Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

13.63

ug/m3

PM10

16.7

ug/m3

O3

41.99

ug/m3

C6H6

0.59

ug/m3

CO

342.49

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 04-06-2020 o godzinie 09:00.
Ostatnie komentarze

- Bin:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 09:22

- Bin:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 09:20

- Bolo:
Apis nie weźmie udziału w barażach
czas 2020.06.04 08:35

- Problem @:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 08:24

- 007 zgłoś się:
Beniaminek ligi okręgowej ma nowego trenera
czas 2020.06.04 06:13

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9121
euro euro 1 EUR 4.3859
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.0635
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9186
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1652
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Wyniki i tabele po XVI kolejce A-klasy

XVI kolejka A-klasy:

grupa I:

sobota, 6 kwietnia 2019:

Olimpia Kowary - Włókniarz Chełmsko Śląskie 7-0
Czarni Przedwojów - Pub Gol Jelenia Góra 2-3

niedziela, 7 kwietnia 2019:

Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec 3-2
Pogoń Wleń - Lechia Piechowice 1-4
Kwarc Pisarzowice - Halniak Miłków 0-0
KS Łomnica - Bóbr Marciszów 5-1
Orzeł Wojcieszów - Budowlani Wojcieszów 1-2

1. Lechia Piechowice 16 38 55-18
2. Olimpia Kowary 16 33 49-13
3. Orzeł Mysłakowice 16 32 39-28
4. Budowlani Wojcieszów 16 31 38-28
5. Orzeł Wojcieszów 16 28 39-28
6. KS Łomnica 16 27 42-24
7. Czarni Przedwojów 16 25 39-35
8. Halniak Miłków 16 22 25-24
9. Czarni Strzyżowiec 16 20 33-38
10. Kwarc Pisarzowice 16 16 18-33
11. Pogoń Wleń 16 14 24-49
12. KS 1946 Chełmsko Śl. 16 14 19-44
13. Pub Gol Jelenia Góra 16 13 21-48
14. Bóbr Marciszów 16 8 16-47


grupa II:

sobota, 6 kwietnia 2019:

Iskra Łagów - LZS Kościelnik 6-1
Błękitni Studniska Dolne - Kwisa Świeradów Zdrój 4-1
Piast Zawidów - Zjednoczeni Porajów Kopaczów 2-0
Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna 2-2

niedziela, 7 kwietnia 2019:

WKS Żarki Średnie - Pogoń Markocice 0-3
Chmielanka Chmieleń - Czarni Lwówek Śląski 0-2

KS Stara Kamienica - Granica Miłoszów 0-3 vo.

1. Czarni Lwówek Śląski 16 42 69-17
2. Pogoń Markocice 16 41 53-11
3. Kwisa Świeradów Zdrój 16 34 60-25
4. Olsza Olszyna 16 31 33-20
5. Piast Zawidów 16 26 42-22
6. Błękitni Studniska Dolne 16 25 59-28
7. Iskra Łagów 16 24 39-40
8. Granica Miłoszów 16 20 32-49
9. Chmielanka Chmieleń 16 17 22-38
10. LZS Porajów-Kopaczów 16 17 26-44
11. WKS Żarki Średnie 16 14 19-36
12. Skalnik Rębiszów 16 14 23-43
13. LZS Kościelnik 16 13 26-56
14. LZS Stara Kamienica 16 5 14-88


grupa III:

sobota, 6 kwietnia 2019:

Twardy Świętoszów - Górnik Węgliniec 6-4
LKS Ocice - KS Stare Jaroszowice 1-0

niedziela, 7 kwietnia 2019:

GKS Gromadka - Leśnik Osiecznica 0-9
Sparta Zebrzydowa - LZS Brzeźnik 1-3
LZS Łaziska - Orzeł Gościszów 0-0
Rybak Parowa - GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-2

KS Łąka - GKS Iwiny 0-3 vo.

1. Leśnik Osiecznica 16 36 60-18
2. KS Stare Jaroszowice 16 31 44-24
3. Rybak Parowa 16 30 35-17
4. Twardy Świętoszów 16 29 74-43
5. Górnik Węgliniec 16 29 40-27
6. LKS Ocice 16 25 22-24
7. GKS Iwiny 16 24 35-32
8. LZS Łaziska 16 24 40-44
9. GKS Tomaszów Bol. 16 23 33-32
10. LZS Brzeźnik 18 21 42-36
11. Orzeł Gościszów 16 16 35-52
12. GKS Gromadka 16 11 21-43
13. Sparta Zebrzydowa 16 11 28-48
14.KS Łąka 16 1 9-84


Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2019-04-07 00:55

Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Apis nie weźmie udziału... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 32


› Apis nie będzie się odw... czas 2020-06-01
komentarze komentarze: 23


› Krzysztof Gajewski tren... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 7


› Beniaminek ligi okręgow... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 6


› Drużyny wycofują się z ... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 4