Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

11.73

ug/m3

PM10

26.58

ug/m3

O3

108.41

ug/m3

C6H6

0.34

ug/m3

CO

283.38

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 25-04-2019 o godzinie 20:10.
Ostatnie komentarze

- Do wyzej:
Łużyce grały do końca
czas 2019.04.25 20:27

- Polityczny strajk:
ZNP zawiesza strajk
czas 2019.04.25 20:24

- Hajto:
Zestaw par XXI kolejki ligi okręgowej
czas 2019.04.25 20:17

- Var:
Zestaw par XVIII kolejki A-klasy
czas 2019.04.25 20:09

- Rekin:
Zestaw par XVIII kolejki A-klasy
czas 2019.04.25 19:56

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.8537
euro euro 1 EUR 4.2959
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 3.7781
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9669
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1668
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par sparingów weekendowych (9-10 marca)

sobota, 9 marca 2019:

Piast Zawidów - Granica Bogatynia, godz. 13:00 we Frydlancie
GKS Iwiny - KS Lipna, godz. 14:30 w Iwinach
GKS Warta Bolesławiecka - Twardy Świętoszów, godz. 15:00 w Warcie Bolesławieckiej
Górnik Węgliniec - Iskra Łagów, godz. 15:00
GKS Męcinka - Lotnik Jeżów Sudecki, godz. 15:00 w Męcince
Pub Gol Jelenia Góra - Pogoń II Świerzawa, godz. 15:00
Orzeł Mysłakowice - Stella Lubomierz, godz. 15:00 w Mysłakowicach
Czarni Lwówek Śląski - Leśnik Osiecznica, godz. 15:00 w Lwówku Śląskim
Orzeł Wojcieszów - Woskar Szklarska Poręba, godz. 15:30 w Wojcieszowie
Park Targoszyn - Piast Bolków, godz. 15:30 w Targoszynie
Olimpia Kamienna Góra - Orzeł Lubawka, godz. 16:00 w Kamiennej Górze
Halniak Miłków - KS Łomnica, godz. 16:00 w Podgórzynie
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty, godz. 16:00 w Pieńsku
Skalnik Rębiszów - Lechia Piechowice, godz. 16:00 w Rębiszowie
LZS Kościelnik - Włókniarz Leśna, godz. 17:00 we Frydlancie

niedziela, 3 marca 2019:

Granit Gierałtów - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00 w Czernej
LZS Brzeźnik - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00 w Brzeźniku
Czarni Strzyżowiec - GLKS Czernica, godz. 11:00 w Strzyżowcu
Orzeł Platerówka - Łazek Pisarzowice, godz. 11:00 w Platerówce
Budowlani Wojcieszów - KS Maciejowa, godz. 11:00 w Wojcieszowie
Potok Karpniki - Bielany Biedrzychowice, godz. 12:00 w Karpnikach
Czarni Przedwojów - Unia Bogaczowice, godz. 13:00 w Świebodzicach
Zbylut Zbylutów - Tatra Krzeniów, godz. 14:00 w Zbylutowie
LZS Brzeźnik - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 14:00 w Zgorzelcu
WKS Żarki Średnie - Orzeł Konin Żagański, godz. 14:00 w Żarkach Średnich
Olsza Olszyna j - KS Kotliska, godz. 14:00 w Olszynie
Pogoń Świerzawa - KS Prusice, godz. 14:00 w Świerzawie
Olsza Olszyna - Łużyce Lubań, godz. 15:00 w Olszynie
Pogoń Wleń - LZS Niwnice, godz. 15:00 we Wleniu
Pogoń Markocice - Slovan Jiretin, godz. 15:00 w Vansdorfie

Prosimy o podawanie zestawów par meczów sparingowych oraz termin, godzinę i miejsce ich rozegrania. Dziękujemy!

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2019-03-06 02:05

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

Kibic @ 93.221.208.*

wysłany: 2019-03-06 06:26

Potok Karpniki =Bielany Biedrzychowice niedziela godz 12.00 w Karpnikach

TTT @ 94.254.195.*

wysłany: 2019-03-06 06:53

Koscielnik- Leśna sobota Frydland 17.00

Pewne @ 37.47.67.*

wysłany: 2019-03-06 07:56

Warta Bol-Twardy Świętoszów sobota godz15.00 w Warta Bolesławiecka

Adam @ 83.26.203.*

wysłany: 2019-03-06 09:35

Zagłębie Lubin - KS Stara Kamienica.
Dialog Arena, 09.03.2019 r. godz. 20:45 przy światłach + 8 zawodników testowanych.



