358.26

110.87

8.85

5.46

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-26 o godzinie 12:00.

Porażka w Świdnicy

Juniorzy młodsi Karkonoszy Jelenia Góra przegrali w Świdnicy z rówieśnikami, z Polonii Świdnica 2-4. Spotkanie rozpoczęło się od gola Rafała Rząsy, który skutecznie zamknął akcję przy drugim słupku. Do remisu jeszcze przed przerwą doprowadził Kacper Tomaszewski, wykorzystując podanie od Brajana Kułakowskiego. Po zmianie stron ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze. Autorem gola był Michał Madziala. Na 2-2 trafił Arkadiusz Kubicki, który wykorzystał dobre prostopadłe podanie Macieja Frydryka i posłał piłkę obok bramkarza rywali. Ostatnie słowo należało do świdniczan. Najpierw Szymon Jedziniak, a później samobójczym strzałem Mikołaj Pietroński ustalili wynik na 4-2 dla Polonii.
- W pierwszej połowie zagraliśmy niezły mecz. Uważam, że prezentowaliśmy się lepiej. Mogliśmy zdobyć drugiego gola, ale piłka po strzale Łukasza Raneckiego trafiła tylko w słupek. Po zmianie stron mocno przemeblowałem skład i ustawienie, co sprawiło, że konstrukcja się zapadła i przegraliśmy - mówił po meczu Jacek Kołodziejczyk, trener Karkonoszy.
Następne spotkanie treningowe nasi juniorzy młodsi rozegrają w Trutnovie, gdzie w sobotę (16 lutego 2019, godz. 12:00) zmierzą się z miejscowym MFK jm.

KSK: Niżnik - Jurecki, Firmanty, Michalik, Pietroński, Wiejak, Galos, Frydryk, Tomaszewski, Kułakowski, Ranecki / Mieszała, Najda, Jabłonowski, Kubicki, Zielonka, Kamiński, Romanowski.

2019-02-13 19:15