74.81

C6H6

0.13

347.69

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 19-07-2018 o godzinie 11:10.

- Arek. B:
Zestaw par sparingów weekendowych (20-22 lipca)

BKS walczył do końca

Wynik z większym zadowoleniem przyjęli gospodarze, mimo że byli bliscy ogrania wicelidera. Dla Victorii rozpoczęło się znakomicie, bo już w 4. min gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Kusiak. Później na boisku przez długi czas nie działo się wiele ciekawego. Dużo było gry w środku pola, a mało podbramkowych sytuacji. Po przerwie lepsze wrażenie sprawiali goście. Najbliżej pokonania bramkarza Victorii był Majka, ale w doskonałej sytuacji strzelił obok bramki. Bolesławianie grali do końca i dopięli swego w doliczonym czasie gry. Wówczas pięknym uderzeniem z rzutu wolnego z ok. 30 metrów popisał się Puzio. Bramkarz Victorii miał piłkę na rękach, ale ta ostatecznie wpadła do bramki.

VICTORIA - BKS 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Kusiak (4), 1:1 Puzio (90+1).
Żółte kartki: Borges, Małachowski oraz Szaja, Dul, Majka.
Sędziował: Andrzej Urban.
Widzów: 250.

VICTORIA: Małachowski - Gabriel, Dziewiątak, H. Ahmed, S. Ahmed, Stefański, Pirszel, Stelwach (67 Stelwach), Bury, Borges, Kusiak (81 Grzelakowski).
BKS: Kizyma - Dul, Lisowski, Janicki, Puzio, Szaja, Smolarek (80 Jeziorny), Kliwak (50 Dmuchowski), Biały (85 Zielonka), Graczyk (60 Pochwała), Majka.

(GB)

| |

2018-04-15 16:42

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

wysłany: 2018-04-16 06:47

Pan redaktor nie wiem na jakim byl meczu...Jak mozna byc zadowolonym z wyniku tracac bramke w 90min? Po drugie to nie byl strzal na bramke a wrzutka ktora skonczyla sie celnym strzalem (przypadek).mecz na remis wyrownany pierwsza polowa dla Ruszowe druga dla Boleslawca.Dobry mecz i dzieki BKS za spotkanie powodzenia⚽

Bolo @ 77.115.2.*

wysłany: 2018-04-16 15:42

No fakt jak mozna byc zadowolonym z wyniku tracac bramke w pierwszych minutach,a puzniej miec przewage z gry

Kibic @ 212.160.172.*

wysłany: 2018-04-16 22:00

Takiego gluta jak bramka dla BKSu dawno nie widziałem. Jak można było wpuścić takie dośrodkowanie. MASAKRA. Świadczy to tylko o umiejętnościach piłkarzy z VICTORII. IV liga? Nie rozśmieszajcie mnie.

do wyzej @ 178.219.125.*

wysłany: 2018-04-16 23:13

a co ma bramka do umiejętności zawodników Gosciu. Mecz trwa 90 minut i zdarzają się nawet takie kuriozalne bramka . Jeśli chodzi o 4 ligę to jeśli nikt nie zacznie wygrywać z Viktorą to ich awans stanie się faktem . Jeśli Cię to śmieszy , to zacznij się z tym oswajać bo tak już pozostanie do końca.

Do wyżej @ 37.47.170.*

wysłany: 2018-04-17 07:17

Oczywiście że awansujecie, to nie ulega wątpliwości. Niestety skończycie jednak jak większość drużyn bez własnego zaplecza sportowego - szybkim spadkiem, bądż wycofaniem się w trakcie sezonu. Z tym się zacznij oswajać - Gościu.

kibic @ 188.146.129.*

wysłany: 2018-04-17 07:53

Ruszów bez sześciu zawodników, w tym czterech podstawowych. W pelnym składzie Bks nawet z Kuleszą i innymi nie miałby nic do powiedzenia w tym meczu

kibic VR @ 217.99.95.*

wysłany: 2018-04-17 17:30

Victoria liderem i basta.😆

Do kibic @ 80.68.229.*

wysłany: 2018-04-17 19:46

Możecie się usprawiedliwiać ile chcecie :) wszystkie zakupy zawodników za niemałą kasę wzięły w łeb :)1:1 :)