A nie sorki, to kolejny sen naszego grabarza klubu :)

Kibic @ 31.0.80.*

wysłany: 2019-03-06 09:52

A pub gol coś gra czy już się wycofali????

Pogoń @ 5.173.232.*

wysłany: 2019-03-06 10:20

Wlen- Niwnice niedziela 15.00 we Wleniu!

KSK @ 109.241.187.*

wysłany: 2019-03-06 10:36

Karkonosze Jelenia Góra - Sparta Rudna - sobota godz. 15.00 ul. Złotnicza

xxx @ 46.76.63.*

wysłany: 2019-03-06 10:59

Pub-gol wycofał

kolo @ 78.88.141.*

wysłany: 2019-03-06 11:11

Skalnik Rębiszów-Lechia Piechowice
sobota godz 16 w Rębiszowie

kolo @ 78.88.141.*

wysłany: 2019-03-06 11:12

A kto jest tym grabarzem klubu w starej kamienicy??

kolo @ 78.88.141.*

wysłany: 2019-03-06 11:13

Liczyłem ze zagramy tam na wiosne

Aąbcć @ 5.173.224.*

wysłany: 2019-03-06 11:59

Górnik Węgliniec - Iskra Łagów 15.00

Do kibic. @ 94.254.200.*

wysłany: 2019-03-06 13:33

śrub gol,ponodz w bierki ma grać.

Halniak @ 188.146.56.*

wysłany: 2019-03-06 13:42

Halniak Milkow - ks Łomnica Sobota godz 16 w Podgórzynie

kilian piensk @ 83.30.133.*

wysłany: 2019-03-06 15:59

czemu pieńsk nie chce grac w dzien kobiet?

Kibice @ 37.248.215.*

wysłany: 2019-03-06 16:40

Olszyna juniorzy -Kotliska w Olszynie niedziela godzina 14.00

Ks @ 83.26.210.*

wysłany: 2019-03-06 19:29

Budowlani Wojcieszow :Ks Maciejowa godz 11 w Wojcieszowie.

Ks @ 83.26.210.*

wysłany: 2019-03-06 19:30

Niedziela

legia @ 217.99.189.*

wysłany: 2019-03-06 19:45

Sobota godzina 14-30 GKS Iwiny-KS Lipna (woj.Lubuskie), W Iwinach

robert lewandowski @ 83.22.249.*

wysłany: 2019-03-06 19:59

wykroty z taka gra co pokazuja to beda walczyc z nowogrodzcem

Gryf @ 5.173.240.*

wysłany: 2019-03-06 20:02

Gryf szuka chętnego klubu do rozegrania sparingu . Więcej pod numerem 500266641

lio @ 83.30.100.*

wysłany: 2019-03-06 20:08

pub gol- pogoń świerzawa 2 sobota 15

Goleiro @ 83.26.10.*

wysłany: 2019-03-06 21:15

Orzeł Platerówka - Łazek Pisarzowice , Platerówka 11:00

Big @ 31.0.81.*

wysłany: 2019-03-06 21:34

Czarni strzyżowiec- Czernica ,
Niedziela godz. 11:00 w Strzyżowcu

Xyz @ 83.1.98.*

wysłany: 2019-03-06 21:45

Brzeźnik - Czerwona Woda niedziela godzina 11:00 w Brzeźniku

juma21

wysłany: 2019-03-06 22:01

WKS Żarki Średnie - Konin Żagański,
Niedziela godz.14:00 w Żarkach Średnich

Legia @ 31.0.125.*

wysłany: 2019-03-06 22:09

Widzę że trener leśnej chyba miał w umowie rozegranie sparingu ze słabym koscielnikiem po co im to?

Kibic @ 77.112.45.*

wysłany: 2019-03-06 22:55

Osiecznica Lwowek 15:00 we lwowku

lidd @ 78.8.70.*

wysłany: 2019-03-07 00:34

Park Targoszyn - Piast Bolków

09.03. sobota; godz. 15:30; w Targoszynie

Do Legia @ 83.26.169.*

wysłany: 2019-03-07 05:59

Ja wiem czy słabym Koscielnikiem..w oczach trenera Koscielnika to już widać że Leśna nic nie zagra i nie będzie miała do powiedzenia!

Do wyżej @ 31.11.128.*

wysłany: 2019-03-07 06:54

Grają to grają, po co drążyć temat.

