Zagrają dla Oskara Dodano: 2018-10-16 Komentarzy: 6

63.56

C6H6

0.85

360.86

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 19-10-2018 o godzinie 16:10.

- Kura:
Wyniki i tabela po IX kolejce I ligi dolnośląskiej j...
czas 2018.10.19 15:55

- ???:
Zestaw par XI kolejki ligi okręgowej
czas 2018.10.19 15:39

- obojętny:
Zestaw par XI kolejki IV ligi dolnośląskiej, grupa z...

Trwa świetna passa Orlika

Piłkarki Orlika Jelenia Góra mkną przez III ligę bez straty punktu. Dzisiaj przy Złotniczej podopieczne trener Roberta Stachowskiego pokonał KS Oława 3-1 i mają na swoim koncie już 13-cie wygranych z rzędu.
Scenariusz spotkania początkowo nie ułożył się po myśli naszych dziewcząt, bowiem w 10-ej minucie po błędach obrony i bramkarki Beata Ziemba otworzyła wynik. Prowadzenie oławianek utrzymało się do 18-ej minuty. Rzut rożny perfekcyjnie wykonała Katarzyna Brzeska i Nikola Żurawska z pięciu metrów nie dała szans na obronę Pauli Kuleśnik. Jeleniogórzanki poszły za ciosem i jeszcze przed przerwą Joanna Płonowska w sytuacji sam na sam skierowała piłkę do bramki.
Po przerwie gospodynie przejęły inicjatywę na boisku. Jej efektem był trzeci gol zdobyty przez Brzeską, która przelobowała Kuleśnik. Później sytuacji nie brakowało. W jednej z nich Płonowska ograła bramkarkę Oławy, ale jej strzał zatrzymała przed linią inna zawodniczka gości. Dobitka Żurawskiej z pięciu metrów poszła w niebo. Ostatecznie wynik się już nie zmienił i Orlik zasłużenie sięgnął po kolejne trzy punkty.

ORLIK JELENIA GÓRA - KS OŁAWA 3-1 (2-1)

Bramki: 0-1 Ziemba 10', 1-1 Żurawska 18', 2-1 Płonowska 34', 3-1 Brzeska 51'.
Żółte kartki: Korgul oraz Ziemba.
Sędziowali: Arkadiusz Dołęga jako główny oraz Wacław Bocheński i Jakub Szymkowiak.
Widzów: 50.

ORLIK: Piwońska (47' Cybulska) - Korgul, Nita, Przydacz, Staranowicz (41' Zych), Dyzio (80'+2' Adrianna Biniecka), Żurawska (80'+2'), Sidorska (41' Uryga), Misiewicz (41' Chrabąszcz), Połonowska, Brzeska (80'+2' Bańska).
KSO: Kuleśnik - Jaremkiewicz (60' Seroka), Ozga, Kamińska, Mieszkuć, Kryjak (70' Gadecka), Szura (72' Kapuścik), Duszenko, Ziemba, Bugajna (45' Suchodolska), Jąkalska.