128.04

78.81

3.99

2.37

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-19 o godzinie 18:00.

Wymęczone zwycięstwo

Lekką zadyszkę na koniec rundy złapali piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki. Lider ligi okręgowej zaszokował tydzień temu porażką w Kamiennej Górze, tym razem zdołał jednak wygrać i zgarnąć pełną pulę.
Mecz z Pogonią Świerzawa rozstrzygnął się w 20-ej minucie. Złotego gola zdobył Krzysztof Białkowski, który huknął z woleja zza pola karnego. Prowadzenie jeżowian w pierwszej połowie mogło być większe, ale szwankował celownik Marcina Krupy. W przerwie meczu zawodnicy, sędziowie oraz kibice odśpiewali hymn narodowy w ramach akcji hymn dla niepodległej. Po wznowieniu gry na boisku nadal trwała wyrównana walka. Sytuacji było niewiele, ale bramki mogły paść. Ze strony gospodarzy w słupek trafił Piotr Szukiel, a po drugiej stronie boiska umiejętności Adriana Jarosza sprawdzili Łukasz Krajewski i Marcin Gajek.

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - POGOŃ ŚWIERZAWA 1-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Białkowski 20'.
Żółte kartki: Pelowski, Piwiński, Krupa oraz Kłobucki, Horbacz.
Sędziowali: Elżbieta Faryniarz oraz Wlademar Socha i Andrzej Socha.
Widzów: 100.

LOTNIK: Jarosz - Wersocki, Krupa (80' Wyka), Ziomek, Piwiński, Pelowski, Niemierski (57' Szukiel), Masel, Białkowski, Bereźnicki (57' Kieć), Szeliga (75' Zawadzki).
POGOŃ: Kłobucki - Kurek, Horbacz, Wiciński (32' Marzec), Tatuś, Piotrowski, Madejczyk (60' E. Chlebosz), Krajewski, Hyndle, P. Gajek (35' M. Gajek), W. Chlebosz (80' Romejko).

2018-11-12 21:56