Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Orlik awansował do II ligi! Dodano: 2018-05-26 Komentarzy: 4
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

10.18

ug/m3

PM10

16.14

ug/m3

O3

125.48

ug/m3

C6H6

0.24

ug/m3

CO

210.76

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 26-05-2018 o godzinie 15:10.
Usługi:
- Strony internetowe Jelenia Góra
Usługi:
- Księgowość Jelenia Góra
Usługi:
- Doradca Podatkowy Jelenia Góra
Wynajmę:
- RUSZTOWANIA I SZALUNKI
Sprzedam:
- pellet 6mm (2018.05.25)
Dam pracę:
- Pracowników produkcji/Magazynierów (2018.05.25)
Dam pracę:
- Pracownik produkcji Czechy (2018.05.23)
Dam pracę:
- Praca w ochronie - GI (2018.05.23)
Dam pracę:
- Specjalista ds. galwanizerni (2018.05.23)
Różne:
- Wykonam koszenie Trawy (2018.05.22)
Sprzedam:
- Łóżko 1 osob drewnopodobne (2018.05.22)
Sprzedam:
- Komoda drewniana (2018.05.22)
Nieruchomość: sprzedam:
- Mieszkanie Janowice Wielkie (2018.05.21)
Różne:
- Ogrody i Tarasy (2018.05.20)
Ostatnie komentarze
Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6686
euro euro 1 EUR 4.3022
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 3.6956
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9061
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1667
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par sparingów weekendowych (17-18 lutego)

sobota, 17 lutego 2018:

Orkan Szczedrzykowice - Odra Chobienia, godz. 9:00 w Lubinie
Lotnik Jeżów Sudecki - Karkonosze Jelenia Góra, godz. 10:00 w Zgorzelcu
Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród, godz. 11:00 we Wrocławiu
Polonia Środa Wielkopolska - Zagłębie II Lubin, godz. 11:00 w Wałbrzychu
Ślęza Wrocław - Piast Żerniki, godz. 11:00 we Wrocławiu
Zagłębie Lubin CLJ - Polonia Leszno, godz. 12:00 w Lubinie
Lechia Dzierżoniów - Polonia Nysa, godz. 12:00 w Dzierżoniowie
Nysa Zgorzelec - Victoria Ruszów, godz. 12:00 w Zgorzelcu
Polonia Świdnica - Mechanik Brzezina, godz. 12:00 w Świdnicy
Sokół Wielka Lipa - Sokół Marcinkowice, godz. 12:00 we Wrocławiu
Pogoń Oleśnica - Wratislavia Wrocław, godz. 13:00 we Wrocławiu
Miedź Legnica jm - Odra Ścinawa, godz. 13:30 w Legnicy
Piast Wykroty - Sudety Giebułtów, godz. 14:00 w Zgorzelcu
Górnik Złotoryja - Olimpia Kowary, godz. 14:00 w Legnicy
Foto-Higiena Gać - Polonia Głubczyce, godz. 14:00 w Siechnicach
TS Parzyce - Łużyce Lubań, godz. 15:00 we Frydlancie
Promień Żary - BKS Bolesławiec, godz. 15:00 w Żarach
Olsza Olszyna - Cosmos Radzimów, godz. 15:00 w Desnej
Chrobry Głogów js - GKS Warta Bolesławiecka, godz. 15:00 w Głogowie
Granit Gierałtów - Chrobry Nowogrodziec, godz. 15:00 w Gierałtowie
Sprotavia Szprotawa - Stal Chocianów, godz. 15:00 w Żaganiu
Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie, godz. 16:30 w Bielawie
Stella Lubomierz - Włókniarz Leśna, godz. 17:00 we Frydlancie
Granica Bogatynia - Piast Zawidów, we Frydlancie
Górnik Wałbrzych - Apis Jędrzychowice, w Wałbrzychu
AKS Strzegom - Karolina Jaworzyna Śląska, w Strzegomiu
Olimpia Kamienna Góra - Górnik Boguszów Gorce, w Wałbrzychu
Orla Wąsosz - Ravia Rawicz
Polonia Środa Śląska - Wiwa Goszcz

niedziela, 18 lutego 2018:

Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska Dolne, godz. 10:00
Victoria Czadrów - Bóbr Marciszów, godz. 12:00 w Czadrowie
Olsza Olszyna - Górnik Węliniec, godz. 12:00 w Zgorzelcu
Konfeks Legnica - Prochowiczanka Prochowice, godz. 12:00 w Legnicy
Potok Karpniki - KS Stara Kamienica, godz. 13:00 w Świebodzicach
LZS Pisarzowice - Fatma Pobiedna, godz. 13:00 w Pisarzowicach
orzeł Gościszów - Rybak Parowa, godz. 13:00 w Milikowie
LZS Zaręba - Zryw Ubocze, godz. 13:00 w Zarębie
GKS Iwiny - Burza Gołaczów, godz. 14:00 w Iwinach
GKS Raciborowice - Huragan Proboszczów, godz. 14:00 w Raciborowicach
Chojnowianka Chojnów - KS Stare Jaroszowice, godz. 14:00 w Legnicy
Pogoń Markocice - Lechia Piechowice, godz. 15:00 we Frydlancie
KS Łomnica - Orzeł Lubawka, godz. 15:00 w Świebodzicach
Nysa Kłodzko - Zamek Kamieniec Ząbkowicki, godz. 17:00 w Bielawie
Pogoń Świerzawa - KS Męcinka, godz. 17:00 w Legnicy
Czarni Przedwojów - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 18:00 w Wałbrzychu
Gryf Gryfów Śląski - Kwisa Świeradów Zdrój
Orzeł Wojcieszów - Radziechowianka Radziechów

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2018-02-14 18:18

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

KS Łomnica @ 94.254.240.*

wysłany: 2018-02-14 18:25

KS Łomnica - Orzeł Lubawka niedziela 15 w Świebodzicach

mmks @ 217.99.212.*

wysłany: 2018-02-14 18:41

Olsza-Radzimów sobota 15.00 Desna

Potok @ 94.254.245.*

wysłany: 2018-02-14 18:43

Potok Karpniki vs Stara Kamienica godz 13:00 w Świebodzicach

Granit @ 188.146.41.*

wysłany: 2018-02-14 18:43

Granit Gierałtów-Chrobry Nowogrodziec
Sobota 15 W Granit Arenie kostka chodnikowe.

Potok @ 94.254.245.*

wysłany: 2018-02-14 18:43

W niedziele :)

Drapak @ 94.254.162.*

wysłany: 2018-02-14 19:20

Czarni Przedwojów -Chełmsko Śląskie niedziela o 18 Wałbrzych

lipa @ 83.26.231.*

wysłany: 2018-02-14 19:36

real - psg dzis 20.45.zapraszam

R9 @ 77.114.15.*

wysłany: 2018-02-14 20:17

Stella Lubomierz - Włókniarz Leśna
sobota godz. 17.00 Frtdlant

krzychu @ 217.99.182.*

wysłany: 2018-02-14 20:22

18.02.2018

Victoria Czadrów - Bóbr Marciszów godz. 12.00 w Czadrowie

Kibic @ 89.190.89.*

wysłany: 2018-02-14 20:29

Czarni Przedwojow-Wlokniarz Chełmsko Śląskie , niedziela godzina 18 w Wałbrzychu

Do mmks @ 94.254.245.*

wysłany: 2018-02-14 21:04

Co Ty pierd... OLSZA OLSZYNA - GÓRNIK WĘGLINIEC / NIEDZIELA, GODZ. 12:00 W ZGORZELCU !

xxx @ 78.8.247.*

wysłany: 2018-02-14 21:24

A Radzimów ze Studniskami w niedzielę o 10

Sparing @ 87.207.243.*

wysłany: 2018-02-14 21:39

Chojnowianka Chojnów-St.Jaroszowice godz 14.00 niedziela w Legnicy

Ari @ 94.254.241.*

wysłany: 2018-02-14 21:49

Górnik Złotoryja Olimpia Kowary sobota 14 Legnica

Kowary @ 188.146.32.*

wysłany: 2018-02-14 21:49

grają jakiś sparing przed wiosną?

Kibic @ 94.254.241.*

wysłany: 2018-02-14 21:53

Miedź Legnica Clj U-17 - Odra Ścinawa sobota 13.30. Boisko w parku.