Czeski @ 178.219.124.*

wysłany: 2019-03-07 08:40

Piast Zawidów - Granica Bogatynia, sobota 13.00, Frydlant.

R9 @ 31.2.19.*

wysłany: 2019-03-07 11:09

Orzeł Mysłakowice = Stella Lubomierz, sobota godz. 15.00

Mateusz @ 31.0.37.*

wysłany: 2019-03-07 13:25

Szukam sparingpartnera na 17 marca, bo drużyna mi odwolala na tydzień przed sparingiem.
Niwnice, 661443319

dd @ 217.99.176.*

wysłany: 2019-03-07 14:05

KS LIPNA a nie LIPA

123 @ 217.97.99.*

wysłany: 2019-03-07 15:03

KOŚCIELNIK ZNOWU POJEDZIE W 11-stu, BO CHŁOPAKI KTÓRZY TRENUJĄ GRAJĄ TYLKO 15-20 MINUT W SPARINGU I TYM ZAWODNIKOM NIE CHCE SIĘ JECHAĆ TAKI KAWAŁ ŻEBY TYLKO TYLE GRAĆ. TRENER DAJE GRAĆ TYLKO SWOIM PUPILKOM CAŁE MECZE, NAWET JAKBY CHODZILI NA KOLANACH TO ICH NIE ZMIENI. TAKA SYTUACJA BYŁA W RUNDZIE JESIENNEJ

Pogoń @ 94.254.206.*

wysłany: 2019-03-07 18:20

Pogoń gra z Przyszłością Prusice

XYZ @ 83.1.98.*

wysłany: 2019-03-07 22:09

Granit Gierałtów - Piast Czerwona Woda niedziela godz. 11:00 w Czernej .

Brzeźnik zrezygnował z rozegrania sparingu z Czerwoną Wodą.

Kura @ 5.173.249.*

wysłany: 2019-03-08 07:19

Olsza Olszyna - Łużyce Lubań Sobota godz. 15:00 w Olszynie

Kibic @ 37.248.159.*

wysłany: 2019-03-08 07:54

Czy Chrobry gra jakiś sparing?

kibol @ 178.37.45.*

wysłany: 2019-03-08 10:11

Husaria szuka Ukraińca, który u nas grał, ale zwolnił się z tyry w strefie i podobno widziano go w Kowarach, a jest winny dwie pary getrów. Jak ktoś coś wie na jego temat to proszę o kontakt, prezio

der @ 159.205.87.*

wysłany: 2019-03-08 11:09

daj nr konta to ci przeleje za te getry i nie dziaduj już :)

Czarni @ 5.173.241.*

wysłany: 2019-03-08 11:10

Czarni Przedwojów- Unia Bogaczowice Niedziela 13 w Świebodzicach

MKS @ 156.67.90.*

wysłany: 2019-03-08 15:59

Kamienna Góra - Lubawka w Kamiennej Górze, sobota, 16.00

Kolo @ 37.47.149.*

wysłany: 2019-03-08 17:08

Pobiedna szuka na niedziele sparingpartnera 513738495

xxx @ 188.146.227.*

wysłany: 2019-03-08 21:27

Brzeźnik-Świeradów niedziela godz.14 w Zgorzelcu

Kibic @ 194.183.55.*

wysłany: 2019-03-09 06:55

KS Zbylut zbylutów - Tatra Krzeniów niedziela godzina 14 w Zbylutowie

Wynik @ 188.147.43.*

wysłany: 2019-03-09 07:05

Kto mi napisze wynik leśnik Osiecznica vs Lwówek po pierwszej połowie i po 2 z góry dzięki

BIELANY @ 188.146.164.*

wysłany: 2019-03-09 07:39

Bielany w końcu!? A kto trenerem ???? Chciałbym wiedzieć bo to ważne proszę pisać coś się zmieniło jakieś posiłki czy na starych zasadach???

ADI @ 5.173.225.*

wysłany: 2019-03-09 14:40

GÓRNIK LUBIN-CHOJNOWIANKA CHOJNÓW NIEDZ.10.03 GODZ.14.30.LUBIN BOISKO RCS


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Wyniki półfinałów Pucha... czas 2019-04-03
komentarze komentarze: 18


› Wyniki i tabele po XVII... czas 2019-04-14
komentarze komentarze: 115


› Wyniki i tabele po XVII... czas 2019-04-14
komentarze komentarze: 66


› Wyniki i tabele po XVI ... czas 2019-04-07
komentarze komentarze: 113


› Puchar z dedykacją dla ... czas 2019-04-17
komentarze komentarze: 34