CO
58.76
mg/m3
O3
94.46
ug/m3
PM10
8.06
ug/m3
PM2.5
5.70
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
słabe opady deszczu
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- lzs:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 19:01
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XVI i XIII kolejki B-klasy
XIII kolejka B-klasy:niedziela, 7 kwietnia 2019:
grupa I:
Orły Lipienica - Victoria Czadrów, godz. 11:00
Lesk Sędzisław - Sezal 2 Janiszów, godz. 11:00
Skalnik Czarny Bór - Bóbr Opawa, godz. 11:00
Potok Karpniki - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00
Husaria Grzędy - Dragon Miszkowice, godz. 12:00
Victoria Jelenia Góra - Płomyk Borówno, godz. 15:00
grupa II:
Pogoń II Świerzawa - Hottur Borowice, godz. 11:00
KS Maciejowa - Mitex Podgórzyn, godz. 11:00 w Janowicach Wielkich
Juvenia Rybnica - GLKS Czernica, godz. 15:00
Woskar II Wojcieszyce - KS Pławna, godz. 15:00
WKS Pilchowice - Bobry Wojanów, godz. 15:00
Pauzuje Zryw Ubocze.
grupa III:
LZS Mierzwin - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
LZS Nowa - Jawa Otok, godz. 11:00
Znicz Kruszyn - KS Włodzice, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - KS Kotliska, godz. 11:00
LZS Niwnice - GKS Raciborowice, godz. 14:00
Majdan Bolesławice - Zbylut Zbylutów, godz. 14:00
XVI kolejka B-klasy:
niedziela, 7 kwietnia 2019:
grupa IV:
LZS Zaręba - Sudety Giebułtów, godz. 11:00
Granit Gierałtów - Zryw Bratków, godz. 11:00
Orzeł Platerówka - Fatma Pobiedna, godz. 15:00
Lech Ręczyn - LZS Radostów, godz. 15:00
Kwisa Mroczkowice - Łazek Pisarzowice, godz. 15:00
Bielany Biedrzychowice - Piast Czerwona Woda, godz. 15:00
Pauzuje Przyszłość Dłużyna.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2019-04-02 01:21
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57