360.05

87.16

9.75

6.93

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-19 o godzinie 14:00.

Pub Gol przegrał w Łomnicy

Nie udała się wycieczka do Łomnicy piłkarzom Pub Gola Jelenia Góra. Goście przez blisko godzinę zachowywali czyste konto, ale ostatecznie przegrali z KS-em 0-3.
Do przerwy działo się niewiele. Jedną z nielicznych groźnych akcji gospodarzy faulem przed polem karnym przerwał Dawid Świder. Sędzia Janusz Staniewski pokazał mu żółtą kartkę, co oburzyło ławkę miejscowych, gdzie oczekiwano czerwonego kartonika, bowiem Damian Klimek miał przed sobą już tylko bramkarza. Z rzutu wolnego ładnie przymierzył Damian Kaszuba, jednak piłka trafiła tylko w poprzeczkę.
Udaną próbę z rzutu wolnego podjął w drugiej połowie Łukasz Krupa, który skutecznie uderzył z boku pola karnego i było 1-0. Wynik podwyższył Kaszuba, który uderzeniem w długi róg pokonał Macieja Jarosza. Wynik ustalił Maciej Maćkowski, a jego wolej z linii pola karnego był ozdobą spotkania.

KS ŁOMNICA - PUB GOL JELENIA GÓRA 3-0 (0-0)

Bramki: 1-0 Krupa 57', 2-0 Kaszuba 62', 3-0 Maćkowski 71'.
Sędziowali: Janusz Staniewski jako główny oraz Dawid Gajda i Szymon Dunaj.
Widzów: 20.

KSŁ: Kosiński - Kawka (70' Maran), P. Habasiński (80' Czarnota), Turczyk, Aleksiejew, D. Habasiński (46' Maćkowski), Kaszuba (64' Woś), Kostka (72' Gałek), Krupa, Przywara, Klimek (66' Rhoda).
PGJG: Jarosz - Świder, Madej, Kiejpasz, Kukuła (70' Doruch), Sender, Pawlikowski, P. Hamowski, Głowik, Gawroński, Chromik.

2018-11-20 14:25