239.09

81.01

14.93

10.95

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-27 o godzinie 00:00.

Wygrał zespół lepszy

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola. Lepsze wrażenie sprawiali jednak przyjezdni, którzy gdy przechodzili do ofensywy, to byli groźni. W 20. min w sytuacji sam na sam z Wieliczko znalazł się Długosz, ale przegrał pojedynek. 2 minuty później ponownie Długosz ruszył w kierunku bramki gospodarzy. Bramkarz Karkonoszy wyszedł poza pole karne i zatrzymał piłkę ręką. Decyzja arbitra mogła być tylko jedna. Grająca w przewadze Odra zaatakowała jeszcze śmielej. W 39. min przy biernej postawie obrońców rywali wynik otworzył Smolny. Co ciekawe asystent arbitra głównego sygnalizował pozycję spaloną strzelca, lecz akcja była kontynuowana. Po chwili Smolny mógł podwyższyć wynik ale nie trafił w bramkę. Tuż przed zejściem do szatni grające w osłabieniu Karkonosze mogły wyrównać, lecz G. Pyzio sparował piłkę na poprzeczkę po centro-strzale Firleja. Po zmianie stron goście kontrolowali sytuację i strzelali kolejne gole. Piłka po strzale D. Cichuty z rzutu wolnego odbiła się od poprzeczki, a nadbiegający Długosz głową dobił ją do bramki. Następnie jeleniogórzan dobił Seta. Karkonosze walczyły do końca, lecz zdołały tylko strzelić honorowego gola. Jego autorem był Buzała.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ODRA-TOTAL ŚCINAWA 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Smolny (39), 0:2 Długosz (54), 0:3 Seta (66), 1:3 Buzała (74).
Czerwona kartka: Wieliczko (Karkonosze, 22 - akcja ratunkowa).
Żółte kartki: Wawrzyniak, Bębenek, Poszelężny, Firlej.
Sędziowali: Marcin Frączek jako główny oraz Piotr Szczyrbaty i Jakub Krzysiek (Legnica).
Widzów: 200.

KARKONOSZE: Wieliczko - Wawrzyniak, Walczak (77 Podgórski), Pytel, Bębenek (75 Proietti), Buzała, Poszelężny, Kraiński (85 Denis), Gargas (77 Staniszewski), Zatylny (22 Marceniuk), Firlej (70 Woźniczka).
ODRA-TOTAL: G. Pyzio - Seta, D. Trawka (81 Lichwa), Pazio, Smolny, Plebaniak (80 Dudka), Długosz (90+2 Podgórski), M. Cichuta (75 Łodej), K. Pyzio, Maślej, D. Cichuta (90+2 Sz. Trawka).

2018-08-19 16:30