CO
557.74
mg/m3
O3
90.66
ug/m3
PM10
42.43
ug/m3
PM2.5
37.53
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
- sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 18:34
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XX kolejce III ligi, grupa III
XX kolejka III ligi:grupa III:
sobota, 23 marca 2019:
Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski 2-1
Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice 1-1
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik Polkowice 3-3
Górnik II Zabrze - Foto-Higiena Gać 0-1
Stilon Gorzów Wielkopolski - Agroplon Głuszyna 4-2
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród 2-1
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 1-1
MKS Kluczbork - Ruch Radzionków 2-0
niedziela, 24 marca 2019:
Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów 3-1
1. | Górnik Polkowice | 20 | 47 | 52-26 |
2. | Zagłębie II Lubin | 20 | 43 | 48-20 |
3. | Ślęza Wrocław | 20 | 35 | 36-20 |
4. | Gwarek Tarnowskie Góry | 19 | 34 | 30-22 |
5. | Pniówek Pawłowice Śląskie | 20 | 34 | 35-18 |
6. | Ruch Zdzieszowice | 20 | 31 | 29-28 |
7. | Rekord Bielsko-Biała | 20 | 31 | 35-28 |
8. | Górnik II Zabrze | 20 | 29 | 35-35 |
9. | Miedź II Legnica | 20 | 27 | 33-28 |
10. | Piast Żmigród | 20 | 26 | 26-33 |
11. | Foto-Higiena Gać | 20 | 25 | 27-33 |
12. | Stal Brzeg | 20 | 24 | 31-34 |
13. | Ruch Radzionków | 19 | 23 | 24-33 |
14. | MKS Kluczbork | 20 | 22 | 19-25 |
15. | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 20 | 20 | 24-47 |
16. | Warta Gorzów Wielkopolski | 20 | 17 | 17-30 |
17. | Agroplon Głuszyna | 20 | 15 | 22-42 |
18. | Lechia Dzierżoniów | 20 | 12 | 24-45 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2019-03-24 00:22
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57