33.34

90.59

5.98

3.84

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-28 o godzinie 22:00.

Klęska Apisu

Wiele osób za faworyta barażu o III ligę uznawało Foto-Higienę Gać, ale chyba nikt nie spodziewał się takiej deklasacji Apisu Jędrzychowice w pierwszym spotkaniu. Mistrz grupy wschodniej rozgromił swojego odpowiednika z grupy zachodniej 7-1 i można powiedzieć, że kwestia awansu jest już rozstrzygnięta po pierwszym spotkaniu.
Mecz w Gaci dla gości znad granicy potoczył się jak w najgorszym koszmarze. Już w drugiej minucie Marcin Gawlik nie opanował piłki po rzucie wolnym Janusza Gancarczyka i Łukasz Kucyniak skierował piłkę do bramki. Po chwili było 2-0. Błąd defensywy rywali wykorzystuje ponownie Kucyniak. W 17-ej minucie Gancarczyk przegrał pojedynek sam na sam z Gawlikiem. Z drugiej strony zagrożenie po strzale głową stworzył Patryk Bystryk. W doliczonym czasie gry gospodarze znów mają powody do radości. Z ostrego kąta uderza Iegor Tarnov, a odbitą przez Gawlika piłkę przejmuje Dominik Wejerowski i jest 3-0.
Przerwa meczu nie pomogła graczom Apisu. Przeciwnie, rozkleili się do tego stopnia, że Gancarczyk w kwadrans skompletował hat-tricka. Kwadrans przed końcem celnie główkuje Ronaldo Germano i jest 6-1. Ostatnie słowo należało do miejscowych. W doliczonym czasie Wejerowski pieczętuje ich sukces siódmym golem.
Rewanż już w środę (20 czerwca 2018, godz. 18:00, bilety: 8 zł), w Zgorzelcu.

FOTO-HIGIENA GAĆ - APIS JĘDRZYCHOWICE 7-1 (3-0)

Bramki: 1-0 Kucyniak 2', 2-0 Kucyniak 8', 3-0 Wejerowski 45', 4-0 Gancarczyk 49', 5-0 Gancarczyk 56', 6-0 Gancarczyk 60', 6-1 Ronaldo Germano 76', 7-1 Wejerowski 90'+4'.
Żółte kartki: Cieśla oraz Kościuk, Ganczarek, Zieliński, E. Bystryk.
Sędziowali: Robert Parysek jako główny oraz Grzegorz Nalepa i Krzysztof Kuczała.

F-HG: Gąsiorowski - Mazur, Dołgan, Grochowski, Orzechowski (74' Przytuła), Cieśla (70' Wargin), Kubacki (62' Józefkiewicz), Kucyniak (90' Kozina), Wejerowski, Gancarczyk (90'+2' Musiał), Tarnov (56' Gałaszewski).
APIS: Gawlik - Migalski, Woźniczka, P. Bystryk (76' Czajek), Ganczarek (61' E. Bystryk), Ronaldo Germano, Zieliński, Pieśkiewicz, Krawczun, Chodyga, Kościuk.

2018-06-16 19:19