CO
31.17
mg/m3
O3
105.52
ug/m3
PM10
11.30
ug/m3
PM2.5
5.16
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam wersalkę (2024.05.10)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
- kibic:
› Zestaw par 30. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.05.16 17:21
- Heh:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.16 17:05
- hhah:
› Schronisko Samotnia po prawie 58 latach zmienia dzie...
2024.05.16 15:49
- lzs:
› Wyniki i tabela po 30. kolejce 3. ligi, grupa 3
2024.05.16 15:36
- Podatnik:
› Wyniki i tabela po 30. kolejce 3. ligi, grupa 3
2024.05.16 15:00
dolar amerykański | 1 USD | 3.9195 | |
euro | 1 EUR | 4.2617 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3445 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9679 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1729 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki sparingów weekendowych (10-12 sierpnia)
piątek, 10 sierpnia 2018:GKS Iwiny - Sokół Krzywa 2-1 (0-1)
Potok Karpniki - Czarni Strzyżowiec 3-4
LZS Kościelnik - Łazek Pisarzowice 6-3 (4-0)
sobota, 11 sierpnia 2018:
Karkonosze Jelenia Góra js - Bobry Wojanów 9-2 (5-1)
Juvenia Rybnica - KS Kotliska 1-5
Górnik Złotoryja - Chrobry Głogów js 4-1
Czarni Przedwojów - Skalnik Czarny Bór 4-0
Pogoń Wleń - Victoria Jelenia Góra 4-2 (2-2)
Slovan Frydlant - Pogoń Markocice 2-10 (0-4)
Skalnik Rębiszów - Lechia Piechowice 1-3
KS Stara Kamienica - WKS Pilchowice 6-3
Czarni Lwówek Śląski - Pub Gol Jelenia Góra 6-1
Górnik Węgliniec - Iskra Łagów 8-3
Leśnik Osiecznica - LKS Ocice 0-1
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 3-1
niedziela, 12 sierpnia 2018:
Tatra Krzeniów - Pogoń II Świerzawa 3-2
Budowlani Wojcieszów - KS Maciejowa 4-3
Bielany Biedrzychowice - Zryw Ubocze 4-3
Mitex Podgórzyn - GLKS Czernica 1-2
SV Dresden Loebtau II - Orzeł Gościszów 1-4
LZS Niwnice - Fatma Pobiedna 2-5
Rybak Parowa - LZS Łaziska 9-2
Olimpia Kowary - Potok Karpniki 11-2
KS Łomnica - Halniak Miłków 6-1 (2-1)
Olsza Olszyna - Orzeł Platerówka 8-3
Bóbr Marciszów - Victoria Czadrów 2-2
Sparta Zebrzydowa - LZS Radostów 1-1
Lubiatowianka Lubiatów - GKS Raciborowice 1-2
Prosimy o podawanie wyników oraz zestawów par meczów sparingowych wraz z terminem, godziną i miejscem ich rozegrania. Dziękujemy!
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2018-08-12 01:07
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75
› Zestaw par 25. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 37
› Zestaw par 29. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 20