Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
KPR gra dalej Dodano: 2019-01-16 Komentarzy: 1
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

32.91

ug/m3

PM10

38.37

ug/m3

O3

36.26

ug/m3

C6H6

2.43

ug/m3

CO

410.71

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 19-01-2019 o godzinie 06:10.
Ostatnie komentarze

- Górnik albo Górniczek:
Dąbrowski przejął "czerwoną latarnię"
czas 2019.01.18 22:46

- Do Edi:
Efektowna wygrana młodziczek Spartakusa
czas 2019.01.18 21:33

- Do Gabrysia:
Efektowna wygrana młodziczek Spartakusa
czas 2019.01.18 20:24

- Fan:
Dąbrowski przejął "czerwoną latarnię"
czas 2019.01.18 19:38

- dfd:
Castle Party 2019
czas 2019.01.18 15:33

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7694
euro euro 1 EUR 4.2964
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 3.7917
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8773
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1681
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par XVI i XII kolejki B-klasy

XVI kolejka B-klasy:

niedziela, 8 kwietnia 2018:

grupa I:

Lesk Sędzisław - Bóbr Opawa, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Husaria Grzędy, godz. 11:00
Płomyk Borówno - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00
Skalnik Czarny Bór - Dragon Miszkowice, godz. 11:00
Potok Karpniki - Sezal 2 Janiszów, godz. 11:00
Pub Gol Steam Dream Jelenia Góra - Pogoń II Dobków, godz. 15:00

Pauzują Orły Lipienica.

XII kolejka B-klasy:

niedziela, 8 kwietnia 2018:

grupa II:

Kwisa Mroczkowice - GLKS Czernica, godz. 12:00
Mitex Podgórzyn - KS Maciejowa, godz. 15:00
Woskar II Wojcieszyce - KS Stara Kamienica, godz. 15:00
Zryw Ubocze - Juvenia Rybnica, godz. 15:00
KS Pławna - WKS Pilchowice, godz. 15:00

Pauzują Bobry Wojanów.

XVI kolejka B-klasy:

niedziela, 8 kwietnia 2018:

grupa III:

Leśnik II Osiecznica - KS Kotliska, godz. 11:00
LZS Niwnice - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
Znicz Kruszyn - LKS Mierzwin, godz. 11:00
Twardy Świętoszów - Jawa Otok, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - Zbylut Zbylutów, godz. 11:00
Majdan Bolesławice - LZS Nowa, godz. 14:00
Orzeł Gościszów - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, godz. 15:00

grupa IV:

Łużyce II Lubań - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00
Granica Miłoszów - Przyszłość Dłużyna, godz. 11:00
Granit Gierałtów - LZS Radostów, godz. 11:00
LZS Ręczyn - LKS Porajów Kopaczów, godz. 15:00
Bielany Biedrzychowice - LZS Pisarzowice, godz. 15:00

LZS II Kościelnik - Orzeł Platerówka 0-3 vo.

Pauzuje LZS Zaręba.

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2018-04-03 14:21

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

Lolo @ 78.88.141.*

wysłany: 2018-04-04 10:42

3mam kciuki za awans ks stara kamienica!!!
Grałem tam w latach 2001-2004
powodzenia

kibic @ 81.219.237.*

wysłany: 2018-04-04 12:26

Stara Kamienica jeszcze się wzmocniła i bez żadnego problemu awansuje do A-klasy!

zaległy @ 178.219.120.*

wysłany: 2018-04-04 12:49

Lzs Zaręba : Orzeł Platerówka niedziela 11:00

xx @ 217.97.231.*

wysłany: 2018-04-04 16:05

Pub Gol - Pogoń II na złotniczej?

podgórzyn @ 95.40.136.*

wysłany: 2018-04-04 18:30

Podgórzyn awansuje a nie Stara Kamienica

kaczaniaki @ 78.88.141.*

wysłany: 2018-04-04 20:31

najbliższe miesiące zweryfikują kto awansuje, aczkolwiek w tym momencie najlepszą piłkę prezentują "kopacze" ze Starej Kamienicy, pozdro dla normalnych

Woskar @ 31.11.217.*

wysłany: 2018-04-04 20:33

Woskar awansuje a nie Stara Kamienica a nie Podgórzyn

Menager @ 83.22.131.*

wysłany: 2018-04-04 22:12

BIELANY; awans w przyszlym roku to pewne !!!

Iwan @ 91.225.158.*

wysłany: 2018-04-05 06:37

Mam pytanie czy Rybnica się wycofuje z rozgrywek? Bo doszły mnie słuchy

Janekx 79 @ 37.47.128.*

wysłany: 2018-04-05 13:32

Rybnica na 99% nie przystąpi do rozgrywek. Pewne info.

Iwan @ 91.225.158.*

wysłany: 2018-04-05 13:49

Dzięki za info

Iwan @ 91.225.158.*

wysłany: 2018-04-05 13:59

Można wiedzieć z jakiego powodu braku funduszy czy jakiś inny powód jest przyczyną nie przystąpienia do rozgrywek

Do Menager @ 37.47.181.*

wysłany: 2018-04-05 19:28

Po pierwsze to nie ma szans żeby bielany weszły a po drugie to już były w a klasie i gdzie byli pośmiewiskiem że długie lata nikt ich nie pobije :) !!!

WOSKAR Kibic @ 159.205.104.*

wysłany: 2018-04-06 01:02

Marzyciele najpierw wygrajcie a pozniej mozecie marzyc leszcze

Jeszcze raz Menager @ 217.99.170.*

wysłany: 2018-04-06 19:41

A ja wierze w Bielany tym bardziej, po wygranym meczu z dluzyna cos zaiskrzylo, tylko tak dale trzymam kciuki obejdzie sie bez Bandziora bo w Lesnej dlugo nie pogra bo juz za stary zeby pomoc Lesnej, tam sa nietacy zawodnicy jak on i grzeja lawe!!!!?;/!!! Bez odpowiedzi.

widz @ 78.9.51.*

wysłany: 2018-04-06 19:50

Sprawdzać Otok bo grają na lewo. Pewne info.

typer @ 83.30.246.*

wysłany: 2018-04-06 23:27

Lesk Sędzisław - Bóbr Opawa 10-0
Bóbr Marciszów - Husaria Grzędy 2-1
Płomyk Borówno - Uran Okrzeszyn 7-0
Skalnik Czarny Bór - Dragon Miszkowice 2-2
Potok Karpniki - Sezal 2 Janiszów 4-1
Pub Gol Steam Dream Jelenia Góra - Pogoń II Dobków 5-1

Nowy @ 37.47.175.*

wysłany: 2018-04-07 10:32

Mroczkowice - Czernica 1
Podgórzyn- Maciejowa X
Woskar - S. Kamienica X2
Pławna - Pilchowice X2
Ubocze - pauza

Typer @ 178.219.114.*

wysłany: 2018-04-07 16:42

Łużyce II Lubań - Piast Czerwona Woda - 1
Granica Miłoszów - Przyszłość Dłużyna-1
Granit Gierałtów - LZS Radostów-1
LZS Ręczyn - LKS Porajów Kopaczów-2
Bielany Biedrzychowice - LZS Pisarzowice -0


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Imprezy w regionie czas 2019-01-03
komentarze komentarze: 0


› Powrót Gałacha czas 2019-01-02
komentarze komentarze: 16


› Nowe terminy półfinałów... czas 2019-01-02
komentarze komentarze: 8


› Dąbrowski przejął "czer... czas 2019-01-12
komentarze komentarze: 19


› Niewesoło w Bolkowie czas 2019-01-13
komentarze komentarze: 9