146.43

78.89

5.93

4.27

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-20 o godzinie 17:00.

Podium dla Nysy

Po wysokiej porażce w Leśnej zespół ze Zgorzelca szybko chciał odreagować. Okazja wydawała się dobra, bo do przygranicznego miasta zawitał beniaminek z Bolkowa. Goście choć nie byli faworytem długo stawiali opór. Gospodarzy na prowadzenie w 21. min wyprowadził Wójcik. Na kolejnego gola kibice czekali do 73 minuty. Wówczas prowadzenie Nysy podwyższył Iwanowski. Piast odpowiedział niespełna 5 minut później kiedy Nafalskiego pokonał Szczepański. W 81. min atmosferę meczu uspokoił Smółka, pewnie egzekwując rzut karny. Gospodarze dowieźli wynik do końca, mimo że ostatnie 10 minut spotkania musieli grać w osłabieniu. Za faul czerwoną kartką został ukarany Wójcik.

NYSA - BOLKÓW 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Wójcik (21), 2:0 Iwanowski (73), 2:1 Szczepański (77), 3:1 Smółka (81-karny).
Czerwona kartka: Wójcik (Nysa, 80 - za faul).
Żółte kartki: Łuszczyk, Jaworski oraz S. Czyżycki.
Sędziował: Grzegorz Soroka.
Widzów: 50.

NYSA: Nafalski - Chędogi, Iwanowski (84 Przystaś), Smółka, Jabłoński (46 Aftyka), Jaworski (60 Witowski), Kierpal, Łuszczyk, Masalski (46 Zarębski), Monik, Wójcik.
BOLKÓW: Krzewiniak - Grosiak, Podkówka, Bolesta, D. Czyżycki, S. Czyżycki, Rajczewski (78 Kowalski), Kowalczyk (46 Jahołkowski), Karbowiak, Szemberski, Szczepański.

2018-11-18 14:03