Mistrzowie Dolnego Śląska! Dodano: 2019-02-16 Komentarzy: 3

52.36

C6H6

3.31

500.27

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 18-02-2019 o godzinie 12:10.

Efektowna wygrana młodziczek Spartakusa

Młodziczki KSW Spartakusa Jelenia Góra kontynuują bardzo dobre występy w sezonie 2018/2019. Zespół prowadzony przez trenerkę Monikę Krawczyszyn - Samiec w ostatniej kolejce rozgromił w hali Szkoły Podstawowej nr 10 AZS AJP II Gorzów Wielkopolski 103-19. Przewaga gospodyń nie podlegała dyskusji nawet przez minutę tego meczu. Spartakus wysoko wygrał wszystkie kwarty, w ostatniej nie pozwolił rywalkom nawet na rzucenie punktu.
Dziewczęta ze Spartakusa zajmują obecnie trzecie miejsce w stawce 10 drużyn. Dorobek drużyny wynosi 21 pkt. w 12 meczach, bilans spotkań 9-3.

KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - AZS AJP II GORZÓW WIELKOPOLSKI 103-19 (26-5, 28-5, 23-9, 26-0)

KSW: Kozik - 31, Mochól - 22, Stanowska - 16, Zakrocka - 9, Sikorska - 8, Michalak - 5, Popławska - 4, Żmijewska - 4, Kaleta - 2, Krawczyk - 2, Piasna, Warsińska.
AZS: Sobkowiak - 5, Kończak - 4, Bęczkowska - 3, Dzieciuch - 3, Kędziora - 2, Orzeł - 2, Czentorycka, Gasperowicz, Jacek, Musiał, Osintseva, Płóciennik.

Sędziowali: Michał Lisiecki i Michał Błażków.