Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

13.05

ug/m3

PM10

16.69

ug/m3

O3

37.03

ug/m3

C6H6

0.46

ug/m3

CO

356.67

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 04-06-2020 o godzinie 10:00.
Ostatnie komentarze

- Xyz:
"Wicher" za "Wichra" w Lubaniu
czas 2020.06.04 10:11

- Bin:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 09:22

- Bin:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 09:20

- Bolo:
Apis nie weźmie udziału w barażach
czas 2020.06.04 08:35

- Problem @:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 08:24

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9121
euro euro 1 EUR 4.3859
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.0635
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9186
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1652
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par XXII i XVIII kolejki B-klasy

XVIII kolejka B-klasy:

grupa I:

niedziela, 19 maja 2019:

Uran Okrzeszyn - Dragon Miszkowice, godz. 11:00
Płomyk Borówno - Orły Lipienica, godz. 11:00
Bóbr Opawa - Sezal 2 Janiszów, godz. 11:30
Victoria Czadrów - Potok Karpniki, godz. 12:00
Skalnik Czarny Bór - Husaria Grzędy, godz. 15:00
Victoria Jelenia Góra - Lesk Sędzisław, godz. 15:00, w Parku Norweskim

grupa II:

niedziela, 19 maja 2019:

KS Maciejowa - Juvenia Rybnica, godz. 11:00, w Maciejowej
Zryw Ubocze - Bobry Wojanów, godz. 11:00
Mitex Podgórzyn - Pogoń II Świerzawa, godz. 15:00
KS Pławna - GLKS Czernica, godz. 15:00
WKS Pilchowice - Woskar II Wojcieszyce, godz. 15:00

Pauzuje Hottur Borowice.

grupa III:

sobota, 18 maja 2019:

GKS Raciborowice - Kolonia Bolesławiec, godz. 17:00

niedziela, 19 maja 2019:

Jawa Otok - KS Kotliska, godz. 11:00
KS Włodzice - LZS Niwnice, godz. 11:00
LZS Nowa - LZS Mierzwin, godz. 11:00
Zbylut Zbylutów - Znicz Kruszyn, godz. 14:00
Majdan Bolesławice - LKS Kraśnik Dolny, godz. 16:00

XXII kolejka B-klasy:

grupa IV:

niedziela, 19 maja 2019:

LZS Zaręba - Kwisa Mroczkowice, godz. 11:00
Przyszłość Dłużyna - Łazek Pisarzowice, godz. 15:00
Piast Czerwona Woda - Zryw Bratków, godz. 15:00
Sudety Giebułtów - LZS Radostów, godz. 15:00
Bielany Biedrzychowice - Lech Ręczyn, godz. 15:00
Fatma Pobiedna - Granit Gierałtów, godz. 17:00

Pauzuje Orzeł Platerówka.

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2019-05-15 00:24

Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Apis nie weźmie udziału... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 32


› Apis nie będzie się odw... czas 2020-06-01
komentarze komentarze: 23


› Krzysztof Gajewski tren... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 7


› Beniaminek ligi okręgow... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 6


› Drużyny wycofują się z ... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 4