55.65

78.84

7.97

6.07

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-29 o godzinie 01:00.

Maciejowa zleciała poza podium

KS Maciejowa straciła drugie miejsce w tabeli grupy II B-klasy i zakończyła sezon na czwartej lokacie. Przesądziła o tym dzisiejsza porażka jeleniogórzan z Kwisą Mroczkowice 3-4.
Mecz na boisku w Janowicach Wielkich rozpoczął się dla nominalnych gospodarzy wręcz wyśmienicie, bo już po dwóch minutach prowadzili 2-0! Najpierw Michał Stanisławski na linii bramkowej dobił strzał Wojciecha Gila z 10 metrów, a chwilę później ponownie Stanisławski przejął dalekie podanie od Roberta Lamberta i w sytuacji sam na sam pokonał Mariusza Żuka. W 21-ej minucie goście złapali kontakt, ale Michał Szczotka w doliczonym czasie gry pierwszej połowy trafił na 3-1 i wydawało się, że Maciejowa kontroluje grę. Tak było do 81-ej minuty. Gol Grzegorza Szwałko dał zastrzyk energii graczom Kwisy i w ciągu pięciu minut udało im się odwrócić losy spotkania. Do remisu doprowadził Patryk Czyrko, a pieczęć na ich sukcesie postawił Szwałko.
Ostatecznie grupę II wygrała KS Stara Kamienica, wyprzedzając na podium Kwisę Mroczkowice i Woskar II Wojcieszyce.

KS MACIEJOWA - KWISA MROCZKOWICE 3-4 (3-1)

Bramki: 1-0 Stanisławski 1', 2-0 Stanisławski 2', 2-1 Trosko 21', 3-1 Szczotka 45'+1', 3-2 Szwałko 81', 3-3 Czyrko 84', 3-4 Szwałko 86'.
Żółta kartki:
Sędziowali: Radomir Kukiel jako główny oraz Michał Niemirski i Maciej Rybkiewicz.
Widzów: 20.

KSM: Krajewski - Mmiro-Figueras, Stanisławski (38' Koszczewski), Szczotka, Wrotecki, Butyński (70' Pełka), Ragus, Lambert (46' Gdeczyk), Mendelski, Szymczak, Gil.
KWISA: Żuk - Szwałko, Czekanowski, Stępień, Tylus, Czyrko, Radecki, Błaszczak (50' Bąk), Dziedzic, Tomczak, Trosko.

2018-06-17 23:15