CO
28.53
mg/m3
O3
19.90
ug/m3
PM10
17.48
ug/m3
PM2.5
14.60
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
Sprzedam:
- Drewnopodobne belki SUFITOWE NA WYMIA... (2024.05.04)
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.05.03)
Kupię:
- Kupię ANTYKI za Gotówkę - Zadzwoń - Dojeżdżam... (2024.05.01)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.28)
Sprzedam:
- Rolety rzymskie z trwałych tkanin akr... (2024.04.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.26)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione ostatnu ... (2024.04.26)
- Grupa II:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.08 03:44
- Zaki:
› Remis z drużyną Łukasza Piszczka
2024.05.08 03:07
- Ryniu:
› Remis z drużyną Łukasza Piszczka
2024.05.07 23:56
- lzs:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.07 23:54
- Ryniu:
› 23 i 24 gol Kurianowicza
2024.05.07 23:44
dolar amerykański | 1 USD | 4.0056 | |
euro | 1 EUR | 4.3116 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.412 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0228 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1723 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XVIII kolejce B-klasy
XVIII kolejka B-klasy:niedziela, 22 kwietnia 2018:
grupa I:
Orły Lipienica - Pogoń II Dobków 1-5
Pub Gol Steam Dream Jelenia Góra - Dragon Miszkowice 9-1 (8-1), zakończony w 49' z powodu zdekompletowania drużyny gości
Bóbr Marciszów - Lesk Sędzisław 1-2
Płomyk Borówno - Sezal 2 Janiszów 3-0
Skalnik Czarny Bór - Bóbr Opawa 5-0
Potok Karpniki - Husaria Grzędy 1-1
Pauzuje Uran Okrzeszyn.
1. | Pub Gol JG | 16 | 43 | 63:20 |
2. | Bóbr Marciszów | 16 | 39 | 52:20 |
3. | Lesk Sędzisław | 15 | 33 | 60:25 |
4. | Płomyk Borówno | 16 | 33 | 70:34 |
5. | Potok Karpniki | 16 | 29 | 47:35 |
6. | Czarny Bór | 16 | 28 | 49:34 |
7. | Husaria Grzędy | 16 | 27 | 34:27 |
8. | Pogoń II Dobków | 16 | 21 | 42:50 |
9. | Orły Lipienica | 15 | 18 | 31:37 |
10. | Dragon Miszkowice | 16 | 11 | 32:64 |
11. | Sezal II Janiszów | 16 | 10 | 40:47 |
12. | Uran Okrzeszyn | 15 | 4 | 17:67 |
13. | Bóbr Opawa | 15 | 3 | 17:94 |
XIV kolejka B-klasy:
niedziela, 22 kwietnia 2018:
grupa II:
Mitex Podgórzyn - WKS Pilchowice 0-4
Kwisa Mroczkowice - KS Pławna 2-0
KS Stara Kamienica - Juvenia Rybnica 6-2
Woskar II Wojcieszyce - Bobry Wojanów 3-1
Zryw Ubocze - GLKS Czernica 0-2
Pauzuje KS Maciejowa.
1. | Stara Kamienica | 13 | 30 | 60:26 |
2. | KS Maciejowa | 12 | 23 | 25:15 |
3. | Mitex Podgórzyn | 13 | 23 | 33:21 |
4. | Kwisa Mroczkowice | 13 | 22 | 39:17 |
5. | Woskar II | 13 | 21 | 31:15 |
6. | GLKS Czernica | 13 | 17 | 26:32 |
7. | Juvenia Rybnica | 12 | 16 | 36:41 |
8. | WKS Pilchowice | 13 | 16 | 27:24 |
9. | Bobry Wojanów | 12 | 13 | 24:30 |
10. | KS Pławna | 13 | 8 | 21:41 |
11. | Zryw Ubocze | 13 | 4 | 13:73 |
XVIII kolejka B-klasy:
niedziela, 22 kwietnia 2018:
grupa III:
Twardy Świętoszów - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 8-0
LKS Kraśnik Dolny - KS Kotliska 5-3
Leśnik II Osiecznica - Jawa Otok 3-0 vo.
Majdan Bolesławice - LKS Mierzwin 5-4
LZS Niwnice - LZS Nowa 3-0
Zbylut Zbylutów - Kolonia Bolesławiec 1-1
Orzeł Gościszów - Znicz Kruszyn 6-0
1. | Twardy Świętoszów | 18 | 49 | 104:30 |
2. | Orzeł Gościszów | 17 | 43 | 89:20 |
3. | Niwnice | 17 | 34 | 45:37 |
4. | LKS Mierzwin | 16 | 31 | 45:28 |
5. | Majdan Bolesławice | 16 | 30 | 59:47 |
6. | Znicz Kruszyn | 17 | 29 | 64:44 |
7. | Kraśnik Dolny | 17 | 22 | 61:55 |
8. | Bóbr Dąbrowa Bol. | 17 | 20 | 51:60 |
9. | Zbylut Zbylutów | 17 | 17 | 26:63 |
10. | Kolonia Bolesławiec | 17 | 17 | 29:74 |
11. | LZS Nowa | 16 | 15 | 32:54 |
12. | KS Kotliska | 18 | 14 | 41:82 |
13. | Leśnik II Osiecznica | 17 | 14 | 36:51 |
14. | Jawa Otok | 17 | 7 | 22:59 |
grupa IV:
Granit Gierałtów - LZS Pisarzowice 4-5
Granica Miłoszów - Orzeł Platerówka 7-2
Łużyce II Lubań - LKS Porajów Kopaczów 1-4
LZS Ręczyn - Przyszłość Dłużyna 3-4
Piast Czerwona Woda - LZS Radostów 1-4
Bielany Biedrzychowice - LZS Zaręba 5-0
Pauzuje LZS II Kościelnik.
1. | Granica Miłoszów | 16 | 43 | 74:30 |
2. | Porajów Kopaczów | 16 | 40 | 63:23 |
3. | LZS Pisarzowice | 16 | 32 | 57:38 |
4. | Orzeł Platerówka | 16 | 29 | 38:32 |
5. | Przyszłość Dłużyna | 17 | 26 | 65:59 |
6. | Granit Gierałtów | 16 | 24 | 57:53 |
7. | LZS Radostów | 16 | 22 | 45:41 |
8. | Łużyce II Lubań | 15 | 21 | 37:36 |
9. | LZS Ręczyn | 16 | 21 | 38:40 |
10. | Bielany Biedrzychowice | 16 | 20 | 51:48 |
11. | LZS Zaręba | 16 | 13 | 34:59 |
12. | Piast Czerwona Woda | 16 | 3 | 21:87 |
13. | LZS II Kościelnik | 16 | 8 | 31:62 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2018-04-22 02:09
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 83
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-05-04
komentarze: 50
› Wyniki i tabela po 28. ...
2024-05-04
komentarze: 33
› Wyniki i tabela po 23. ...
2024-05-01
komentarze: 88