Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

13.05

ug/m3

PM10

16.69

ug/m3

O3

37.03

ug/m3

C6H6

0.46

ug/m3

CO

356.67

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 04-06-2020 o godzinie 10:00.
Ostatnie komentarze

- Xyz:
"Wicher" za "Wichra" w Lubaniu
czas 2020.06.04 10:11

- Bin:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 09:22

- Bin:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 09:20

- Bolo:
Apis nie weźmie udziału w barażach
czas 2020.06.04 08:35

- Problem @:
Zachodnia grupa IV ligi pod legnicką kuratelą
czas 2020.06.04 08:24

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9121
euro euro 1 EUR 4.3859
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.0635
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9186
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1652
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par XVI kolejki A-klasy

XVI kolejka A-klasy:

grupa I:

sobota, 6 kwietnia 2019:

Olimpia Kowary - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 16:00
Czarni Przedwojów - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 16:00

niedziela, 7 kwietnia 2019:

Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec, godz. 11:00
Pogoń Wleń - Lechia Piechowice, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Halniak Miłków, godz. 11:00
KS Łomnica - Bóbr Marciszów, godz. 15:00
Orzeł Wojcieszów - Budowlani Wojcieszów, godz. 15:00

grupa II:

sobota, 6 kwietnia 2019:

Iskra Łagów - LZS Kościelnik, godz. 16:00
Błękitni Studniska Dolne - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 16:00
Piast Zawidów - Zjednoczeni Porajów Kopaczów, godz. 16:00
Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna, godz. 16:00

niedziela, 7 kwietnia 2019:

WKS Żarki Średnie - Pogoń Markocice, godz. 12:00
Chmielanka Chmieleń - Czarni Lwówek Śląski, godz. 15:00

KS Stara Kamienica - Granica Miłoszów 0-3 vo.

grupa III:

sobota, 6 kwietnia 2019:

Twardy Świętoszów - Górnik Węgliniec, godz. 15:00
LKS Ocice - KS Stare Jaroszowice, godz. 17:00

niedziela, 7 kwietnia 2019:

GKS Gromadka - Leśnik Osiecznica, godz. 11:00
Sparta Zebrzydowa - LZS Brzeźnik, godz. 11:00
LZS Łaziska - Orzeł Gościszów, godz. 15:00
Rybak Parowa - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 16:00

KS Łąka - GKS Iwiny 0-3 vo.

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2019-04-02 01:06

Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Apis nie weźmie udziału... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 32


› Apis nie będzie się odw... czas 2020-06-01
komentarze komentarze: 23


› Krzysztof Gajewski tren... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 7


› Beniaminek ligi okręgow... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 6


› Drużyny wycofują się z ... czas 2020-06-02
komentarze komentarze: 4