Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

1.43

ug/m3

PM10

1.8

ug/m3

O3

69.34

ug/m3

C6H6

0.06

ug/m3

CO

213.6

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 06-06-2020 o godzinie 13:00.
Ostatnie komentarze

- Rtg:
Mocny transfer Karkonoszy
czas 2020.06.06 12:38

- Pzpn:
Krzysztof Gajewski trenerem Włókniarza
czas 2020.06.06 08:33

- Poldek:
Mocny transfer Karkonoszy
czas 2020.06.05 22:50

- JD.:
"Wicher" wrócił do Karkonoszy
czas 2020.06.05 22:02

- Vamos:
Mocny transfer Karkonoszy
czas 2020.06.05 21:36

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9217
euro euro 1 EUR 4.4443
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.0948
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9563
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1671
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Wyniki i tabele po XVII kolejce A-klasy

XVII kolejka A-klasy:

grupa I:

niedziela, 14 kwietnia 2019:

Bóbr Marciszów - Orzeł Wojcieszów 1-5
Lechia Piechowice - Pub Gol Jelenia Góra 4-0 (2-0)
Halniak Miłków - Orzeł Mysłakowice 1-1 (1-1)
Budowalni Wojcieszów - Pogoń Wleń 1-1
Czarni Strzyżowiec - Olimpia Kowary 0-1
Włókniarz Chełmsko Śląskie - KS Łomnica 3-2
Kwarc Pisarzowice - Czarni Przedwojów 1-2

1. Lechia Piechowice 17 41 59-18
2. Olimpia Kowary 17 36 50-13
3. Orzeł Mysłakowice 1733 40-29
4. Budowlani Wojcieszów 17 32 39-29
5. Orzeł Wojcieszów 17 31 44-29
6. Czarni Przedwojów 17 28 41-36
7. KS Łomnica 17 27 44-27
8. Halniak Miłków 17 23 26-25
9. Czarni Strzyżowiec 17 20 33-39
10. KS 1946 Chełmsko Śl. 17 17 22-46
11. Kwarc Pisarzowice 17 16 19-35
12. Pogoń Wleń 16 14 24-49
13. Pub Gol Jelenia Góra 17 13 21-52
14. Bóbr Marciszów 17 8 17-52


grupa II:

sobota, 13 kwietnia 2019:

Granica Miłoszów - Zjednoczeni Porajów Kopaczów 4-2
Błękitni Studniska Dolne - Czarni Lwówek Śląski 0-4
Iskra Łagów - Piast Zawidów 0-2

niedziela, 14 kwietnia 2019:

Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów 6-1
LZS Kościelnik - WKS Żarki Średnie 4-2
Olsza Olszyna - Chmielanka Chmieleń 2-0

Kwisa Świeradów Zdrój - KS Stara Kamienica 3-0 vo.

1. Czarni Lwówek Śląski 17 45 73-17
2. Pogoń Markocice 17 44 59-12
3. Kwisa Świeradów Zdrój 1740 67-25
4. Olsza Olszyna 17 34 35-20
5. Piast Zawidów 17 29 44-22
6. Błękitni Studniska Dolne 17 25 59-32
7. Iskra Łagów 17 24 39-42
8. Granica Miłoszów 17 23 36-51
9. Chmielanka Chmieleń 17 17 22-40
10. LZS Porajów-Kopaczów 17 17 28-48
11. LZS Kościelnik 17 16 30-58
12. WKS Żarki Średnie 17 14 21-40
13. Skalnik Rębiszów 17 14 24-49
14. LZS Stara Kamienica 17 5 14-91


grupa III:

sobota, 13 kwietnia 2019:

GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Gromadka 0-0
LZS Brzeźnik - Twardy Świętoszów 2-2
LKS Ocice - LZS Łaziska 4-2

niedziela, 14 kwietnia 2019:

GKS Iwiny - Rybak Parowa 2-1
Górnik Węgliniec - Orzeł Gościszów 1-1
Leśnik Osiecznica - Sparta Zebrzydowa 9-1

KS Stare Jaroszowice - KS Łąka 3-0 vo.

1. Leśnik Osiecznica 17 39 69-19
2. KS Stare Jaroszowice 17 34 47-24
3. Twardy Świętoszów 17 30 76-45
4. Rybak Parowa 17 30 36-19
5. Górnik Węgliniec 17 30 41-28
6. LKS Ocice 17 28 26-26
7. GKS Iwiny 17 27 37-33
8. LZS Łaziska 17 24 42-48
9. GKS Tomaszów Bol. 17 24 33-32
10. LZS Brzeźnik 17 24 44-36
11. Orzeł Gościszów 17 16 36-53
12. GKS Gromadka 17 12 21-43
13. Sparta Zebrzydowa 17 11 29-57
14.KS Łąka 17 1 9-87


Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2019-04-14 00:50

Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Apis nie weźmie udziału... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 34


› Zmarł Marek Krzysztoń czas 2020-06-04
komentarze komentarze: 4


› Baszak definitywnie w G... czas 2020-06-04
komentarze komentarze: 12


› Apis nie będzie się odw... czas 2020-06-01
komentarze komentarze: 23


› Beniaminek ligi okręgow... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 9