CO
360.13
mg/m3
O3
11.57
ug/m3
PM10
28.21
ug/m3
PM2.5
25.60
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
Różne:
- usługi ogrodowe (2024.04.10)
- Maciora były zawodnik granicy Miłoszów lat ponad...:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:11
- Szparaga:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:07
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 20:59
dolar amerykański | 1 USD | 4.0741 | |
euro | 1 EUR | 4.3353 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4777 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0812 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1717 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XVI i XII kolejki B-klasy
XVI kolejka B-klasy:niedziela, 8 kwietnia 2018:
grupa I:
Lesk Sędzisław - Bóbr Opawa, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Husaria Grzędy, godz. 11:00
Płomyk Borówno - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00
Skalnik Czarny Bór - Dragon Miszkowice, godz. 11:00
Potok Karpniki - Sezal 2 Janiszów, godz. 11:00
Pub Gol Steam Dream Jelenia Góra - Pogoń II Dobków, godz. 15:00
Pauzują Orły Lipienica.
XII kolejka B-klasy:
niedziela, 8 kwietnia 2018:
grupa II:
Kwisa Mroczkowice - GLKS Czernica, godz. 12:00
Mitex Podgórzyn - KS Maciejowa, godz. 15:00
Woskar II Wojcieszyce - KS Stara Kamienica, godz. 15:00
Zryw Ubocze - Juvenia Rybnica, godz. 15:00
KS Pławna - WKS Pilchowice, godz. 15:00
Pauzują Bobry Wojanów.
XVI kolejka B-klasy:
niedziela, 8 kwietnia 2018:
grupa III:
Leśnik II Osiecznica - KS Kotliska, godz. 11:00
LZS Niwnice - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
Znicz Kruszyn - LKS Mierzwin, godz. 11:00
Twardy Świętoszów - Jawa Otok, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - Zbylut Zbylutów, godz. 11:00
Majdan Bolesławice - LZS Nowa, godz. 14:00
Orzeł Gościszów - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, godz. 15:00
grupa IV:
Łużyce II Lubań - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00
Granica Miłoszów - Przyszłość Dłużyna, godz. 11:00
Granit Gierałtów - LZS Radostów, godz. 11:00
LZS Ręczyn - LKS Porajów Kopaczów, godz. 15:00
Bielany Biedrzychowice - LZS Pisarzowice, godz. 15:00
LZS II Kościelnik - Orzeł Platerówka 0-3 vo.
Pauzuje LZS Zaręba.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2018-04-03 14:21
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 6