Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

umiarkowane opady deszczu

15.17°C 1005 hPa 75%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-05-06)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6005
euro euro 1 EUR 4.2351
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.6227
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.906
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1739
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Groźny wypadek na krajowej 3 w Piechowicach

Do groźnego wypadku drogowego doszło 29 kwietnia br. około godziny 10.30 w Piechowicach na krajowej 3. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Utrudnienia na krajowej 3 mogą potrwać ponad dwie godziny. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze kierują auta osobowe na objazdy przez Szklarską Porębę Dolną, natomiast pojazdy ciężarowe są zatrzymywane przed Piechowicami. Kierowcy muszą poczekać na zakończenie czynności i odblokowanie drogi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni kierujący pojazdem marki Daewoo Lanos jadący z rodziną na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem ciężarowym, którym kierował 47- letni mężczyzna. Kierowca oraz 2 pasażerów z pojazdu osobowego trafiła do szpitala. Obecnie policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego wypadku. Kierowcy obu pojazdów trzeźwi.

Utrudnienia na tym odcinku drogi mogą potrwać ponad dwie godziny. Policjanci wyznaczyli objazdy dla pojazdów osobowych przez Szklarską Porębę Dolną, natomiast pojazdy ciężarowe są zatrzymywane i kierowcy muszą poczekać na zakończenie czynności i odblokowanie drogi.

Jeleniogórska policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze. Kierowcy "noga z gazu". W związku z opadami deszczu na drogach jest ślisko. Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2019-04-29 18:44

Przybornik
Najczęściej czytane

› Wyniki i tabela po 28. ... czas 2026-05-01
komentarze komentarze: 9


› 2 maja - Dzień Flagi Rzecz... czas 2026-05-02
komentarze komentarze: 4


› Jelenia Góra: pięć nielegaln... czas 2026-05-04
komentarze komentarze: 0


› Karkonoski Park Narodow... czas 2026-05-03
komentarze komentarze: 3


› Jelenia Góra: policjanci u... czas 2026-05-02
komentarze komentarze: 3