ORZEŁ @ 83.30.147.*

wysłany: 2018-02-15 07:59

z kim de de bi lle graja nie ma lepszych druzyn czy sie boja co to za trener

ORZEŁ @ 83.30.147.*

wysłany: 2018-02-15 08:02

w niedziele to same leszcze pijackie graja z A I B-KLAS

vr @ 217.99.171.*

wysłany: 2018-02-15 11:10

Nysa Zgorzelec Victoria Ruszów godz .12:00 sobota w Zgorzelcu

krzysztof 75 @ 95.160.232.*

wysłany: 2018-02-15 12:52

szprotawa - stal chocianow sobota godz 15 , zagan
orkan - odra chobienia sobota godz 9 ,lubin
zaglebie clju19 - polonia Leszno sobota godz 12 , lubin

Kolo @ 37.47.177.*

wysłany: 2018-02-15 13:31

Pisarzowice - pobiedna niedziela 13 w Pisarzowicach

Jaa @ 217.99.183.*

wysłany: 2018-02-15 14:37

ORZEŁ GOŚCISZÓW vs RYBAK PAROWA GODZ: 13 w MILIKOWIE

haha @ 83.26.231.*

wysłany: 2018-02-15 15:02

parowa ma sparing przeciez oni nawet treningu nie mieli

dj @ 217.99.232.*

wysłany: 2018-02-15 15:20

Niedziela godzina 14-00 GKS Iwiny Burza Gołaczów w iwinach,
Niedziela godz. 14-00 GKS raciborowice-Huragan Proboszczów w raciborowicach

ORZEŁ @ 217.99.183.*

wysłany: 2018-02-15 16:53

TO SPARING BĘDZIE DLA NICH JAK TRENING.

Kibic @ 80.51.132.*

wysłany: 2018-02-15 18:18

LZS Zaręba-Zryw Ubocze w niedziele o 13 w Zarębie

Parowa do haha @ 83.26.242.*

wysłany: 2018-02-15 20:49

Bo my gramy na świeżości

Ktos @ 94.254.177.*

wysłany: 2018-02-15 23:06

Gks Warta Boleslawiecka -Chrobry Glogow Juniorzy godz.15.00 Glogow

kibic @ 83.22.124.*

wysłany: 2018-02-16 18:53

Ks Łąka- Skora Jadwisin 12.00

kibic @ 83.22.124.*

wysłany: 2018-02-16 18:54

niedziela

do ORZEŁ @ 217.97.231.*

wysłany: 2018-02-16 19:33

w lidze nie wygrywacie to w sparingach trzeba się odkuć .

kibic @ 77.113.91.*

wysłany: 2018-02-16 19:47

Sparta Zebrzydowa -koscielnik. Niedziela 16.00Zgorzelec.

OLSZA @ 37.47.149.*

wysłany: 2018-02-16 20:05

Gramy sparing w niedzielę o 12 z Górnikiem Węgliniec natomiast w sobotę nie gramy z Radzimowem pozdro :)

Kibic @ 31.0.65.*

wysłany: 2018-02-16 20:23

Jak Granica z Mirskiem?

RTS @ 37.47.167.*

wysłany: 2018-02-16 21:08

Gryf Gryfów - Kwisa Świeradów w niedzielę o 14.00 w Zgorzelcu

Świetny jarek @ 94.254.148.*

wysłany: 2018-02-16 21:09

Lubawka zebyście się czasami nie dziwili jak Łomnica was pojedzie ;)

franek @ 94.254.250.*

wysłany: 2018-02-16 21:12

Włókniarz nie grał dzisiaj z Granicą, nie gra w ogóle w ten weekend.

pitka @ 178.37.191.*

wysłany: 2018-02-16 23:08

Piast Bolków - LKS Park Targoszyn ;

18.02. (niedziela) godz.14:00 w Strzegomiu

do franka @ 37.249.91.*

wysłany: 2018-02-16 23:17

bo ten mecz odbędzie się za tydzień w piątek

Gościszów @ 83.26.112.*

wysłany: 2018-02-17 10:38

Mecz z Parową przeniesiony na godz. 14.00

Kibic @ 31.0.82.*

wysłany: 2018-02-17 10:47

Czy to prawda że Daniel Galach jest łączony z Apisem Jędrzychowice? Coś mi się o uszy obiło😀

Do wyzej @ 31.0.120.*

wysłany: 2018-02-17 21:55

Tam gdzie awans tam Galach

???? (? (? (????vvvb @ 83.2.22.*

wysłany: 2018-02-17 22:18

prosze opisać mecz Stella -Włókniarz


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Wyniki i tabele po XXI ... czas 2018-05-13
komentarze komentarze: 135


› Wyniki i tabela po XXIV... czas 2018-05-13
komentarze komentarze: 106


› Wyniki i tabele po XXII... czas 2018-05-20
komentarze komentarze: 136


› Wyniki i tabela po XXV ... czas 2018-05-20
komentarze komentarze: 92


› Wyniki i tabela po zale... czas 2018-05-01
komentarze komentarze: 86