrowa | 18 | 16 | 46:58 |
11. | Kolonia Bolesławiec | 18 | 7 | 28:73 |
12. | Zbylut Zbylutów | 18 | 3 | 16:89 |
XXII kolejka B-klasy:
grupa IV:
niedziela, 19 maja 2019:
LZS Zaręba - Kwisa Mroczkowice 1-5
Przyszłość Dłużyna - Łazek Pisarzowice 0-6
Piast Czerwona Woda - Zryw Bratków 4-0
Sudety Giebułtów - LZS Radostów 2-5
Bielany Biedrzychowice - Lech Ręczyn 1-6
Fatma Pobiedna - Granit Gierałtów 2-1
Pauzuje Orzeł Platerówka.
1. | Kwisa Mroczkowice | 20 | 52 | 68-21 |
2. | Lech Ręczyn | 20 | 44 | 60-31 |
3. | Orzeł Platerówka | 20 | 38 | 51-33 |
4. | LZS Radostów | 21 | 37 | 53-32 |
5. | Łazek Pisarzowice | 20 | 36 | 60-27 |
6. | Piast Czerwona Woda | 20 | 31 | 39-29 |
7. | Fatma Pobiedna | 21 | 30 | 40-37 |
8. | Zryw Bratków | 21 | 28 | 44-47 |
9. | Przyszłość Dłużyna | 20 | 18 | 34-66 |
10. | Granit Gierałtów | 20 | 17 | 40-59 |
11. | Sudety Giebułtów | 20 | 16 | 36-72 |
12. | Bielany Biedrzychowice | 21 | 16 | 38-80 |
13. | LZS Zaręba | 20 | 14 | 22-50 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2019-05-18 11:37
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 4
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 14