359.94

102.87

5.26

2.51

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-29 o godzinie 14:00.

Mecz na szczycie dla Zastalu

Z kompletem pięciu zwycięstw przystąpili dzisiaj do meczu na szczycie ligi dolnośląsko - lubuskiej kadeci U16 Sudetów Jelenia Góra i Zastalu Zielona Góra. Nasz zespół miał za sobą własny parkiet oraz publiczność, dodatkowo był podbudowany weekendową wygraną na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, jednak to nie wystarczyło do podtrzymania znakomitej serii, bowiem od dziś jedyną niepokonaną ekipą w lidze są zielonogórzanie.
Jeleniogórzanie grali nerwowo i chaotycznie, co szybko pozwoliło gościom zbudować przewagę. Zastal całkowicie zdominował drugą kwartę i już przed przerwą miał 19 pkt. przewagi. Po zmianie stron podopieczni trenera Marcina Koperka próbowali nawiązać walkę, ale poza krótkimi zrywami nie potrafili odrabiać strat. Generalnie przyjezdni nie mieli problemu z kontrolowaniem wyniku. Dużo spokoju w ich grze wprowadzał Michał Szandurski, który jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował nasz klub.

SUDETY JELENIA GÓRA - ZASTAL ZIELONA GÓRA 49-72 (13-18, 8-22, 10-16, 16-16)

SUDETY: Koralewicz - 19, Najman - 10, Włoszczyński - 9, Starczewski - 5, Tymiński - 3, Radziewicz - 2, Bulcewicz - 1, Błażków, Dąbrowski, Skorupa, Strzemecki.
ZASTAL: Więckowski - 19, Szandurski - 17, Kunc - 9, Wieczorek - 9, Wiktorski - 6, Wawrzkiewicz - 5, Jutrzenka - 4, Cieślak - 3.

Sędziowali: Kamil Chrustowski i Michał Lisiecki.

2018-11-08 22:57