Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

1.43

ug/m3

PM10

1.8

ug/m3

O3

69.34

ug/m3

C6H6

0.06

ug/m3

CO

213.6

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 06-06-2020 o godzinie 13:00.
Ostatnie komentarze

- Rtg:
Mocny transfer Karkonoszy
czas 2020.06.06 12:38

- Pzpn:
Krzysztof Gajewski trenerem Włókniarza
czas 2020.06.06 08:33

- Poldek:
Mocny transfer Karkonoszy
czas 2020.06.05 22:50

- JD.:
"Wicher" wrócił do Karkonoszy
czas 2020.06.05 22:02

- Vamos:
Mocny transfer Karkonoszy
czas 2020.06.05 21:36

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9217
euro euro 1 EUR 4.4443
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.0948
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9563
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1671
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Wyniki i tabele po XVII i XIV kolejce B-klasy

XIV kolejka B-klasy:

niedziela, 14 kwietnia 2019:

grupa I:

Uran Okrzeszyn - Husaria Grzędy 0-3
Płomyk Borówno - Skalnik Czarny Bór 2-5
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław, odwołany z powodu warunków atmosferycznych
Bóbr Opawa - Potok Karpniki 2-4
Sezal 2 Janiszów - Orły Lipienica, odwołany z powodu warunków atmosferycznych
Victoria Czadrów - Victoria Jelenia Góra 2-0

1. Skalnik Czarny Bór 14 37 59:14
2. Potok Karpniki 14 34 50:19
3. Victoria Jelenia Góra 14 33 47:20
4. Husaria Grzędy 14 32 44:21
5. Płomyk Borówno 14 19 37:44
6. Lesk Sędzisław 13 19 38:35
7. Bóbr Opawa 14 16 37:39
8. Victoria Czadrów 14 16 30:41
9. Orły Lipienica 13 13 29:35
10. Sezal II Janiszów 13 10 24:51
11. Dragon Miszkowice 13 6 14:65
12. Uran Okrzeszyn 14 5 16:42


grupa II:

Bobry Wojanów - Juvenia Rybnica 2-4
GLKS Czernica - Pogoń II Świerzawa 3-2
Zryw Ubocze - WKS Pilchowice 1-2
Mitex Podgórzyn - Woskar II Wojcieszyce 4-5
Hottur Borowice - KS Maciejowa 0-4

Pauzuje KS Pławna.

1. KS Maciejowa 13 31 42:15
2. Woskar II Szkl. Por. 13 31 40:15
3. WKS Pilchowice 13 26 32:23
4. GLKS Czernica 13 24 41:20
5. Pogoń II Świerzawa 13 21 30:25
6. Bobry Wojanów 12 19 20:17
7. Mitex Podgórzyn 13 11 22:35
8. KS Pławna 12 11 12:33
9. Juvenia Rybnica 13 10 32:48
10. Hottur Borowice 13 9 24:40
11. Zryw Ubocze 12 5 19:43


grupa III:

Jawa Otok - LZS Niwnice 1-2
KS Włodzice - Majdan Bolesławice 2-1
GKS Raciborowice - LZS Mierzwin 1-5
Zbylut Zbylutów - LZS Nowa 1-3
KS Kotliska - Znicz Kruszyn 3-4
Kolonia Bolesławiec - LKS Kraśnik Dolny 2-7

1. LZS Mierzwin 14 37 46:12
2. LZS Nowa 14 32 33:16
3. LZS Niwnice 14 29 30:16
4. Znicz Kruszyn 14 25 44:27
5. Otok 14 23 26:19
6. KS Włodzice 14 21 38:24
7. LKS Kraśnik Dolny 14 19 34:45
8. GKS Raciborowice 14 18 27:31
9. Bolesławice/Dąbrowa 14 16 41:39
10. KS Kotliska 14 10 17:37
11. Kolonia Bolesławiec 14 7 20:46
12. Zbylut Zbylutów 14 3 10:60


XVII kolejka B-klasy:

niedziela, 14 kwietnia 2019:

grupa IV:

Łazek Pisarzowice - Lech Ręczyn 1-3
Zryw Bratków - Fatma Pobiedna 2-4
Orzeł Platerówka - Bielany Biedrzychowice 4-2
Piast Czerwona Woda - LZS Zaręba 2-1
Sudety Giebułtów - Przyszłość Dłużyna 3-2
LZS Radostów - Granit Gierałtów 3-3

Pauzuje Kwisa Mroczkowice.

1. Lech Ręczyn 16 36 47-29
2. Kwisa Mroczkowice 15 35 45-15
3. LZS Radostów 16 30 40-23
4. Orzeł Platerówka 16 28 40-27
5. Fatma Pobiedna 16 22 36-28
6. Piast Czerwona Woda 16 22 23-23
7. Łazek Pisarzowice 15 21 35-27
8. Zryw Bratków 16 20 32-41
9. Sudety Giebułtów 16 19 36-55
10. Przyszłość Dłużyna 15 17 32-49
11. Granit Gierałtów 16 17 35-41
12. Bielany Biedrzychowice 16 12 31-53
13. LZS Zaręba 15 8 16-37


Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2019-04-14 00:55

Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Apis nie weźmie udziału... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 34


› Zmarł Marek Krzysztoń czas 2020-06-04
komentarze komentarze: 4


› Baszak definitywnie w G... czas 2020-06-04
komentarze komentarze: 12


› Apis nie będzie się odw... czas 2020-06-01
komentarze komentarze: 23


› Beniaminek ligi okręgow... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 9